Janiak o Kukizie: Trudno wierzyć facetowi, który na śniadanie walił whisky

Paweł Kukiz coraz częściej pojawia się w mediach nie w związku ze swoją muzyką, a zaangażowaniem w kwestie polityczne. Nie wszyscy jednak uważają, że artysta jest wiarygodny w swojej nowej roli.

wróć do artykułu
  • ~Kukiz jestem z Tobą.
    (2013-03-27 17:04)
    Kukiz olej go. lepiej wypić niż się smarować jak ten pikniś celebryta.
    Z tym JOWem to ostrożnie. Uzupełnij, dopracuj to.
  • ~Drzazga 101
    (2013-03-28 06:42)
    "Trudno wierzyć facetowi, który na śniadanie walił butelkę whisky"
    O Matko, no i popatrz Pan, P. Olivier: nie zaszkodziło to Pawełkowi, bo jak go widzę i słyszę, to wyraża się on jasno, precyzyjnie i zrozumiale swoimi słowami. Ma gość łeb do gorzały, to nie ma to tamto, no bo wiadomo: Polak i katolik ! A tak na marginesie, to co Szan. Pan PREZENTUJE, bo tak jakoś nie kojarzę ani po nazwisku, ani po wyglądzie, może przez tę brodę, albo co ?! I nie dawaj się Pan wciągać przez różne szumowiny na ataki na ludzi, którzy próbują coś zmienić na lepsze w naszej, ukochanej Ojczyźnie, bo sam Pan będziesz postrzegany, jako szumowina.
    Hej !-
  • ~znawca POlityki
    (2013-03-27 14:27)
    POwinien walić denaturat jak Olbrychski, wtedy byłby Autorytetem Moralnym
  • ~ZORRO5
    (2013-03-28 07:26)
    A JA WOLĘ FACETA WALĄCEGO WHISKY , OD WALĄCEGO ...
  • ~prawdziwy CHLOP
    (2013-03-28 18:39)
    CO TA ZNIEWIESCIALA FAJA MOZE WIEDZIEC WIHISKY.
  • ~momekt
    (2013-03-29 10:54)
    Olivier Janiak vel Plastikowy Joe:) co on może wiedzieć o zabijaniu?:)
  • ~witt
    (2013-03-29 12:30)
    Kto to jest Oliwier jakiś tam?
  • ~Ewa
    (2013-03-29 14:21)
    Uwielbiem Pana, Panie Kukiz!
  • ~Jarek
    (2013-03-29 15:01)
    Fiu, fiu znane "Studio TTV" zaprasza znane osobistości . LOL roku ;)
    Dzisiaj jeden facetopodobny szarpie nogawki Kukiza, jutro będzie inny- takie jest życie. Pytanie co trzeba walić :) zamiast whisky żeby cały swój jakże potężny wizerunek budować na sikaniu do czyjegoś nocnika.
    Nie jestem przesadnym fanem Kukiza, jednak jednak jest z KIM i o CZYM rozmawiać.
    NIE wypłynął na falach gnojówki, mając twarz która nie wszystkim się podoba to jednak ją MA. Ale żeby zazdrość o tę twarz tak zaślepiała frustratów to mnie zaskakuje :O
  • ~aqq
    (2013-03-30 18:33)
    Kukiz, do domu,ubierz kapcie i wal tą whisky do upadłego, a nie zajmuj się polityką. Już i tak w niej jest za dużo niepoważnych osobników płci obojga! Zajmij się znowu muzyka, to ci lepiej idzie, chlopie!
  • ~dr. Pawłow
    (2013-03-29 19:05)
    Cóż, stare porzekadło mówi: pies liże rękę, którą go karmi pan... I gryzie tych, którzy atakują jego pana. A Janiaka karmi TVN, która popiera PO. Kukiz zaś zaatakował PO. Wierny Janiak zareagował bardzo przewidywalnie.
  • ~ania
    (2013-05-16 13:40)
    kukiztopijak
  • ~swojak
    (2013-05-16 16:15)
    No cóz, ta whisky zdegenerowała umeblowanie głowki pana Kukiza i spowodowała, że dołączył do sympatyków parti walniętych. Ciągnie prymitywa do swoich.
  • ~Janusz Lendzioszek Gdańsk
    (2015-05-03 14:35)
    Może publicznie ********* przyznasz kto załatwił twoją wątpliwej jakości karierę?A wracając do kwestii wiarygodności to czy można wierzyć szmacie co najpierw wykorzystuje wpływy mamusi w TV a potem nazywa się inaczej?
  • ~strozan
    (2015-05-03 13:21)
    Janiak jest wyjątkowym DUPKIEM!