Janowski jednak wybaczył narzeczonej? "Będzie ją wspierał"

| Aktualizacja:

Robert Janowski trzy tygodnie temu wydał oświadczenie, w którym deklarował, że zrywa zaręczyny z Moniką G. oskarżoną o kradzież. Czyżby prezenter zmienił zdanie i postanowił wybaczyć ukochanej?

wróć do artykułu
  • ~POLak
    (2013-03-27 07:23)
    To tak jak w tym porzekadle."Szczyj komuś w oczy a ona mówi że to deszcz pada".
  • ~parasolka
    (2013-03-27 07:47)
    Miejsce złodzieja jest w kiciu! to nie PRL to Ameryka.
  • ~MAX
    (2013-03-27 08:37)
    Od tego czasu gdy się pojawia Janowski z partnerką, wszyscy trzymają płaszcze przy sposobie i sprawdzają czy mają portfele!
  • ~ajax
    (2013-03-27 08:43)
    Monika G. to zapewne przyszła gwiazda TVN.W tej telewizji lubią promowac ludzi oskarżanych o złodziejstwo, oszustwa, łapówkarstwo, przekręty itp.
  • ~-
    (2013-03-27 19:43)
    Brawo Robert - nareszcie zrozumiałeś co jest w życiu ważne .
  • ~Beatek
    (2013-03-29 08:56)
    Takie wyuzdane dziewuszysko! Do tego złodziejka i handlara kradzionymi rzeczami. Gratuluję wyboru!
  • ~lucy
    (2013-04-18 18:27)
    Zniszczył życie rodziny
    wspaniałej żonie i dziewczynkom. Zaczął tę złodziejkę stawiać za wzór córkom a zonę lekceważył... Dobrze mu tak.. Teraz widzi jaką czyściutką panią poznał... Złodziejka- wstyd... wstyd... wstyd... Jak Ty teraz wygladasz?
  • ~maria
    (2013-04-18 18:32)
    Z taka kobietą jak ta Monika to wstyd się pokazywać (ani ładna ani zgrabna a do tego cwaniara - złodziejka) Ja nie mam pojęcia co Robert w takim czymś widział i ponoć się zakochał... Miała stanowić wzór dla córek jaka to zaradna i pracowita a z matki dzieci - porządnej kobiety chciał zrobić nieudacznika... Wstdzić się człowieku.. myslałam,że masz więcej oleju w głowie.. Ładny los zgotowałeś dzieciom... O co Tobie chodziło? Bo żona o wiele ładniejsza od tej szczerzącej się złodziejki( ale nisko upadła)... hahahaa