Renata Dancewicz zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu

| Aktualizacja:

Renata Dancewicz dołączyła właśnie do grona polskich gwiazd, które wsiadły za kierownicę pod wpływem alkoholu. Tym razem na szczęście nie doszło do wypadku, a przewinienie aktorki wyszło na jaw podczas rutynowej kontroli drogowej.

wróć do artykułu
  • ~observ
    (2013-03-14 16:50)
    znaczy się sfołocz nie gwiazda
  • ~gosc
    (2013-03-14 16:51)
    jak POpiera jedyna szluszna partie to jeszcze ja przeprosza
  • ~Kierowca
    (2013-03-14 16:52)
    Renata pod alkoholem,no i co takiego,jej sprawa.Ludzie po kielichu wsiadali do samochodu od jego skonstruowania ,wielkie cuda,wolę takich od durnowatych kierowców tzw Tirów/dużych ciężarówek.
  • ~LKI
    (2013-03-14 16:57)
    OTO OSOBNICY, KTÓRZY MAJĄ SIĘ ZA AUTORYTETY. JEŻDŻĄ PO PIJAKU .
  • ~można było przypuszczać,że Pani
    (2013-03-14 16:57)
    Renata ma trochę więcej rozsądku...
  • ~tak
    (2013-03-14 16:58)
    Bo oni myślą , że w tym kraju wszystko im wolno.
  • ~gas
    (2013-03-14 17:00)
    A już wypisała się z Kościoła?, bo jazda po alkoholu , to też grzech i kto ją teraz rozgrzeszy?
  • ~jan
    (2013-03-14 17:09)
    Pani artystka - członek komitetu POparcia Tuska i Komorowskiego !!! "Pisowski ciemnogród, niedouczony zpijaczony motłoch..."- słowa tej pani ... , kulturnej artystki z PO !
  • ~@observ
    (2013-03-14 17:11)
    Trudno uwierzyć,że można być takim śmieciem jak ty (zapewne moherze).
  • ~POrażka..
    (2013-03-14 17:16)
    I jeszcze PO synka jechała.. Typowy elektorat jedynie słusznej partii...
  • ~wstyd
    (2013-03-14 17:16)
    masz fajne cycki -ale rozumu zero-ekstradycja -albo z platformianym kondratem do ING
  • ~delux
    (2013-03-14 17:20)
    Szkoda Reni,taka sexowna dzidzia...ale cóż-wóda czyni cuda,piwo krzepi ,wino jeszcze lepiej...
  • ~Zatroskany
    (2013-03-14 17:20)
    Człowieku,o czym Ty mówisz/,Dancewicz gwiazdą?,może i jest gwiazdą na równi z Tobą,czy Ty w ogóle znasz pojęcie: gwiazda :?,jak czytam bazgroły takich redaktorków to dochodzę do wniosku,że w Polsce mieszkają same gwiazdy,wszystkich należałoby obdzielić oskarami.,a durni amerykańcy wcale gwiazdorstwa Polskiego nie doceniają,to jest ohyda,hahhahhaa.
  • ~cycol
    (2013-03-14 17:21)
    Powina pokazac jak MARKOWI ,policjant w placz a RENATKA wolna,zaryzykowalbym wszystkim takie piekne
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2013-03-14 17:30)
    Typowa palikociara...wóda, dragi, sex ze zwierzętami
  • ~do ~@observ2013-03-14 17:11
    (2013-03-14 17:31)
    O co ci chodzi? Tak od razu od moherów wyzywać. Oj, nieładnie. Poza tym ludzie, którzy prowadzą pod wpływem alkoholu powinni być bezwzględnie tępieni. To potencjalni mordercy. Nazywanie takich ludzi swołocz jest kulturalne i delikatne.
  • ~RYDZYK
    (2013-03-14 17:32)
    pani renatko niech pani nie słucha tych moherowych krzyżowców im w głowie ino GDZIE JEST KRZYŻ albo TO BYŁ ZAMACH NA KOLANA PISuary
  • ~KOBIETY POWINNY JESDZIC BEZ MAJTEK
    (2013-03-14 17:32)
    JAKBY JECHALA BEZ MAJTEK TO BY MANDATU NIE DOSTALA. TE POLICYJNE WSIOKI SA CHETNE NA KROCZA UROKI.
  • ~RYDZYK
    (2013-03-14 17:36)
    MOHEROWE BERETY NA KOLANA GDZIE JEST KRZYŻ
  • ~skoblar
    (2013-03-14 17:37)
    I to ma być gwiazda? Pismakowi z Dziennika coś chyba stało sie z mózgiem. A mówiłem: nie lepiej było zostać na wsi?