Janiak o Kukizie: Trudno wierzyć facetowi, który na śniadanie walił whisky

Paweł Kukiz coraz częściej pojawia się w mediach nie w związku ze swoją muzyką, a zaangażowaniem w kwestie polityczne. Nie wszyscy jednak uważają, że artysta jest wiarygodny w swojej nowej roli.

wróć do artykułu
  • ~Ja
    (2015-12-23 00:38)
    +Nie jestem może zachwycona tym co teraz robi Kukiz, ale na pewno wejdzie do historii rocka /a w zasadzie już wszedł/ . Wielki szacunek za zerwanie z nałogiem. Niewielu to się udaje. Panie Janiak, stracił Pan bardzo dużo w moich oczach. A tak w ogóle to myślę, że po wielu latach, jednak więcej osób będzie kojarzyć Kukiza niż Pana.
  • ~sun
    (2015-12-21 23:44)
    rockman powinien śpiewać a nie wypowiadać się o sprawach, o których nie ma pojęcia. Sługus Kaczora. Wstyd.
  • ~Bill
    (2015-06-11 22:50)
    Janiak GEJU do pięt Kukizowi nie dorastasz !!! Ssij nadal jak ssałeś ,ale wara od człowieka który potrafi postawić wszystko na jednej szali za Ojczyznę !!! A ty co potrafisz zrobić oprócz zakładania sukienek i wystawiania dupy ?!!!
  • ~jula
    (2015-05-13 20:48)
    Janiak - lalus, gogus i nedzna kreatura:/ Kukiz gora!
  • ~Durczewski
    (2015-05-06 00:03)
    A kto to jest ten Olivier Janiak? Może to ten z tvn? No to juz wszystko jasne
  • ~Aśka
    (2015-05-04 14:44)
    Czego można się spodziewać po osobie ,która donosiła wykładowcom na innych studentów...pracując jako barman w Radio Barze we Wrocławiu sprzedawał ludziom "nierzetelne" drinki i podobnych historii można mnożyć o Panu Piotrze (vel Oliwierze) ...
  • ~mcc
    (2015-05-04 14:39)
    janiak wez wyluzuj sam walisz a drugiemu zabraniasz ,no ale wiadomo z tivienu jesteś a oni sami swięci .
  • ~B28
    (2015-05-03 22:52)
    Znam wielu wybitnych ludzi, w tym profesorów, którzy uporali się z tym potężnym nałogiem i chorobą alkoholową, ale w życiu bym ich nie nazwał niewiarygodnymi.
    Przeciwnie są to ludzie, których niezwykle cenię za siłę woli i odwagę.
    panie Janiak co pan wie o życiu, marna kalko Justina Biebera
  • ~Kasia J
    (2015-05-03 20:07)
    Czynni nałogowo alkoholicy są pod ochroną bo przecież są chorzy. Ci natomiast, którzy uporali się z nałogiem w /g niektórych nie są godni zaufania. To ciekawe p. Janiak. W moich oczach stracił Pan wiele.
  • ~Paco
    (2015-05-03 18:05)
    JANIAK ty pajacu sam walisz cholera wie co takie szumowiny jak ty tylko tak robia i nie potrafią sie przyznać !!! wielki burak tvnu !!! Kukiz może i miał problem z alkohlem ale nie pije i stara sie !!! Nałóg jest nałogiem i osoba uzależniona zawsze bedzie miała s tym poblem ale wystarczy nie wracac do tej uzywki i bedzie ok, a z tego co wiem Kukiz juz nie pije !!! także trzymam kciuki za niego i wierze ze WYGRA !!!
  • ~multigad
    (2015-05-03 16:02)
    Znam Pawła Kukiza z jego działalności artystycznej i wierzę w jego szczery patriotyzm. Kto to jest Olver Janik nie mam pojęcia. Wygrał Big Brothera czy inny tv show?
  • ~nie mogłem nie zareagować
    (2015-05-03 15:52)
    dziwi HIPOKRYZJA Pana Janiaka, sam nie stroni od używek, a tu taki atak, no cóż, gwiazda tvn, sama szczerość...
  • ~jola
    (2015-05-03 14:37)
    zgadzam sie z Anka w kazdym calu ,w kazdym słowie i takze trzymam za Pawła kciuki!
  • ~Janusz Lendzioszek Gdańsk
    (2015-05-03 14:35)
    Może publicznie ********* przyznasz kto załatwił twoją wątpliwej jakości karierę?A wracając do kwestii wiarygodności to czy można wierzyć szmacie co najpierw wykorzystuje wpływy mamusi w TV a potem nazywa się inaczej?
  • ~strozan
    (2015-05-03 13:21)
    Janiak jest wyjątkowym DUPKIEM!
  • ~anka
    (2015-05-03 11:25)
    Znam ludzi, którzy wyszli z nałogu i po latach picia alkoholu dziś nie piją. Myślą, zachowują się i mówią lepiej niż niejeden trzeźwy od urodzenia. Trzymam kciuki za Pawła Kukiza. Powodzenia rockmenie :)
  • ~Derv
    (2015-05-03 10:26)
    Sługus Janiak prezentuje taki sam poziom jak jego koleżanka z TVN 24. www.youtube.com/watch?v=QufjBOQ0uC0
  • ~Aigcezar
    (2015-05-03 09:10)
    Co to za cio.a ten janiak? Frajer z pudrem na policzkach. Kukiz pokazał swoją determinację i siłę charakteru wygrywając z nałogiem. Może być tylko i wyłącznie przykładem dla innych, w przeciwieństwie do tego tvnowskiego lizusa.
  • ~KRYTYK
    (2015-05-02 23:14)
    oliwier słabo, słabo na maxa, krytcznie oceniam wypowiedź jako NAGANNĄ
  • ~Wspierający