Mazurówna: Polska jest zacofana. Jesteśmy rządzeni przez ciemniaków

Krystyna Mazurówna dołączyła do grona gwiazd, które wypowiedziały się na temat związków partnerskich. Zdaniem tancerki, brak takiego rozwiązania świadczy o zacofaniu Polski.

wróć do artykułu
  • ~afrykaner
    (2014-02-04 19:06)
    polska to prymitywny kościelny kraj.
  • ~incognito
    (2013-06-10 14:27)
    Fantastyczna wypowiedź.
    Polacy...zacofani ciemniacy, homofobi, rasiści, ograniczeni umysłowo ignoranci... nikt normalny nie chce mieszkać w tym kraju. Smutne.
  • ~Z Izraela jadom wzmocnienia elyt.
    (2013-05-21 18:05)
    POlska jest rzadzona przez ciemniakow...zgadzam sie z przedmowcom.
    Poprawka : " przez PO ciemniakow " .
  • ~pp
    (2013-04-17 22:05)
    Time to say goodbay :)
  • ~autor
    (2013-04-09 13:47)
    ~Leszek~~ Wyjątkowo trafna opinia.
  • ~gosc
    (2013-04-07 10:48)
    A CO TO ZA STRASZYDLO -JAKAS BABCIA KLOZETOWA Z DWORCA W ZADUPIU
  • ~tylko pożałować
    (2013-04-03 11:34)
    Kobieto lecz sie bo ...w sumie nic ci już nie pozostało?
  • ~aaaaaaaa
    (2013-03-29 09:18)
    krycha daj sobie spokoj.zenada .We Francji tez spoleczenstwo nie chcialo zwiazkow homo.Uprawialas seks z 14 latkiem to jest przestepstwo pedofilia gdybys nie wiedziala powinnas siedziec w kiciu.Wracaj do Francji ale co by tam taka maszkara robila swoich maja dosyc.Zrob sobie operacje plastyczna mozgu bedzie lepiej dla ciebie
  • ~Beatek
    (2013-03-29 08:52)
    Jak się napłodzi dewiantów i ma taki wygląd to nie dziwi te stek wygłaszanych bzdur.
  • ~beznazwisk
    (2013-03-28 23:40)
    laczy ich jedno-nienawisc do kosciola ...to troche jak ku klux klan bez podpalania krzyza...jezeli to nick nie dla beki to ekstremizm w pelnej krasie.fanatyzm budzi niechec a nie wiara
  • ~beznazwisk
    (2013-03-28 23:25)
    Stara sie cos przekazac...moze z tad te komentarze?Wierze,ze wielu ludzi znajduje te ograniczone motywujacymi.Nie ma zmian bez rewolucji ,a ludzi wierzacych od fanatykow odroznia pewnego stopnia otwartosc
  • ~internauta
    (2013-03-28 20:15)
    Pani Mazur o sobie wystawiła opinie nie powinna oceniać narodu skoro Polacy zacofani to co ta pani robi w zacofanym kraju
  • ~adiunkt
    (2013-03-28 13:13)
    Do oj biada ci! Uzupełnij swoje wykształcenie, bo wiedza z ambony to stanowczo za mało!
  • ~beznazwisk
    (2013-03-28 09:58)
    A do tych piszacych ze babcia powinna sie zachowywac jak babcia...Zdecydowanie wolalbym miec ta pania za babcie niz neofaszyzujaca moherowa ekstremistke.Ta pani kocha swoje dzieci i akceptuje ich wole a nie narzuca idealy z roku 0 heheh.Zenua
  • ~beznazwisk
    (2013-03-28 09:53)
    Matko kochana...co wy macie w glowach ludzie?banda ksenofobow.Zwiazki partnerskie maja przede wszystkim ulatwic zycie tym,dla ktorych slub jest zwyklym spolecznie wymuszanym aktem.Ludziom,ktorzy sa swiadomi zycia.Staroswieckie poglady w staroswieckim panstwie.Wystarczy juz siejacego propagande polityczna kosciola i jego fanatycznych zamknitych w glebokim sredniowieczu wyznawcow.Zwykly Ciemnogrod i totalny brak pojecia wykrzyczany z ambony powtarzany przez bezmyslne owce.Pozwolcie ludziom oddychac swoim powietrzem ,a nie tymi pierdami.Nie ogarniam.Nienawisc,zawisc i zaklamanie.Latwiej przemilczec ksiedza pedofila niz zaakceptowac wole mlodego pokolenia?Zenada.Jeszcze kilka pokolen i bedzie dobrze.Pozdrawiam swiadomych i serdecznych ludzi.
  • ~warszawiak
    (2013-03-28 08:50)
    To zdjęcie mówi samo za siebie kim jest Mazurówna .
    O kompetencji tej kobiety można tylko się pośmiać
    W polskojęzycznych mediach panuje obecnie taka moda ;...im większy idiota tym głośniej krzyczy.!
    Za tą artystke z Bożej litości nie dałbym złotówki.
  • ~1963
    (2013-03-28 08:49)
    Pani Mazur, a czy próbowała pani sex z psem. To dopiero jest nowoczesność.
    To szczyt nowoczesnosci!. Co za idiotka.
    Środowisko tzw artystow to wyjatkowi durnie.
  • ~Mirka
    (2013-03-28 08:49)
    Pani babcia Mazurówna powinna zachowywać się zgodnie ze swoim wiekiem a nie robić z siebie pisankę i szaleć jak nastolatka. Każdy rozumie że świat się zmienia i moda modą ale jakąś godność w tym wieku trzeba mieć
  • ~laczy ich jedno- nienawisc do Kosciola
    (2013-03-28 08:41)
    Kobieto papugo zobacz jakie masz wziecie u ateistycznych porypandcow.. cieszysz sie?
  • ~zyzio
    (2013-03-28 08:39)
    głupi babsztyl...