Gessler chwali się znajomością z Fidelem Castro i królem Hiszpanii

Magda Gessler w Polsce zyskała ogromną popularność jako restauratorka i gwiazda telewizyjnych programów. Jak sama twierdzi jednak, jej kontakty sięgają daleko poza rodzimy show biznes, a wśród jej znajomych są wielcy tego świata.

wróć do artykułu
  • ~komuna ma sie dobrze
    (2013-03-13 16:24)
    cytat: "Roman Polański odwiedzał moją restaurację. Lubiłam z nim rozmawiać, jest bardzo ciekawym człowiekiem" Znajac poziom intelektualny pani Ikonowiczowej pseudo konspiracyjne Gesslerrr zastanawiam sie jakie tematy mogla poruszac z Polanskim. To ze jej papcio byl w sluzbach (jak wieksozsc dziennikarzy w tamtych czasach) i dzieki temu poznala mordercow takich jak np. Catro to nie powinien byc powod do dumy.
    Dla mnie ta kobieta to proste babsko kochajace kicz (co widac po zdjeciach z jej domu z lat 90tych) jadace na watpliwej renomie nazwiska ex malzonka i kontaktach tatusia i braciszka
  • ~Marcin
    (2013-03-13 17:36)
    Miejmy nadzieje ze takze wielcy jej osobisci psychiatrzy naleza do tego zacnego grona ,bo coraz bardzie przykro patrzec na takie przez Magde Gessler publiczne obnazanie rozpadu jej osobowosci .
  • ~Strazu23
    (2013-03-13 15:21)
    Ona wychowywała się razem z przywódcą korei północnej na dodatek wygląda i zachowuje się jak gestapowiec.
  • ~buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua
    (2013-03-13 13:44)
    Ze Stalinem też?
  • ~staszekkrupczak43
    (2013-03-13 14:25)
    Kto to cholerne babsko finansuje. Dziwię się TVP ,że puszczają ją na wizję,
    Kiedy ją widzę szybko zmieniam kanał. Czy sanepid nie widzi jak to rozczochrane
    babsko wchodzi do kuchni!!! Gonić ją na cztery strony świata!
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-13 15:11)
    A co ma Pani mądrego do powiedzenia, Pani Gessler ?
    I co to za nazwisko wogóle ?
  • ~raws
    (2013-03-13 15:37)
    niech tam jedzie i im gotuje.
  • ~goral
    (2013-03-13 17:04)
    Ten garkotłuk nie wie kto to jest. Ufff, jak długo jeszcze !!!
  • ~ewa koby
    (2013-03-13 19:07)
    krolewna zofija pisze reguralnie do madzii gessler o morderstwie jej meza zeby zostal krolewiczem i zlodziejstwie jej curki meza a polanski nieskoordywany propaganda manipulacje filmy zrobil ala genialnie woli kapuste na dole bo taniej niz na jung frau joch
  • ~windy_city
    (2013-03-13 12:38)
    Czy do prawdy tak mało ludzi dostrzega, że pod tym dyskusyjnym opakowaniem jest jedynie pustka?
  • ~pzpr
    (2013-03-13 19:13)
    pani magdo ,ale nie zna pani mnie jestem PZPR,młody ,zdrowy i gotowy,Kobito jesteś bufonem prymitywnym,niczym pastuch gęsi.
  • ~menda
    (2013-03-13 20:58)
    boże, mam już jej dość!!!
  • ~Joe
    (2013-03-13 22:10)
    Myślę, że tylko z wrodzonej skromności zapomniała dodać, że jak była w Watykanie to wszyscy pytali co to za facet w białej sutannie stoi obok Gesslerowej. A jak była w Norwegii to fiordy jej z ręki jadły:):):)
  • ~Wiesio bicz na PISmatołki
    (2013-03-13 23:44)
    Córcia ruskiego UBeka Ikonowicza, dziadziuś , ENKWDzista
  • ~Zibby
    (2013-03-14 01:23)
    KTO TO STRASZYDŁO LANSUJE?
  • ~canada
    (2013-03-14 02:01)
    Nie badcie tacy wredni zle o Was to mowi.
  • ~bella
    (2013-03-14 07:21)
    Fidel bardzo lubił dziwadła. Taka beczka sadła mogła go nawet intrygować.
  • ~Palikot
    (2013-03-13 13:18)
    Twarzyszka Ikonowicz wyskoczyła z wiadra po skrobance i zobaczyła Fidela
    ,doznała olśnienia od czerwonej gwiazdy.
  • ~gangrena
    (2013-03-13 14:52)
    CWANA BABA!!
  • ~ddd
    (2013-03-13 09:01)
    Wolę Makłowicza.

Może zainteresować Cię też: