Marczuk o Pazurze: Mam dość! Niech zostawi mnie w spokoju

| Aktualizacja:

Weronika Marczuk straciła cierpliwość do swojego byłego męża, Cezarego Pazury. Jej zdaniem, częste oszczerstwa kierowane pod jej adresem mając na celu zapewnienie aktorowi spokoju w obecnym związku.

wróć do artykułu
  • ~frant
    (2013-03-16 19:30)
    Pazura - to łapa! Po prostu - zwykły cham i świnia! Nawet rozwieść się kulturalnie nie umie! Już drugi rozwód katolicki, załatwił za kasę z klechami!
    Co wy na to prawi Polacy ?! HAŃBA!
  • ~Pazura to debil.
    (2013-03-15 14:39)
    Tylko debil mógł się ożenić z ukraińską prostytutką tańczącą na rurze w jakimś zapchlonym lokaliku ...
  • ~realista
    (2013-03-15 14:20)
    Sam sobie winien po co szukał żony w burdelu? Ściągnął tą ukrainkę z trójmiejskiej rury, dał jej pieniądze, znane nazwisko i kontakty, a ona jak na prostytutkę przystało poszła do innego, który miał jeszcze więcej kasy. Czegoś się Czaruś spodziewał?
  • ~droga na Brześć
    (2013-03-15 17:10)
    Żal mi tego człowieka. Przecież nikt zdrowy na umyśle nie kupuje cukierni, żeby zjeść jedno ciastko. Kupił sobie ukraińską, niech będzie, że tancerkę, prosto z rury. I ma żal do świata. Tutaj tylko dobry psycholog pomoże.
  • ~olo
    (2013-03-15 19:41)
    Przecie ta pani jest skompromitowana do cna i nic już nie może pogorszyć jej reputacji.
  • ~juzew bonk
    (2013-03-15 15:08)
    kooorwy ukraińskie tak mają.Sam to kiedyś przerabiałem.!!!
  • ~Drzazga 101
    (2013-03-15 16:15)
    O Matko, popatrzta Ludzieńki na to zdjęcie - jaki to był ZAKOCHANY KUNDEL z tego Pazury, jak to się tuliło do Weroniki, a onegdaj, jak mu testosteron ZAGRAŁ ku młodszej, to ten wsiarz zaczął gnębić swoją bywszą żonę. Uwielbiam takich GNOJKÓW, rzucajęcych swoje PIERWOTNE, że tak powiem żenidła, chociaż lubię Pazurę jako aktorszczyka, jak drzazgę w dupie, kuervas !
    Hej !-
  • ~dorota
    (2013-03-15 16:55)
    przypomni sobie Carus pania,spojrzy na ten roz szpaler nowej malzonki i sie miota...
  • ~pol anka
    (2013-03-15 17:32)
    dwie sprawy wstrząnęły mną do głębi, obwieszczenie końca świat i rozstanie Weroniki z Pazurem
  • ~Eugeniusz
    (2013-03-15 17:35)
    Pani Weronika to piękna i inteligentna kobieta,nie będzie zniżać się do poziomu brukowego,nie słyszałem jeszcze aby kiedykolwiek wyraziła się niepochlebnie o byłym mężu.Wstyd mi za Was,którzy obelgami obrzucacie tę panią.
  • ~INCENTY
    (2013-03-15 19:19)
    Debil zerwał ukraińską dziwkę i gra wariata a prasa się tym interesuje jakby nie było ciekawszych tematów
  • ~jadzia
    (2013-03-15 19:39)
    Jej jedyna miłość agent Tomek dał jej kosza
  • ~czarek uspokoj sie
    (2013-03-15 21:57)
    Przeciez Czarek udaje, gra, bo aktorem jest. Ufam ze jest on w realu jak najslabsza postac ktora kiedykolwiek zagral !!! Ona nie jest ideal ale dlaczego chcial ja kiedys miec,za kazda cene,hmm,domyslam sie!...(ona to kocica,on rozreklamowany macho)
  • ~Jaś
    (2013-03-15 21:25)
    Pazura zachowuje się jak ********* Mężczyzna ma godność i nie opowiada bzdur na temat związku z kobietą. Czym mniej gadasz tym jesteś zdrowszy. A tak pozostaje łopatka i piaskownica. ŻENADA
  • ~Kolejna ciele-brytka
    (2013-03-15 12:40)
    na rurę POtanczyc mafiozom.
  • ~007
    (2013-03-15 23:35)
    Czy musimy zajmować się takimi POpłuczynami z rury do Nikosia?
  • ~Angolia
    (2013-03-16 00:31)
    Ale Wy jestescie wredni chamy tyle o Was mozna powiedziec prosto mozna wam napluc w twarz na tyle chamy zasluguja.
  • ~fidzi
    (2013-03-17 11:24)
    Ukrainska wywloka powinna na kolanach calowac nogi Pazury, bo dzieki niemu zaistniala w mediach.Wilka zawsze ciagnie do lasu, a Marczuk do tanca na rurze i do "tanca"w szerszym tego slowa znaczeniu.Wszystko wokol niej kreci sie wokol tanca, a poniewaz niewile jest warta to taniec stal sie jej napedem.Prawdopodobnie "producentka" Olena nakrecila film tez o tancach...A tak wogole to zadna z niej Weronika, to imie sobie nadala bo jest bardziej medialne.To O L E N A -ukrainska Olena.
  • ~ja czyli ON
    (2013-03-17 23:03)
    do was leszcze i lemingi Pazura to kawal chama i prostak a Marczuk tez nie wiele lepsza ale do was lemingi Ona przynajmniej skończyła na polskiej uczelni Prawo leszcze w latach kiedy studia miały znaczenie wiec Pazura blado przy niej wypada teraz jak i kiedyś
  • ~DOROTA
    (2013-03-18 09:24)
    TO RACZEJ MARCZUK POMOGŁA PAZURZE W CZASIE DOŁKA, A GDY POTRZEBOWAŁA JEGO POMOCY TO SIĘ ODWRÓCIŁ.