Wojewódzki krytykuje Kukiza: Pada legenda

Paweł Kukiz w ostatnim czasie bardziej niż w działalność muzyczną, zaangażował się w politykę. Nowa rola artysty nie dla wszystkich jest wiarygodna. Kuba Wojewódzki stwierdził nawet, że to upadek legendy.

wróć do artykułu
  • ~gryf
    (2013-03-29 12:30)
    powiatowy ssie pyty
  • ~KING KONG
    (2013-03-29 12:44)
    wojewodzki pochwal sie z jakiej rodziny pochodzisz?
    TATUS SEDZIA USBEK!!!
    ZA TO p. KUKIZ Z POLSKIEJ RODZINY Z TRADYCJAMI!

    WEZ GLEBOKI WDECH I ZANURKUJ W CYCKACH WODZIANKI
  • ~Pętak
    (2013-03-29 12:49)
    Kuba Wojewódzki myśli tak jak działa. Trochę bajerki pod publiczkę, kasa a później to co mówi ma to w dupie.
  • ~Winetou
    (2013-03-29 13:15)
    Kukiz to pijaczek i łajza .Tyle w temacie.
  • ~am haarec
    (2013-03-29 13:19)
    A pan Wojewódzki leży w gnojówce i woła jakie piękne perfumy :D
  • ~palipies
    (2013-03-29 13:40)
    pies PO i tvn
  • ~Wol44
    (2013-03-29 13:54)
    Kuba ani legenda , ani pada.Juz dawno Kukiz skonczył się.Teraz zabawia znudzonych,przywiezionych i opłaconych związkowców podczas strajków.Zaiste oszałamiajaca kariera.
  • ~zenek
    (2013-03-29 14:01)
    Ten wojewodzki to dopiero ŚMIEĆ !
  • ~Jaś
    (2013-03-29 14:11)
    Kuba jak zawsze ma rację. Z Kukiza pozostał tylko żałosny błazen. Może jest tak jak twierdzi Janiak że nie wierzy się facetowi który na śniadanie wali Wisky. Kukiz to miernota z mózgiem przeżartym przez alkohol.
  • ~ajax
    (2013-03-29 14:21)
    Kupa Wojewódzka to parówa Tuska.
  • ~obserwator
    (2013-03-29 14:34)
    Ze też jeszcze ktoś zwraca uwagę na to co mówi Jakub Powiatowy
  • ~kukiz
    (2013-03-29 14:47)
    Wojewódzki - ty też padniesz!!! Szybciej niż się spodziewasz... i zostanie po tobie kupa smrodu a nie legenda
  • ~STAN
    (2013-03-29 15:17)
    KTO JESZCZE SŁUCHA TEGO CAPA POWIATOWEGO CHYBA TAKIE SAME DURNIE JAK ON ...
  • ~SATN
    (2013-03-29 15:18)
    KUKIZOWI TO TEN DUPEK MOŻE POLIZAĆ ...
  • ~Teresa
    (2013-03-29 15:19)
    Gdyby Kukiz popierał PO to pewnie by to nikomu nie przeszkadzało . Wojewódzki to dopiero bajerant i pod-lizus PO.
  • ~rr
    (2013-03-29 16:35)
    Kogo śmieszy Wojewódzki? Kto wierzy w rzetelność dziennikarską TVN?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-29 17:07)
    Mnie śmieszy Wojewódzki ,jak patrzę na ten chytry ,pejsaty ryjek to leję ze śmiechu
  • ~ads
    (2013-03-29 17:31)
    nie chcę oglądac już wojewódzkiego , padł
  • ~big_lebovski
    (2013-03-29 17:36)
    taaaaa... wojewódzkiej gnidzie już słabiutko idzie...
    hm... no bo tymi swoimi gniotami klepanymi u "przyjaciół" nie zajmuje już niczyjej uwagi...
    no to trzeba się jakoś pokazać !!!
    i polizać dupkę no i jeszcze swoją nadstawić wysoko postawionym...
    ZAISTNIEĆ !!!
    A KUKIZ MA W DUPIE PARTIE POLITYCZNE, TEN PROTEST JEST PRZECIW OBOWIĄZUJĄCYM ROZWIĄZANIOM SYSTEMOWYM !!!
    no ale niestety ten tępak tego nie rozumie...
  • ~zoro
    (2013-03-29 17:37)
    ty powiatowa szmato,kto ci dał jakiekolwiek prawo do krytyki Polaków.twoje miejsce jest u boku PsichOdchodów i tam możesz się produkować kundlu ryżego.