Mazurówna: Polska jest zacofana. Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków

Krystyna Mazurówna dołączyła do grona gwiazd, które wypowiedziały się na temat związków partnerskich. Zdaniem tancerki, brak takiego rozwiązania świadczy o zacofaniu Polski.

wróć do artykułu
 • ~oj biada ci
  (2013-03-28 08:39)
  Oswiecona kobieto , to twoje oswiecenie to tylko do twojej smierci , potem trafisz na Sad na ktorym doskonale zobaczysz swoja ciemnosc..
 • ~dr dyr ry(d)zyk
  (2013-03-28 08:32)
  Tu rzadzi czarna mafia i JA!
 • ~Jan Stańczyk
  (2013-03-28 08:16)
  To europejskość siada tym celebrytom na głowę. Tacy wyzwoleni , normalność traktują jaka zabobon , ciemnotę . Zboczenia , dewiacje jako normę . Rzym za Nerona , Kaliguli też był taki europejski , wolny , dozwolone wszystkie dewiacje a jak skończył ??? Przykre że takie COŚ wypowiada się publicznie . Chluba z dzieci ,które nie mają żadnych wartości !!! A tacy celebryci to dopiero ciemniaki !!!
 • ~marko
  (2013-03-28 08:12)
  POTWÓR NARODU POLSKIEGO JAK MOŻNA URODZIĆ SIĘ TAK CZYMŚ BRZYDKIM??? TAKIE COŚ TO POWINNO PODLEGAĆ EUTANAZJI !!!
 • ~Leszek
  (2013-03-28 07:56)
  Czy to ,że ktoś chce zachować normalną rodzinę,normalne związki od razu jest ciemniakiem.Wg tej oświeconej pani tak.A może to ona nie potrafi współżyć z drugim człowiekiem,nie potrafi podzielić się sobą z drugim człowiekiem.Myślę ,ze jest to zwykły egoizm tak jak i cały ruch gejowski. Ważne jest tylko to co dobre dla ich ego nie ważne dobro dziecka ,które chcą adoptować.Sami nie potrafią odnaleźć się w społeczeństwie więc społeczeństwo musi się dostosować do nich.To jest właśnie ich mądrość i tolerancja
 • ~jana
  (2013-03-28 07:53)
  co mnie obchodza geje .malo im jeszcze .wszystkie odmience domagaja sie szczegolnych praw .poszol wqon a ona razem z nimi
 • ~bolek
  (2013-03-28 07:33)
  Zobaczcie jak ta stara kobieta wygląda Ona mówi o zacofaniu niech obejrzy program Cejrowskiego to sobie uświadomi kto tak twarz maluje czy nie ludzie dalecy od cywilizacji ? To Ona powinna wejść na drzewo ze swoją stara pomalowana twarzą bo tylko tam pasuje Według tych oświeconych to grzebanie w odbycie to nowoczesność śmiechu warte
 • ~BABCIA KLOZETOWA
  (2013-03-28 07:29)
  CO TEN STARY RUPIEĆ WYGADUJE, NIECH SKARPETY ZMIENI PO TYGODNIU NOSZENIA I SZCZAWIU SIĘ NIECH ONA NAJE.
 • ~emerytka
  (2013-03-28 07:28)
  Komentarze wypowiedzi Krystyny Mazurównej potwierdzają jej słowa. Ciemnota i zacofanie. W cywilizowanym swiecie nie komentuje sie wygladu, tylko intelekt. Komentujacy nie maja pojecia o merytorycznej dyskusji, to komentują jej wyglad. Zyczę komentatorom, żeby w wieku 75 lat wygladali tak jak ta pani.
 • ~Amigo
  (2013-03-28 07:15)
  Nie wiem czy Pani Mazórówna jest właściwą osobą do pouczania innych. Respektuję jej "dokonania" ale nie akceptuję jej rozwiązłości manifestowanej w telewizorze. Po prostu mi się nie podoba, bo co u diabła może się podobać? Stan nieustannej zawieruchy i niepewności jaki jej towarzyszył przez całeżycie. Mówienie o zacofaniu w kontekście związków gejowskich i posiadania/wychowywania dzieci? Dowodzi to zupełnego obskurantyzmu umysłowego i braku elementarnej wiedzy z zakresu biologii. Byli już tacy "refoormatorzy" w historii ignorujący fakty biologiczne, żeby nie wymienić Łysenki i Miczurina z jednej strony oraz twórców "ustaw norymberskich" z drugiej i do czego to doprowadziło to wiemy. Natomiast teraz mean streem ma inną metodę. Krzykliwa mniejszość ludzi o odmiennej orientacj (ja wiem że są i i wcale mi nie wadzą) próbuje poszerzyć swoją przestrzeń społeczną, a zahukana większość w imię tzw. "poprawności politycznej" a w zasadzie zwykłego tchórzostwa i oportunizmu, z przyprawioną gębą katolickich oszołomów (do czego niestety przyczynił się zacofany i prymitywny polski kler) boi się przystąpić do rzeczowej dyskusji, także w kontekście zdrowia psychicznego dzieci z tzw. pachworkoowych rodzin. W jednym zgadzam się z P. Mazurówną, Polska to faktycznie zacofany i coraz głupszy kraj
 • ~mocherka
  (2013-03-28 06:39)
  Wystarczy na nią popatrzeć aby mieć zdanie co to za panienka! Gdzie miał oczy młody Kisielewski?
 • ~xymena
  (2013-03-28 06:20)
  Ma pani całkowitą rację! Bluzgi w wypowiedziach potwierdzają jedynie poziom umysłowy tych, dla których jedynym środkiem przekazu informacji jest radio z Torunia i ambona w niedzielę!
 • ~Borys.
  (2013-03-28 02:37)
  Dla mnie stare pudło może mieć czerwone włosy, zieloną ***** jedną nogę czarną, a drugą białą, oraz fioletową dupę. Tylko co mnie obchodzą wypociny jakiejś starej raszpli ? To już nic ciekawego Dziennik nie ma do napisania ?
 • ~kolo
  (2013-03-28 02:24)
  Zwracam sie z uprzejma prosba o zezwolenie na trzymanie takiej zwierzyny jak Mazurówna na krotkim lancuchu przy nieocieplonej budzie.
  Ze tez gatunek ludzki musi posiadac i takie mutacje.
 • ~r12
  (2013-03-28 01:49)
  Moze mi ktos napisze co to za prymityw ta Mazurowna. Z wygladu podobna do d..y pawiana , powinna przebywac w lesie a nie straszyc ludzi na ulicy
 • ~DinX
  (2013-03-28 01:48)
  A kto Ci stara ****** oddychać broni?
 • ~dziadek
  (2013-03-28 01:32)
  Cyt. "Mazurówna: Polska jest zacofana. Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków"

