Czartoryska kłóci się z narzeczonym o Adamczyka?

| Aktualizacja:

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki niebawem złożą sobie przysięgę małżeńską. Tymczasem para przeżywa ponoć mały kryzys, którego powodem jest były partner aktorki, Piotr Adamczyk .

wróć do artykułu
  • ~Danuta
    (2013-04-04 18:04)
    serce ma swoje prawa,których rozum nie pojmuje
  • ~bibi
    (2013-03-31 17:15)
    niemczycki bogacz nie ma rozumu, piotrek będzie mu docinał że ożeni się z kobietą używaną
  • ~Gosc
    (2013-03-24 18:15)
    Czy piekne,szlachetnie urodzone zawsze dokonuja niewlasciwych wyborow.Moze?? ja sie myle??
  • ~arsen lupin
    (2013-03-24 16:01)
    Panie Niemczycki, to sie skonczy szybkim rozwodem, panna Czartoryska wciaz kocha Adamczyka, nic tu panskie pieniadze nie pomoga, one szczescia nie daja i tego kupic nie mozna!!!
  • ~Baja
    (2013-03-24 13:13)
    Aniu! ty masz świadomość,że będziesz piękna i chcesz mu pokazać co stracił-po prostu nie możesz o nim zapomnieć-a on ma cię gdzieś-uważaj bo może nie dojść to tego ślubu jak będziesz się upierała-a myślę,że nie masz racji-wcale ,nie poniżaj się z tą klasą swoją!!!
  • ~macio plusk
    (2013-03-23 21:48)
    Ale baby som tempe
  • ~kiedy koniec swiatA
    (2013-03-23 21:42)
    Naiwność i hormony facetów - fundament ludzkość.
  • ~psycholog
    (2013-03-23 16:30)
    Wyraźnie uczucie pozostało. Tu się należy zastanowić.
  • ~Józef
    (2013-03-23 16:16)
    Absolutnie nie!!!
  • ~FANKA WAS
    (2013-03-23 14:06)
    NIE!!! NIE!!! NIE !!!

    POKAż DZIEWCZYNO KLASę , I NIE PONIżAJ SIę BŁAGAM!!!
  • ~co bedzie
    (2013-03-23 10:21)
    Ksiezniczka ! On bogaty bez mitry ksiazecej ,ona biedniejsza, ale z nazwiskiem. A co do pochodzenia, to niektorzy dziwili sie,ze dziecko podobne bylo do lokaja.Pani Radziwillowa urodzila synka czarnego byl to Wladyslaw Jablonowski- general,a mialajego z Bobem sluzacym. Czarny general. Pan Adamczyk jest juz zonaty, ale moze wzbudzac zazdrosc. Ja tez jego kocham ,bo mi sie przysnil!
  • ~Erica
    (2013-03-22 21:19)
    Absolutnie p.Anna nie powinna zapraszać byłego chłopaka na swój ślub. Zburzyłoby to dobry humor i nastrój narzeczonego a przecież dla Niego ten dzień powinien być najpiękniejszy i najlepszy. Pani Aniu proszę tego nie robić, chyba że nie zależy Pani na narzeczonym, a jeżeli tak to proszę odwołać ten ślub i nikogo nie zapraszać, bo unieszczęśliwi Pani nie tylko narzeczonego ale przede wszystkim siebie.
  • ~anka
    (2013-03-22 16:55)
    NIE, NIE i NIE!!!
  • ~MADZIA
    (2013-03-22 15:34)
    glupota ludzka nie ma granic. i komu chce pokazac ta klase i po co. on ja mial daleko w d...e i nie zaprosil na swoj slub a ona pcha mu sie z powrotem w ramiona. a moze jeszcze nie zapomniala o nim i zaluje ze soie rozstali. narzeczony ma racje i ja na jego miejscu bylabym stanowcza na NIE NIE i jeszcze raz NIE na naszym slubie . klase to niech ona poikaze nie ludziom ale mezowi ze mu na nim zALEZY. DURNA BABA
  • ~wieloszczet
    (2013-03-22 14:32)
    Ach, to pomieszanie dulszczyzny z potopem a nawet z lalką i z popiołami owinięte w bardzo eleganckie ciuchy. Osobiste sprawy na łamach, jakie arystokratyczne. To taka piękna kobieta, po co jej to.