Mazurówna: Polska jest zacofana. Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków

Krystyna Mazurówna dołączyła do grona gwiazd, które wypowiedziały się na temat związków partnerskich. Zdaniem tancerki, brak takiego rozwiązania świadczy o zacofaniu Polski.

wróć do artykułu
  • ~oby jak najprzedzej
    (2013-03-27 23:29)
    "Zgadzacie się z opinią Krystyny Mazurówny?"
    Tylko cham z jaj i homo-lesbo z powolania...powie TAK! Ja powiem pewna prawde ,Biblijna-Nie takie rzeczy swiat i ludzkosc juz ogladali na wlasne oczy. Jednak wiekszosc z was "chrzescijan" wie jak skonczyli Sodoma i Gomora i kto przezyl (i dlaczego). Nawet jesliby cala ludzkosc powiedziala "NIE MA BOGA" on i tak ISTNIEJE i znowu ukara tych wszystkich...spoza norm wg. NIEGO!
  • ~won z tę piz..ą
    (2013-03-27 23:00)
    wypowiedziała się rasowa ku..wa!
    A wracaj do tej Francji, czy francy, nikt cie tu nie trzyma
  • ~ajax
    (2013-03-27 22:54)
    Babie wyrażnie na stare lata choroba psychiczna się pogłębia!!!
  • ~Juz niedlugo
    (2013-03-27 22:54)
    odejadze w zapominienie
  • ~jarek
    (2013-03-27 22:50)
    Nikt nikogo tu w polsce nietrzyma ,granice sa otwarte.Prosze jechac do francji
  • ~marq
    (2013-03-27 22:43)
    Wielkanocne zwierzaki, czyli o tym ile wspólnego ma baranek z lemingiem i gdzie w tym wszystkim związki partnerskie

    http://okiememigranta.wordpress.com/
  • ~starzec
    (2013-03-27 22:26)
    Proszę zamieszkać np. w Holandii tam będzie Pani doceniona, ciemnogród proszę zostawić TYM, którzy go kochają. Niestety jest Pani w mniejszości.
  • ~PiS be with you
    (2013-03-27 21:53)
    Jakbym mial brac takiego degenerata POwaznie to czlowiek moze zwariowac, ale naszczescie nie musze sluchac tych gluPOt. Nie wychowala dzieci normalnie i teraz chce zeby wszyscy szli jej przykladem. Juz jest stara, to jej moda przejdzie i z czasem zacznie sie modlic o rozum... dewianci WON z Polski...
  • ~vanich
    (2013-03-27 21:49)
    Pani Mazur- Pania zdemoralizowala zagranica i pani w Polsce szpanuje ,ale tu pani w Polsce dali zarobic,niech to pani uszanuje .
  • ~to nie tak
    (2013-03-27 21:46)
    Pani Krystyno! Pamietam Pania jak byla Pani tancera i tanczyla z Gerardem Wilkiem,szcegolnie Gerschwina - cudowne. Teraz Pani jest w moim wieku i bardzo dziwie sie Pani, ze robi Pani zsiebie nastolatke i mowi ,ze Polska nie jest postepowa. Czy w Pani wieku wypada tak sie stroic w te idiotyczne stroje i glupie malunki? 70 lat to nie 16.. Czy na tym polega postep? Czy nie obrzydza tez Panii zwiazek dwoch palantow?
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-03-27 21:45)
    Mazorowna myslala, ze "Walesa to madry czlowiek". Pewnie myslal tak wtedy, jak wygadywal obelgi na Kaczynskich. A tu nagle "wylazła z archanioła stara świnia reakcyjna". No nic, kto uwaza Walese za czlowieka madrego, jest tak samo madry, jak jego idol.
  • ~Władimir
    (2013-03-27 21:43)
    przechodzony rupieć upaćkany mastyką
  • ~habmar
    (2013-03-27 21:40)
    ...miss aborcji,jezeli kilka razy zabiła swoje nienarodzone to jak moze oceniac innych ze sa niepostepowi?
  • ~Wiesio 13 bicz na pisiory
    (2013-03-27 21:39)
    Wdowa PO owczarku alzackim
  • ~K.Darwin
    (2013-03-27 21:26)
    Byłbym ostrożny z tym upowszechnianiem zachodnioeuropejskich trendów, które mogą okazać się fatalną mutacją - zagrażającą upadkiem Europy!

    Na szczęście szansę na przetrwanie daje niezmutowana Europa Wschodnia. Naturalne prawa ewolucji są wspaniałe!
  • ~aaaa
    (2013-03-27 21:23)
    czyli brak hi teh przemysłu, wielu satelit, pocisków atomowych czy nowoczesnych promów kosmicznych, farm wiatraków to żadna oznaka zacofania ale brak związków partnerskich to zauważa każdy
  • ~bes
    (2013-03-27 21:21)
    Kto ją pomalował na twarzy ? Pewnikiem Palikot vel Paliknur szef ruchu ciemniaków, główna siła ciemnoty antykatolickiej.
  • ~fer
    (2013-03-27 21:18)
    Czołowym ciemniakiem i kołtunem jest Mazurówna a stolica Ciemnogrodu jest w Paryżu
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-27 21:14)
    ,,Papkin'' mogę założyć się o każde pieniądze, że wasze nowe w Polsce nie wejdzie, ciemnogród nie da wam specjalnych praw. Ludzie coraz bardziej mają was dość - waszą nachalnością zrażacie ludzi i uważajcie żeby to nie wywołało otwartej wojny w stosunku do was, bo jesteście zdecydowaną, bardzo zdecydowaną mniejszością.
  • ~Papkin
    (2013-03-27 20:53)
    Ciemnogrod sie buntuje , idzie nowe , czy chca tego nieudaczniki , czy nie chca ...
    Czas sie przyzwyczaic ...
    Ludzie juz przestaja wierzyc w banialuki gloszone przez katokomune ...
    Nawet Franciszek z Watykanu zaczal kumac , ze nie tedy droga , czas na zmiany...