Mazurówna: Polska jest zacofana. Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków

Krystyna Mazurówna dołączyła do grona gwiazd, które wypowiedziały się na temat związków partnerskich. Zdaniem tancerki, brak takiego rozwiązania świadczy o zacofaniu Polski.

wróć do artykułu
  • ~oj biada ci
    (2013-03-28 08:39)
    Oswiecona kobieto , to twoje oswiecenie to tylko do twojej smierci , potem trafisz na Sad na ktorym doskonale zobaczysz swoja ciemnosc..
  • ~dr dyr ry(d)zyk
    (2013-03-28 08:32)
    Tu rzadzi czarna mafia i JA!
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-03-28 08:16)
    To europejskość siada tym celebrytom na głowę. Tacy wyzwoleni , normalność traktują jaka zabobon , ciemnotę . Zboczenia , dewiacje jako normę . Rzym za Nerona , Kaliguli też był taki europejski , wolny , dozwolone wszystkie dewiacje a jak skończył ??? Przykre że takie COŚ wypowiada się publicznie . Chluba z dzieci ,które nie mają żadnych wartości !!! A tacy celebryci to dopiero ciemniaki !!!
  • ~marko
    (2013-03-28 08:12)
    POTWÓR NARODU POLSKIEGO JAK MOŻNA URODZIĆ SIĘ TAK CZYMŚ BRZYDKIM??? TAKIE COŚ TO POWINNO PODLEGAĆ EUTANAZJI !!!
  • ~Leszek
    (2013-03-28 07:56)
    Czy to ,że ktoś chce zachować normalną rodzinę,normalne związki od razu jest ciemniakiem.Wg tej oświeconej pani tak.A może to ona nie potrafi współżyć z drugim człowiekiem,nie potrafi podzielić się sobą z drugim człowiekiem.Myślę ,ze jest to zwykły egoizm tak jak i cały ruch gejowski. Ważne jest tylko to co dobre dla ich ego nie ważne dobro dziecka ,które chcą adoptować.Sami nie potrafią odnaleźć się w społeczeństwie więc społeczeństwo musi się dostosować do nich.To jest właśnie ich mądrość i tolerancja
  • ~jana
    (2013-03-28 07:53)
    co mnie obchodza geje .malo im jeszcze .wszystkie odmience domagaja sie szczegolnych praw .poszol wqon a ona razem z nimi
  • ~bolek
    (2013-03-28 07:33)
    Zobaczcie jak ta stara kobieta wygląda Ona mówi o zacofaniu niech obejrzy program Cejrowskiego to sobie uświadomi kto tak twarz maluje czy nie ludzie dalecy od cywilizacji ? To Ona powinna wejść na drzewo ze swoją stara pomalowana twarzą bo tylko tam pasuje Według tych oświeconych to grzebanie w odbycie to nowoczesność śmiechu warte
  • ~BABCIA KLOZETOWA
    (2013-03-28 07:29)
    CO TEN STARY RUPIEĆ WYGADUJE, NIECH SKARPETY ZMIENI PO TYGODNIU NOSZENIA I SZCZAWIU SIĘ NIECH ONA NAJE.
  • ~emerytka
    (2013-03-28 07:28)
    Komentarze wypowiedzi Krystyny Mazurównej potwierdzają jej słowa. Ciemnota i zacofanie. W cywilizowanym swiecie nie komentuje sie wygladu, tylko intelekt. Komentujacy nie maja pojecia o merytorycznej dyskusji, to komentują jej wyglad. Zyczę komentatorom, żeby w wieku 75 lat wygladali tak jak ta pani.
  • ~Amigo
    (2013-03-28 07:15)
    Nie wiem czy Pani Mazórówna jest właściwą osobą do pouczania innych. Respektuję jej "dokonania" ale nie akceptuję jej rozwiązłości manifestowanej w telewizorze. Po prostu mi się nie podoba, bo co u diabła może się podobać? Stan nieustannej zawieruchy i niepewności jaki jej towarzyszył przez całeżycie. Mówienie o zacofaniu w kontekście związków gejowskich i posiadania/wychowywania dzieci? Dowodzi to zupełnego obskurantyzmu umysłowego i braku elementarnej wiedzy z zakresu biologii. Byli już tacy "refoormatorzy" w historii ignorujący fakty biologiczne, żeby nie wymienić Łysenki i Miczurina z jednej strony oraz twórców "ustaw norymberskich" z drugiej i do czego to doprowadziło to wiemy. Natomiast teraz mean streem ma inną metodę. Krzykliwa mniejszość ludzi o odmiennej orientacj (ja wiem że są i i wcale mi nie wadzą) próbuje poszerzyć swoją przestrzeń społeczną, a zahukana większość w imię tzw. "poprawności politycznej" a w zasadzie zwykłego tchórzostwa i oportunizmu, z przyprawioną gębą katolickich oszołomów (do czego niestety przyczynił się zacofany i prymitywny polski kler) boi się przystąpić do rzeczowej dyskusji, także w kontekście zdrowia psychicznego dzieci z tzw. pachworkoowych rodzin. W jednym zgadzam się z P. Mazurówną, Polska to faktycznie zacofany i coraz głupszy kraj
  • ~mocherka
    (2013-03-28 06:39)
    Wystarczy na nią popatrzeć aby mieć zdanie co to za panienka! Gdzie miał oczy młody Kisielewski?
  • ~xymena
    (2013-03-28 06:20)
    Ma pani całkowitą rację! Bluzgi w wypowiedziach potwierdzają jedynie poziom umysłowy tych, dla których jedynym środkiem przekazu informacji jest radio z Torunia i ambona w niedzielę!
  • ~Borys.
    (2013-03-28 02:37)
    Dla mnie stare pudło może mieć czerwone włosy, zieloną ***** jedną nogę czarną, a drugą białą, oraz fioletową dupę. Tylko co mnie obchodzą wypociny jakiejś starej raszpli ? To już nic ciekawego Dziennik nie ma do napisania ?
  • ~kolo
    (2013-03-28 02:24)
    Zwracam sie z uprzejma prosba o zezwolenie na trzymanie takiej zwierzyny jak Mazurówna na krotkim lancuchu przy nieocieplonej budzie.
    Ze tez gatunek ludzki musi posiadac i takie mutacje.
  • ~r12
    (2013-03-28 01:49)
    Moze mi ktos napisze co to za prymityw ta Mazurowna. Z wygladu podobna do d..y pawiana , powinna przebywac w lesie a nie straszyc ludzi na ulicy
  • ~DinX
    (2013-03-28 01:48)
    A kto Ci stara ****** oddychać broni?
  • ~dziadek
    (2013-03-28 01:32)
    Cyt. "Mazurówna: Polska jest zacofana. Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków"