  Mazurówna - była jak miała lat kilkadziesiąt, ale jak ma obrzęk starczy twarzy, to już MAZURA

  Kobita jest stara, stara Mazurowa chce ze wszech miar stać się być młoda

  Żenada – „to sen e wrati” Mazurowa; mqsz swój wiek

  Skóra się zmarszczyła i nie pomoże pasta KIWI
  Kobitko spójrz w lustereczko – starość cię dopadła !
  Żałosny oddźwięk starczą paszczą !
 • ~maliniakowa
  (2013-03-28 01:14)
  a co do tego ma informacja ze jej dzieci nie odwiedzają tesciow? Nic oczywiście, tylko swiadczy to o tym ze wychowala dzieci na chamow, no ale pewnie nie miała ich kiedy wychowywać.
 • ~rotmistrz.ułanów
  (2013-03-27 23:48)
  A kto to jest ta pani, że tak jej pozwalają w gazecie opowiadać bzdury? Jak każdy postępak w sprawie "związków" myli prawa z przywilejami. Równość praw już jest, tym idiotom chodzi o "równość przywilejów", która jest kretyństwem, gdyż przywileje należą do aparatu politycznego państwa i ich równości być nie może.
 • ~JS
  (2013-03-27 23:32)
  Oczywiscie, ze zgadzam sie z Krystyna Mazurowna.