Janowski jednak wybaczył narzeczonej? "Będzie ją wspierał"

| Aktualizacja:

Robert Janowski trzy tygodnie temu wydał oświadczenie, w którym deklarował, że zrywa zaręczyny z Moniką G. oskarżoną o kradzież. Czyżby prezenter zmienił zdanie i postanowił wybaczyć ukochanej?

wróć do artykułu
  • ~akuku
    (2013-03-27 00:18)
    co juz go ptak zaswedzial
  • ~Al CaPOne
    (2013-03-26 20:29)
    bo sam jej kazał polubić Drzewieckich, taka znajomość z prominentnym mafiozo z PO gwarantuje same profity w reżimowej TV
  • ~jaroslaw polskezbaw
    (2013-03-26 20:15)
    Jak sie dowiedzial , ze Drzewieccy beda probowali jego lale wrobic w cala te kradziez to nagle zmienil zdanie o kochance. Mimo wszystko dzialania Janowskiego sa zalosne, place abonament wiec zadam od TVP wypier...a go z telewizji.
  • ~renia
    (2013-03-26 20:26)
    ha ha hahaha hi hi hi...
  • ~tom
    (2013-03-26 20:03)
    Dlatego nie dla takeigo lumpa w TV!
  • ~doRoberta
    (2013-03-26 19:33)
    Uwierzył że Monika jest niewinna kto tu komu mydli oczy Robert, zastanów się wogóle nie jesteś wiarygodny w tym co robisz!
  • ~emerytka
    (2013-03-26 19:22)
    Jak zwykle żałosny--czeka na sąd?--człowieku ona jednak kradła--a czy będzie skazana na więzienie-- czy uda sie obrońcy wybronić ją -- to nie ma znaczenia.Prawdopodobnie nie będzie musiała kary odbywać za kratami--tylko zawiasy.Monika jest jednak osobą o wątpliwej moralności,to osoba zła ,zdemoralizowana i bezwzględna.Co nie znaczy ,że nie można w niej się zakochać--jaka osoba taka milość.Salony już czekaja.
  • ~maria
    (2013-04-18 18:32)
    Z taka kobietą jak ta Monika to wstyd się pokazywać (ani ładna ani zgrabna a do tego cwaniara - złodziejka) Ja nie mam pojęcia co Robert w takim czymś widział i ponoć się zakochał... Miała stanowić wzór dla córek jaka to zaradna i pracowita a z matki dzieci - porządnej kobiety chciał zrobić nieudacznika... Wstdzić się człowieku.. myslałam,że masz więcej oleju w głowie.. Ładny los zgotowałeś dzieciom... O co Tobie chodziło? Bo żona o wiele ładniejsza od tej szczerzącej się złodziejki( ale nisko upadła)... hahahaa