Robert Janowski zaczął żałować rozwodu?

| Aktualizacja:

Robert Janowski, po rozstaniu z narzeczoną, która kradła ubrania z amerykańskich butików, zwrócił się o wsparcie do byłej żony. Jak twierdzą znajomi prezentera, zaczyna on żałować swojej decyzji o rozwodzie.

wróć do artykułu
 • ~joanna
  (2013-04-08 10:18)
  Głupie baby ja na jego miejscu nie wróciła bym do byłej to taka zapuszczona mysza- nigdy nie dbała o siebie Widziałam kilka razy na omprezach bez makijażu nijaka- widocznie uważała, że i tak jest śliczna. A skoro dziewczyny wolały konkubinę to w tym coś jest..
 • ~emerytka
  (2013-03-31 18:14)
  Czy wróci?--dziwne i głupie pytanie--on nie ma w tej sprawie NIC do powiedzenia.Żona tak opuszczona i sponiewierana publicznie--zapewne nie wyrazi zgody na powrot takiego lowelasa.Zadawał sie z kryminalistką nawet dziewczynki podobno wybraly konkubinę ojca zamiast rodzonej matki.Taka to melodia.
 • ~Wittorio
  (2013-03-31 12:33)
  Panie Robercie.Gdyby mnie pan posłuchał jak tylko sprawa ukazała sie mediach to byłoby wszystko dobrze.Teraz pozostaje panu posypać glowę popiołem,na grzbiet założyc wór pokutny i na kolanach z bukietem czerwonych róż wyruszyć do żony.Będzie dobrze.Wydaje mi się ,że pańska żona to mądra kobieta i wybaczy panu chwilową słabość,tymbardziej,że są dzieci.
 • ~Fanka
  (2013-03-29 21:52)
  Skacze z kwiatka na kwiatek ,nie moze zagrzac miejsca .Mial ladna ,zgrabna Zone i nie potrafil poszanowac .W glowie sie przewraca .
 • ~POlski Ciele-bryta
  (2013-03-22 12:36)
  POlski CIELE-bryta i tyle..Pusty facet.
 • ~stan
  (2013-03-18 10:22)
  zawsze twierdzilam,ze to ******** i taka chyba tez jego mamusia ,ze pozwolila dzielic rodzone dzieci i za wzor stawiac zlodziejke.Mam nadzieje,ze zona nie wybaczy temu pajacowi
 • ~d. s.
  (2013-03-18 09:20)
  a czy ona będzie chciała
 • ~nemo
  (2013-03-17 23:58)
  Jak sądzicie, czy sparzony nieudanym romansem, Robert Janowski wróci do byłej żony?<
  To nie od niego powinno zależeć-wrócić to on sobie może do mamusi.Po tym świństwie, które zrobił Kasi walcząc o odebranie jej opieki nad córkami,wychwalaniu tej swojej flamy przed dziewczynkami i przekonywaniu całego świata, że lepsza młoda macocha niż własna Mama...ten mięczak i sralibryta
  ma czelność prosić żonę o wsparcie?Niech wraca do złodziejki. Niczym się od niej nie różni: ona kradła futra a on zaufanie.Doprawdy, to dopiero wybitna osobowość TVP1:podstarzały lowelas ,co już na wizji podrywał uczestniczki programu,chce by mu była żona wytarła zasmarkany z rozpaczy nos.Penisem myślą kilkunastoletni chłopcy a tu...
  "Lata starzec po ulicy szuka sobie ulicznicy"{Sztaudynger nie ja)
 • ~smutka
  (2013-03-17 21:18)
  kijem bym brzydziła się go dotknąć(Janowskiego)jako starsza kobieta i za to co zrobił żonie a i nawet niemęskie zachowanie względem narzeczonej-myśli tylko jak uratować własną d..ę.-pajac,dno,nie chce mi się już go oglądać w J.T.M.Śmieszna ta jego żona-jego pocieszać-?przecież względem pani to on narozrabiał-a kopnij go w tą d..ę może w końcu dorośnie
 • ~-
  (2013-03-17 19:05)
  Nie żałuj ,nie żałuj - buchnij gdzieś futerko i wracaj do narzeczonej
 • ~gracja
  (2013-03-17 15:07)
  Wiek wskazywalby,ze dojrzaly facio, ale fakty pokazuja ,ze nie wie w co ma wpasc- w g...o ,czy w masc. Jeszcze chyba nie ma dewiacji starczych??? Zalosny "gesi ogier".
