Paweł Kukiz, stoi na czele stworzonej przez siebie inicjatywy o nazwie zmieleni.pl i łącząc siły z przedstawicielami Solidarności, chce walczyć z politykami, którzy aktualnie są u w Polsce u władzy. Muzyk wziął nawet udział w zjeździe Platformy Oburzonych, za co został ostro skrytykowany przez Kubę Wojewódzkiego.
Przypomnijmy, że dotychczas Kuba bardzo szanował Kukiza, muzyk gościł także w jego programie. Jednak ostatnie działania lidera Piersi, ewidentnie nie spodobały się showmanowi:
Niestety, pada kolejna legenda. Tym razem Pawła Kukiza, absolutnego bohatera polskiego rocka oraz popkultury. Paweł był twarzą pierwszego zjazdu Platformy Oburzonych. Padały tam ostrzeżenia przed piątym rozbiorem, zaborem oraz inwazją sprzymierzonych wojsk angielskich i niemieckich. Platforma Oburzonych powinna jak najszybciej przyjąć nazwę Platforma Odurzonych - napisał Wojewódzki w swoim mini felietonie na łamach tygodnika "Polity".
Zgadzacie się z jego opinią na temat Pawła Kukiza?
Komentarze (104)
Pokaż:
NajnowszePopularneNajstarszeSzczekajcie sobie powiatowe szczurki, D*poLizy, a rząd i tak niebawem poleci :-D.
Sielankę zaburzyły nieco wydarzenia Marca 1968, po których tata Kubusia chciał wyemigrować do swojej prawdziwej ojczyzny, czyli do Izraela. Jednak Partia uznała, że Towarzysz prokurator Wojewódzki bardziej będzie pożyteczny w Polsce, walcząc w przybranym kraju o socjalistyczną praworządność i tępiąc wrogów PRL oraz bratniego ZSRR.
Młody Jakub otrzymał w latach 80. zadanie neutralizowania buntu polskiej młodzieży (wobec tragicznej rzeczywistości tamtego okresu) - poprzez skierowanie zainteresowań na alternatywną muzykę i szeroko rozumianą rozrywkę.
Mocodawcy Jakuba Władysława z MSW tak byli zachwyceni efektami jego pracy w latach 80. i na początku lat 90, że do dzisiaj otaczają Jakebe troskliwą opieką.
Zapewniają mu radość istnienia i następne bardzo lukratywne zajęcia – a wdzięczny Kuba znowu broni Polski przed wewnętrznymi wrogami…
PODZIWIAM Kukiza za niebywała odwagę, oczywiście napaści na niego dopiero sjię zaczynaja