Janowski jednak wybaczył narzeczonej? "Będzie ją wspierał"

| Aktualizacja:

Robert Janowski trzy tygodnie temu wydał oświadczenie, w którym deklarował, że zrywa zaręczyny z Moniką G. oskarżoną o kradzież. Czyżby prezenter zmienił zdanie i postanowił wybaczyć ukochanej?

wróć do artykułu
  • ~sądzina nagrzana
    (2013-03-26 18:16)
    PO-matolskich złodziei należy kochać i już! Oni w POlandii są ponad prawem.
  • ~xxx
    (2013-03-26 19:18)
    GŁUPI ĆIUL
  • ~emerytka
    (2013-03-26 19:22)
    Jak zwykle żałosny--czeka na sąd?--człowieku ona jednak kradła--a czy będzie skazana na więzienie-- czy uda sie obrońcy wybronić ją -- to nie ma znaczenia.Prawdopodobnie nie będzie musiała kary odbywać za kratami--tylko zawiasy.Monika jest jednak osobą o wątpliwej moralności,to osoba zła ,zdemoralizowana i bezwzględna.Co nie znaczy ,że nie można w niej się zakochać--jaka osoba taka milość.Salony już czekaja.
  • ~doRoberta
    (2013-03-26 19:33)
    Uwierzył że Monika jest niewinna kto tu komu mydli oczy Robert, zastanów się wogóle nie jesteś wiarygodny w tym co robisz!
  • ~tom
    (2013-03-26 20:03)
    Dlatego nie dla takeigo lumpa w TV!
  • ~jaroslaw polskezbaw
    (2013-03-26 20:15)
    Jak sie dowiedzial , ze Drzewieccy beda probowali jego lale wrobic w cala te kradziez to nagle zmienil zdanie o kochance. Mimo wszystko dzialania Janowskiego sa zalosne, place abonament wiec zadam od TVP wypier...a go z telewizji.
  • ~renia
    (2013-03-26 20:26)
    ha ha hahaha hi hi hi...
  • ~Al CaPOne
    (2013-03-26 20:29)
    bo sam jej kazał polubić Drzewieckich, taka znajomość z prominentnym mafiozo z PO gwarantuje same profity w reżimowej TV
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-26 20:55)
    Jak czytałem jakiś czas temu w,, Dzienniku'' od tej pani kupowały ciuch celebrytki, można domniemywać skąd były te ciuchy. Na miejscu byłej żony Janowskiego strzegł bym dzieci przed kontaktami z tą panią.
  • ~jan.k
    (2013-03-26 20:56)
    J
    anowski jak YTusk skundlony bo jak inaczej nazwac ludzi bez ambicji i honoru
    pogonic to bractwo wzajemnej adoracji z TV i z reprezentowania Polski i Polakow
  • ~akcent
    (2013-03-26 21:04)
    Złodziejka i c i u l.nowy program tv-na pewno chwyci gdy wystąpią tacy celebryci
  • ~Artur
    (2013-03-26 22:18)
    Zwolnić kolesia koszmar zeby takie typki występowały w publicznejnTV zero wstydu i ambicji
  • ~Piotr
    (2013-03-26 22:51)
    Polski syf.Dajcie kogos innego do prowadzenia programu zamiast janowskiego.Trzeba dac zraobic innym aby postawili rodziny na nogi.Janowski sie juz zuzyl.Z poblicznych pieniedzy utrzymuje cieniare.Typowy kundel .
  • ~Usabatel
    (2013-03-26 23:05)
    Ludzie! Czy was pop...lo. W USA takie przestepstwo to zwykle kolegium. Kara pieniezna ok 2000dol i to wszystko. No chyba ze jest sie kilkakrotnym recydywista.
    Jest mniejszym przestepstwem niz jazda "pod wplywem".
    Ilu w Polsce popelnia wieksze wykroczenia i maja sie dobrze ? Ale to juz taka polska mentalnosc gdzie kradziez paru setek zlotych jest wiekszym przestepstwem
    i bardziej napietnowana niz jazda mordercy za kierownica.
  • ~tele-wic
    (2013-03-26 23:19)
    Przywiozła mu kilka futer do sprzedania, więc wybaczył. Szmal, to szmal.
  • ~Fil
    (2013-03-26 23:34)
    Nie zostanie uniewiniona bo kradla i zlapano ja na cieplo, sam mialem okazje zlapac na goracym uczynku eleganckie, pretensjonalne panie, okazalo sie polki ktore zmienialy paski od drogich torebek na ktorych byly ceny i zmienialy na tansze. Ich arogancja byla irytujaca i chetnie bylem swiadkiem przeciwko tym polskim "gwiazdom" na urlopie.
  • ~akuku
    (2013-03-27 00:18)
    co juz go ptak zaswedzial
  • ~Iron Beret
    (2013-03-27 00:54)
    Zima nie odpuszcza i Janowski spękał przed mrozami. Potrzebne mu futro!
  • ~Marek z W-wy
    (2013-03-27 02:01)
    No to Drzewieckiemu nie uda sie teraz calej winy zwalic na Monike Glodek ! Polowica Drzewieckiego pojdzie do pierdla , bo Janowski nie pozwoli , zeby Miro
    Drzewiecki oczernial Monike Glodek !
  • ~dona
    (2013-03-27 06:54)
    Dokładnie jak tu piszą program Janowskiego już się zurzył jest badziewny dajcie kogoś lepszego młodszego niech zarobi sobie !