Wojewódzki krytykuje Kukiza: Pada legenda

Paweł Kukiz w ostatnim czasie bardziej niż w działalność muzyczną, zaangażował się w politykę. Nowa rola artysty nie dla wszystkich jest wiarygodna. Kuba Wojewódzki stwierdził nawet, że to upadek legendy.

wróć do artykułu
  • ~Beatek
    (2013-03-29 08:46)
    Panie Kukiz, oby tak dalej!!!
  • ~Bokser
    (2013-03-29 08:48)
    Nieszczęśliwe dziecko TVN w Pampersach niech sam najpierw zdejmie śliniaczek .. bo kukizowi to on może...wiecie co !!!
  • ~Waldek
    (2013-03-29 08:49)
    Wojewódzki to "dupowłaz" Donalda i tyle.
    Wazelina mu cieknie - Kukiz szacun
  • ~1
    (2013-03-29 08:50)
    Wojewódzki, ty jesteś tylko celebrytą. Nic więcej.
    Ale teraz też przydupasem ryżego, takim samozwańczym giermkiem. Ale jak dobrze płaci to o to tu chodzi, nie? Kasiorka się liczy.
  • ~fikus
    (2013-03-29 08:50)
    Choc nie przepadam za Wojewodzkim to poieram jego stanowisko wobec Kukiza.To juz koniec Kukizajako artysty.Staje sie zwyklym oszolomem i posmiewiskiem.
  • ~motłoch
    (2013-03-29 08:52)
    Jakby w tym świadku był chociaż jeden Facet z kochones to by K.W. Dostał w Ryło i by jego pampersiany "Złoty" co się zlał w galoty" śmieszny styl lotem błyskawicy się skończył i by się nauczył trzymać szczekaczkę na smyczy !!!
  • ~obserwer_1
    (2013-03-29 08:57)
    kukiz to patriota a gminny to pełowska hołota
  • ~kajot551
    (2013-03-29 09:01)
    WOJEWODZIKI BALWAN O ODCHYLACH TEPGO PALANTA>NIE WIE CO MOWI I DLATEGO LUBIA GO MEDIA>
  • ~f76
    (2013-03-29 09:05)
    Paweł, tak trzymaj! Tak już jest, że Ci co żądają prawdy obrywają. Ale my mamy twarde szczęki. Jeden lewy wojewódzki nam nie zaszkodzi...
    Zjawisko jest tego typu, że im bliżej jesteś prawdy i uwalenia PDT, a myślę, że z Dudą to jest możliwe, tym bardzie psy szczekają...
  • ~telewidz
    (2013-03-29 09:11)
    Robienie za klauna w telewizji nie daje prawa do szastania ocenami postaw i działań innych.A o co walczy ten Wojewódzki?O poklask i kasę.
  • ~x
    (2013-03-29 09:15)
    A coz ten Wojewodzki pseudo intelektualista dlalicealistek moze wiedzic o Kukizie.
    ********* specjalista", ktory nie ma prawa rozmawiac o sprawach Polakow.
  • ~rom
    (2013-03-29 09:16)
    odezwał sie smiec ,musi POszczekac tak jak mu każą
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-29 09:33)
    Wojewódzki lepiej pójdź dzisiaj na Drogę Krzyżową.
    Warszawa , plac Zamkowy godz. 19:00
  • ~YSKA
    (2013-03-29 09:40)
    DLA MNIE AKURAT BARDZIEJ WIARYGODNY OD ...WOJEWÓDZKIEGO JEST...KUKIZ...
    NIE SŁYSZAŁAM ABY OBRAŻAŁ KOBIETY...CO WOJEWÓDZKIEMU SIĘ ZDARZAŁO...WIELOKROTNIE...I BARDZIE DO MNIE PRZEMAWIA JAKO MĄŻ I OJCIEC ...NIŻ BAWIDAMEK WOJEWÓDZKI
  • ~rey
    (2013-03-29 09:51)
    wal sie
  • ~zielona wyspa
    (2013-03-29 09:53)
    Wojewódzki wazeliny w TVN już brakuje dla reszty klakierów bo sam całą zużywasz i nigdy nie miał byś tyle odwagi co Paweł Kukiz aby powiedzieć na antenie prawdę o tym rządzie .
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-03-29 09:55)
    Taki śmieć medialny jak Wojewódzki krytykuje ! Ale Polacy Śmieciu się tobą na szczęście już nie przejmują . Ma poklask tylko u takich samych szambowców Kloaka wzajemnej adoracji. Inaczej się tego nie da określić
  • ~andrea
    (2013-03-29 09:57)
    Niech to ścierwo wojewódzkie zamilknie, bo nie ma żadnej legitymacji do tego, żeby innych oceniać. Niech lepiej zapyta Kasię Tusk skąd wzięła kase na kupno mieszkania za 1 mln w Warszawie oraz mercedesa...Jest takim samym złodziejem jak drużyna Tuska...
  • ~lis
    (2013-03-29 10:04)
    a co jeszcze ci nie nazygal w programie ,to uwazaj bedziesz rzygal jeszcze dale niz jszczalzzygowiny beda plynac rynsztokiem w twoim pipen shol
  • ~oburzony
    (2013-03-29 10:32)
    POstUBecka gnida wypromowana na pogardzaniu i wyśmiewaniu innych... tyPOwa menda... inteligentny, ale zwykły ************
    wiesz bydlaku, że ludzie w tym twoim zasranym poustubeckim kraju przez kilka lat nie zarobia tyle, co ty w miesiąc1
    więc zamknij ryj mendo, bo Polacyy mają prawo być oburzeni!