    Mazurówna - była jak miała lat kilkadziesiąt, ale jak ma obrzęk starczy twarzy, to już MAZURA

    Kobita jest stara, stara Mazurowa chce ze wszech miar stać się być młoda

    Żenada – „to sen e wrati” Mazurowa; mqsz swój wiek

    Skóra się zmarszczyła i nie pomoże pasta KIWI
    Kobitko spójrz w lustereczko – starość cię dopadła !
    Żałosny oddźwięk starczą paszczą !
  • ~maliniakowa
    (2013-03-28 01:14)
    a co do tego ma informacja ze jej dzieci nie odwiedzają tesciow? Nic oczywiście, tylko swiadczy to o tym ze wychowala dzieci na chamow, no ale pewnie nie miała ich kiedy wychowywać.
  • ~rotmistrz.ułanów
    (2013-03-27 23:48)
    A kto to jest ta pani, że tak jej pozwalają w gazecie opowiadać bzdury? Jak każdy postępak w sprawie "związków" myli prawa z przywilejami. Równość praw już jest, tym idiotom chodzi o "równość przywilejów", która jest kretyństwem, gdyż przywileje należą do aparatu politycznego państwa i ich równości być nie może.
  • ~JS
    (2013-03-27 23:32)
    Oczywiscie, ze zgadzam sie z Krystyna Mazurowna.