Piróg: Jestem płodny, mogę sobie zrobić dziecko

Michał Piróg kilka dni temu wywołał poruszenie w mediach stwierdzeniem, że chce wziąć ślub ze swoim partnerem i mieć z nim dziecko. Teraz tancerz rozwija tę myśl i wyjaśnia, jak może spełnić swoje marzenia.

wróć do artykułu
  • ~tele-wic
    (2013-03-24 22:23)
    Anus ci się z macicą pomylił debilu?
  • ~MAjka
    (2013-03-24 22:51)
    ALE bezpłodny umysłowo. Zbok i palant. To są właściwe nazwy kogoś tak dennie głupiego. Skąd wy się bierzecie i dlaczego się tak afiszujecie ? Wzbudzacie u nas normalnych odruch wymiotny .Mnie nie interesuje twoja inność,więc bądz łaskaw i daruj sobie śmieszność.
  • ~Moni
    (2013-03-24 23:07)
    Jacy oni są obrzydliwi. Nie wiem tylko dlaczego to tałatajstwo jest tak promowane przez TVN? Zawsze myślałam, że" ostro pachnący " są porządni. Widzę, że z tą stacją jest mi nie po drodze.Płynie z niej całe zło. Szkoda tylko mlodzieży, którą deprawują.
  • ~Borys.
    (2013-03-25 04:25)
    Niech sobie zrobi dziecko na drukarce 3D, albo kupi taką drogą lalkę którą trzeba karmić, przewijać, kołysać do snu itd. Na nic innego nie powinien liczyć, a jak zrobi dziecko jakiejś kobiecie za kasę to powinni go natychmiast zamknąć. Najlepiej z zatwardziałymi kryminalistami z długimi wyrokami. Tak mu tam d...ę przeorają, że długo już nie pomyśli robieniu dzieci. Dziecko to człowiek jest, a nie zabawka cholerny zboku.
  • ~pierogi
    (2013-03-25 05:34)
    hej pirog, you cocksucker,sie masz ?
  • ~jozek
    (2013-03-25 05:40)
    hey pierog you mother fucker. cock sucker piece of shit !
    i dont know how how else i can disgrace you you piece of
    human shit... give me some ideas, cock sucker...
  • ~czytelnik
    (2013-03-24 23:44)
    Pirog chce byc medialny, wiec za wszelka cene plecie glupoty, bo boi sie , ze wkrotce moze sie skonczyc wielka kasa. Nawet nagle sie obwolal Zydem, to jest smieszne. Teraz chce miec dziecko, no jego brat ma, to moze sie nim, jako wujek zajmowac. No czego nie robi sie dla kasy, facet szuka duzej forsy, wiec musi byc o nim glosno, ale to odwrotny skutek.
  • ~hg
    (2013-03-25 08:28)
    polecam wypróbować taką adopcję w Izraelu, kraju wolności, demokracji i tolerancji, a właściwie dlaczego się tam pan w końcu nie przeprowadził?
  • ~xcv
    (2013-03-25 08:52)
    my zadamy sprawiedliwosci od ludzi a natura jaka jest okrutna i niesprawiedliwa ,, szkoda hłopa ze tak go geny skrzywdziły , pomódlmy sie ,,,
  • ~sek
    (2013-03-23 00:48)
    Wszystko jest możliwe jak zdecyduje się na seks z kobietą i zobaczy jak to jest dobrze, miło i przyjemnie to zmieni swoją tzw. orientację seksualną i może mieć swoje dzieci . Jest możliwe że nigdy z kobietą nie próbował a ktoś usłużny wmówił mu homoseksualizm,
  • ~der
    (2013-03-22 23:21)
    Przyjdzie Hitler z będzie pierug z twojej doopy zboczku
  • ~Leniwy
    (2013-03-23 17:01)
    Pieróg cymbale skąd wiesz że jesteś płodny.
  • ~petrus
    (2013-03-22 19:20)
    Bo dzieci nie sa i nie moga byc przemotami twoich zachcianek, zboczencu!
  • ~gosc z Wroclawia
    (2013-03-23 19:18)
    No to sie zglos do Grodzkiej.
  • ~jasiek
    (2013-03-23 17:17)
    jednak uważaj gdzie odkładasz instrumenty! Z tego dzieci nie będzię cymbale!
  • ~idiot
    (2013-03-23 06:16)
    "może sobie zrobić" jak p. Czubaszek, która może sobie usunąć
  • ~kurde
    (2013-03-23 05:20)
    on se zrobi on se załatwi a co dalej pe...e dziecko trzeba jeszcze otoczyć miłością to nie przedmiot
  • ~hynio
    (2013-03-24 21:18)
    Wykastrować, wytrzebić pedryla!
  • ~b1
    (2013-03-23 06:22)
    Piróg przepis na dziecko
    po tym jak twój partnet dostanie okres ...zaoraj swojego partnera po same jajca
    i może dojdzie do zapłodnienia :)
  • ~nik
    (2013-03-23 07:47)
    rezygnuję z TVNu gdzie ten gnuj występuje