O podsumowanie zarobków Czesława Mozila pokusił się "Fakt". Zdaniem tabloidu, muzyk do końca 2013 roku wzbogaci się aż o 2,5 mln złotych. Co jest źródłem tak wysokich dochodów artysty?

Reklama

Przede wszystkim Czesław Mozil jest jednym z najbardziej zapracowanych i najczęściej koncertujących polskich muzyków. Jak podaje "Fakt", w 2013 roku zagra w sumie blisko 90 koncertów. A ponieważ za każdy z nich dostaje ponoć ok. 20 tys. złotych, z samego występowania na scenie zarobi 1,8 miliona złotych.

Źródłem dochodu Czesława jest także program "X Factor", za który zdaniem "Faktu", dostaje on 280 tys. złotych. Za sprawą Kuby Wojewódzkiego, który polecił go na fotel jurora w "X Factorze", Mozil został także kolejną twarzą najnowszej kampanii sieci Play. Za ten kontrakt, zdaniem tabloidu dostanie ok. pół miliona złotych. Autor "Maszynki do ćwierkania" prowadzi także z Kubą Wojewódzkim poranne audycje w radiu Eska Rock i znajduje jeszcze czas na dodatkowe projekty.

Tym sposobem, dzięki intensywnej pracy i znajomości z Kubą Wojewódzkim, konto Czesława Mozila w 2013 roku ma zasilić 2,5 mln złotych.