Wojewódzki krytykuje Kukiza: Pada legenda

Paweł Kukiz w ostatnim czasie bardziej niż w działalność muzyczną, zaangażował się w politykę. Nowa rola artysty nie dla wszystkich jest wiarygodna. Kuba Wojewódzki stwierdził nawet, że to upadek legendy.

wróć do artykułu
  • ~kblach
    (2013-05-20 00:55)
    Czy Wojewódzki to błazen? Sam to wie najlepiej. Za duże pieniądze? Jak mówili rzymianie "pecunia non olet"
  • ~jagoda z usa
    (2013-05-16 21:14)
    wojewodzki to blazen i dupoliz pana tuska
  • ~Trew
    (2013-05-16 15:06)
    Powiedział to: KUBA WOJEWÓDZKI ... pierwszy BŁAZEN Donalda Tuska.
  • ~edek60
    (2013-05-16 14:38)
    Jeśli Wojewódzki jet przeciw Kukizowi,to ten grajek jednak przegiął.Bredzi jak po mamrocie.-kukiz oczywista-oczywistość.
  • ~Janek
    (2013-05-16 14:08)
    Można się nie zgadzać z Kubą ale miałem okazję rozmawiać z p. Kukizem i Kuba ma rację. odnoszę wrażenie że piosenkarz to jest ta sama grupa ludzi jak Przewodniczący Zespołu PIS d/s Katastrofy Smoleńskiej.Myślę że lepiej by było chyba i dla Kukiza aby dalej śpiewał.
  • ~olmaria7
    (2013-05-16 13:52)
    niech kuba wojewódzki lepiej niech siedzi cicho.
  • ~piotr
    (2013-05-16 13:36)
    staryalkocholik
  • ~-
    (2013-04-03 18:51)
    To TVN ponosi odpowiedzialność za tego błazna ,to ich śmieć i wyraża ich poglądy .
  • ~xc
    (2013-04-02 08:58)
    Wojewódzki to błazen telewizyjny wszyscy sie z niego wyśmiewają , co on wie o polityce i co on robi jako juror oceniając śpiew ludzi skoro z muzyką nie ma nic wspólnego .
  • ~jani 8
    (2013-04-01 16:00)
    Nie zgadzam się z opinią wariata Wojewódzkiego.Kuba W. jest idiotą i wyjatkowym kretynem i nie ma prawa oceniać innych.
  • ~jeży
    (2013-04-01 14:31)
    Wojewódzki ma poglądy za jakie aktualnie płacą.
  • ~StefanM
    (2013-03-30 15:08)
    Doopowłaz Tuska się odezwał...
  • ~Paszoł
    (2013-03-30 11:03)
    Upieprzyło mu się,że zostanie prezydentem RP,że zaagituje za wyborami wogóle jednomandatowymi, zbierze podpisy porzez media i zgłosi swoją kandytaturę na prezydenta,bo mu się ubzciło że jest bardzo poularny i mądry.
  • ~RW
    (2013-03-30 10:32)
    A cóż to za autorytet moralny ten Wojewódzki?
  • ~Janusz
    (2013-03-30 09:43)
    Żydurni funkcjonariusze PO wyłażą z nor, żeby odegnać zagrożenie dla tyłka Tuska...
    Szczekajcie sobie powiatowe szczurki, D*poLizy, a rząd i tak niebawem poleci :-D.
  • ~AJWAJ
    (2013-03-30 09:29)
    Gdy Kubuś był maleńki mama śpiewała mu w jidisz pioseneczki do snu. Po zwycięstwie Izraela, w tzw. wojnie sześciodniowej 1967 roku, rodzice tańczyli radośnie, a prawie czteroletni Jakebe wraz z nimi.
    Sielankę zaburzyły nieco wydarzenia Marca 1968, po których tata Kubusia chciał wyemigrować do swojej prawdziwej ojczyzny, czyli do Izraela. Jednak Partia uznała, że Towarzysz prokurator Wojewódzki bardziej będzie pożyteczny w Polsce, walcząc w przybranym kraju o socjalistyczną praworządność i tępiąc wrogów PRL oraz bratniego ZSRR.
    Młody Jakub otrzymał w latach 80. zadanie neutralizowania buntu polskiej młodzieży (wobec tragicznej rzeczywistości tamtego okresu) - poprzez skierowanie zainteresowań na alternatywną muzykę i szeroko rozumianą rozrywkę.
    Mocodawcy Jakuba Władysława z MSW tak byli zachwyceni efektami jego pracy w latach 80. i na początku lat 90, że do dzisiaj otaczają Jakebe troskliwą opieką.
    Zapewniają mu radość istnienia i następne bardzo lukratywne zajęcia – a wdzięczny Kuba znowu broni Polski przed wewnętrznymi wrogami…
  • ~Maja
    (2013-03-30 09:14)
    A powiatowy to niby w politykę się nie angażuje, szuja?
    PODZIWIAM Kukiza za niebywała odwagę, oczywiście napaści na niego dopiero sjię zaczynaja
  • ~SL
    (2013-03-30 08:29)
    a Kubuś co w życiu osiągnął? tytuł Hieny Roku :)))
  • ~gość
    (2013-03-30 08:17)
    Wojewódzki to beznadzieja!!!
  • ~doktor.wariatow
    (2013-03-30 07:58)
    Wojewodzki to narcyz i przereklamowany blazen, ktory uwaza gwalcenie Ukrainek za zabawne. Opinii takich ignorantow nie mozna brac powaznie. Kukiz ma racje, ze rzad Tuska to klika pazernych na forse i wladze cwaniaczkow, ktorzy nie potrafia rzadzic Polska. Jednak sam Kukiz nie potrafi przedstawic sensownej alternatywy dla obecnego rzadu i niektore jego wypowiedzi wskazuja, ze cos zle z jego glowa.