Renata Dancewicz zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu

| Aktualizacja:

Renata Dancewicz dołączyła właśnie do grona polskich gwiazd, które wsiadły za kierownicę pod wpływem alkoholu. Tym razem na szczęście nie doszło do wypadku, a przewinienie aktorki wyszło na jaw podczas rutynowej kontroli drogowej.

wróć do artykułu
  • ~az
    (2013-03-18 16:58)
    jjedyna zasługą tej k...nki jest to że popiera PO
  • ~lena
    (2013-03-17 19:22)
    nastepna jako celebrytka pijaczka !!!
  • ~Kogel- mogel
    (2013-03-15 12:25)
    Następna pijaczka! Wszyscy, którzy prowadzą pod wpływem alkoholu powinni mieć odebrane prawo jazdy do końca życia. Jechała po dziecko? Ciekawe gdyby to dziecko zostało zabite przez pijanego kierowcę? Głupia baba.
  • ~zaraza
    (2013-03-15 07:55)
    hahah na kazdego przyjdzie pora;d zobaczcie fragment nagrania z przesluchania renaty http://www.wiadomoscii.oz.pl
  • ~parasolka
    (2013-03-15 07:31)
    Jaka gwiazda,to durna baba-pijak bez rozumu.
  • ~pamela
    (2013-03-15 06:48)
    aktorka? a to dobre, chyba w filmach xxx?
  • ~KAPELMAJSTER
    (2013-03-15 06:46)
    TO WSZYSTKO PRZEZ TO , ŻE W APTECZCE NIE BYŁO SŁOIKA ZE SZCZAWIEM I MIRABELEK, A PALIKOT NIE DODAŁ MARYCHY.
  • ~Janusz Normalny
    (2013-03-15 05:49)
    Kolejny autorytet platformiany.
  • ~Rejtan
    (2013-03-15 04:44)
    To są właśnie autorytety Gazety W. i PO... Przeciez ta pani popierała antypochód na 11 listopada. Tacy sa nasi celebryci. W zadnym kraju nikt o nicjh nic nie wie, a unas za to ze powiedza cos krytycznego na PIS lub Kaczynskiego to od razu sa wielkimi celebrytami... Wstyd, żenada i hańba... Taką mamy Polskę jakich celebrytów...
  • ~franek ab
    (2013-03-15 03:50)
    mieszkam w los angeles. tu mozna wypic naewt 3 piwa i prowadzic. limit alkoholu 0.08
    po prostu policja nigdy nie zatrzymuje aby sprawdzic!
    z daleka widac czy kogos faluje, ale nigdy tego nie zauwazylem, a jezdze duzo.
  • ~komendant ormo
    (2013-03-15 02:11)
    No i po co to wylewanie pomyj? Przecież wiadomo, że to bezbożnica i pijaczka ale co to kogo obchodzi. Jechała po pijaku to odebrać prawo jazdy, ukarać grzywną i na terapię AA a nie robić jej reklamy.
  • ~xxmen
    (2013-03-15 00:06)
    Oj Renatka Renatka do Twojego biustu nie tyko Kondrat zapłakał.
  • ~Naparstek
    (2013-03-14 23:43)
    Kiedyś można było sobie wypić dobrego kielicha i nawet po 1h w drogę... Teraz koniecznie trzeba uważać - z kim się pije! Mój znajomy troszeczkę wypił. Pod bramą własnego domu został w środku nocy "rutynowo" sprawdzony przez policję alkomatem.
    Kiedyś..., gdy nie było telefonów komórkowych nigdy nikt nie podejrzewał, że ktoś, z kimś się piło - zadzwonił na policję. Teraz to się zdarza.
  • ~Iron Beret
    (2013-03-14 23:11)
    Dancewicz to notoryczna narkomanka i pijaczka ze skłonnością do publicznego moralizowania. Jako aktorska miernota ma więc wszelkie walory salonowej "gwiazdy" w lewackim chlewie. Jutro zionąc z gęby wczorajszym formaldehydem octowym wypowie się na temat zacofanego Kościoła, który nie idzie z duchem czasu i znów będzie w czołówce autorytetów GW i PO.
  • ~newyorker77
    (2013-03-14 22:54)
    PO prostu tak wygaladaja POpie...ne standardy w POje..ej POlandii:
    jesli zlapia jakieg dupka z Wiejskiej badz Tuskowego ministra(nta), to geba w kubel, cisza sza, wojenno-tajne i nikt o niczym nie wie. Chyba ze gosc pzreznaczony jest do odstrzalu selekcyjnego, to juz zupelnie inna jakosc. A tutaj, prosze bardzo: zdjatko, imie, nazwisko, zawod, okliocznosci. Gdyby byl jeszcze wiek oraz adres domowy, byloby tak samo jak w Ameryce.
  • ~Belfer
    (2013-03-14 22:43)
    observ- sfołocz pisze się przez samo h...
  • ~Franciszek Francik
    (2013-03-14 22:41)
    Co to jest dancewicz? dlaczego tracicie czas na pisanie o kolejnym śmieciu? Co nas to ma obchodzić? Niewarte jednej litery
  • ~recydywa
    (2013-03-14 22:26)
    KARA ŚMIERCI (KS) i niema to tamto. Mogła przecież nie chlać aż tyle.

    A tak serio, kto to jest? Czy to nie ta, która chciała błyszczeć szczerząc swoje 4 litery do PO?
  • ~anty
    (2013-03-14 22:25)
    jednej lewaczki mniej teraz na łapach
  • ~endzi