Sara May to piosenkarka, która bardziej niż ze swojej muzyki, znana jest z bardzo ostrego krytykowania polskich artystów. Okazuje się jednak, że choć sama często brutalnie i niesprawiedliwie mieszała innych z błotem, subtelnej krytyki kierowanej pod swoim adresem nie jest w stanie wytrzymać.

Reklama

May pojawiła się w internetowym talk show Łukasza Jakóbiaka zatytułowanym "20m2 Łukasza". Gospodarz znany z tego, że zadaje swoim gościom różne pytania, także te niewygodne, w przypadku Sary May, skoncentrował się na jej blogu oraz karierze zbudowanej nie na muzyce, a na obrażaniu innych. W trakcie wywiadu próbował się dowiedzieć, dlaczego celebrytka tak chętnie obrzuca obelgami takich artystów, jak Andrzej Wajda, czy Justyna Steczkowska. Celebrytka unikała odpowiedzi na te pytania, a kiedy nie potrafiła wyjaśnić dlaczego, choć uważa że show biznes jest płytki, robiła wszystko by w nim zaistnieć, wstała i zakończyła wywiad.

Łukasz Jakóbik niedokończoną rozmowę z Sarą May zamieścił na Facebooku. Zobaczcie sami, co tak rozwścieczyło celebrytkę.

http://youtu.be/krNl0THXLqU