 • ~Awatar
  (2013-03-17 13:34)
  Zwykły knur niemyty!. Teraz jak się okazało, że zaślepienie jurnością zaprowadziłol go na krawędź bankructwa i całkowicie ośmieszyło, podkulił ogonek i chce wrócić do żony. Mam jednak wrażenie, że to także tylko pozór, bowiem przerażają go alimenty jakie będzie musiał bulić, a posada w TV niepewna. Facet przyzwyczaił sie do wystawnego stylu życia, a tutaj może sie okazać, że źródełko wyschnąć może, a nic innego się już nie umie. Prawda? Roberciku skurczybyku?
 • ~Kopernik
  (2013-03-17 11:52)
  Tak to jest jak ktoś igra z normalnością Roberciku.Wywracało się Tobie w głowie ? to masz wywrócone. TO DOBRY PRZYKŁAD JAK GŁUPOTY ZNIEWALAJĄ.
 • ~Elwira
  (2013-03-16 19:56)
  Dziwiłabym się byłej jego żonie gdyby go przyjęła. Ośmieszony pod każdym względem, teraz ani mąż ani ojciec, nie warty żadnego szacunku. Myślał że kochanica zastąpi matkę dzieciom, o zgrozo! ona miała swoje plany ale złodziejskie ciągoty uniemożliwiły jej finisz- ślub z tym bawidamkiem.
 • ~Elwira
  (2013-03-16 19:55)
  Dziwiłabym się byłej jego żonie gdyby go przyjęła. Ośmieszony pod każdym względem, teraz ani mąż ani ojciec, nie warty żadnego szacunku. Myślał że kochanica zastąpi matkę dzieciom, o zgrozo! ona miała swoje plany ale złodziejskie ciągoty uniemożliwiły jej finisz- ślub z tym bawidamkiem.
 • ~WIOSNA
  (2013-03-16 17:27)
  P.JANOWSKI,CHCIAŁO SIĘ CIUPCIAĆ TO PROSZĘ WYSZŁA KRYMINALISTKA WYCIUPCIANA,SZKODA DZIECI ŻE MAJĄ TAKIEGO OJJJCA!!! CIUPCIUSIA MAŁEGO WZROSTEM,DNI JUŻ P. Z TEGO CO JA WIEM W PROGRAMIE SĄ POLICZONE,ŻONA P. POWINNA BARDZO SIĘ ZASTANOWIĆ NAD P. POWROTEM,NIE BĘDZIE TO DLA NIEJ DOBRE,TAKIEGO ZBLAZOWANEGO ROBERCIA NA NOWO PRZYJĄĆ I JAK TU ŻYĆ I KOMU SIĘ POKAZAĆ,BRAK TEMATU,PRZEZ TAKIEGO CIUPCIUSIA-ROBERCIKA.
 • ~zgryzliwa
  (2013-03-16 16:44)
  Panie Janowski z Pana to już taki żonca,(żońca,,żeniacz ) że pan te kobitki zmienia
  jak rękawiczki tylko że Pan to robisz tak po cichu ...że nikt o niczym nie wie.
  bo Pan głośno śpiewasz i nie słychać pisków tych Pań które zostawiłes dla
  innych miłosci tylko że tej ostatniej? było mało ...tej Twojej miłości bo
  tą miłoscią już dobrze siwizną nadpaloną ogrzać ? toć i poleciała po te futra
  a może tylko fatałaszki ? Jaka to melodia ...stare toto i nadwontlone zębem czasu ale ,Jaka to melodia stara melodia
 • ~Honor i rodzina!
  (2013-03-16 12:29)
  Janowski wróci do byłej żony?

  POWINIEN !!! I niech zacznie wynagradzać rodzinie swój błąd jak najlepiej potrafi.
 • ~Zosia
  (2013-03-16 11:17)
  Uważam zachowanie pana J. za bardzo niskie i niegodne prawdziwego mężczyzny. Potępiam postępowanie jego partnerki (nie powinno się jej - jednak - nazywac kryminalistką), ale pan Janowski nie powinien publicznie odżegnywac się od niej. Mógłby to zalatwic dyskretnie, po cichu. Myślę, że pan J. bardziej boi się utraty intrtatnej posadki w telewizji aniżdeli czegokolwiek innego.
 • ~Hama
  (2013-03-16 01:50)
  Pacany tu piszą !!!
  Ileż jest swiadectw pogodzenia sie małzonków.
  Życze pani Kasi przyjęcie skruszonego męza...dla dobra całej rodziny!

  Sztuką jest wybaczyć i zacząć na nowo!
  Powodzenia dla całej rodziny, ukłony dla pani Kasi Janowskiej...