Gessler chwali się znajomością z Fidelem Castro i królem Hiszpanii

Magda Gessler w Polsce zyskała ogromną popularność jako restauratorka i gwiazda telewizyjnych programów. Jak sama twierdzi jednak, jej kontakty sięgają daleko poza rodzimy show biznes, a wśród jej znajomych są wielcy tego świata.

wróć do artykułu
  • ~bella
    (2013-03-14 07:21)
    Fidel bardzo lubił dziwadła. Taka beczka sadła mogła go nawet intrygować.
  • ~canada
    (2013-03-14 02:01)
    Nie badcie tacy wredni zle o Was to mowi.
  • ~Zibby
    (2013-03-14 01:23)
    KTO TO STRASZYDŁO LANSUJE?
  • ~Wiesio bicz na PISmatołki
    (2013-03-13 23:44)
    Córcia ruskiego UBeka Ikonowicza, dziadziuś , ENKWDzista
  • ~Joe
    (2013-03-13 22:10)
    Myślę, że tylko z wrodzonej skromności zapomniała dodać, że jak była w Watykanie to wszyscy pytali co to za facet w białej sutannie stoi obok Gesslerowej. A jak była w Norwegii to fiordy jej z ręki jadły:):):)
  • ~menda
    (2013-03-13 20:58)
    boże, mam już jej dość!!!
  • ~pzpr
    (2013-03-13 19:13)
    pani magdo ,ale nie zna pani mnie jestem PZPR,młody ,zdrowy i gotowy,Kobito jesteś bufonem prymitywnym,niczym pastuch gęsi.
  • ~ewa koby
    (2013-03-13 19:07)
    krolewna zofija pisze reguralnie do madzii gessler o morderstwie jej meza zeby zostal krolewiczem i zlodziejstwie jej curki meza a polanski nieskoordywany propaganda manipulacje filmy zrobil ala genialnie woli kapuste na dole bo taniej niz na jung frau joch
  • ~Marcin
    (2013-03-13 17:36)
    Miejmy nadzieje ze takze wielcy jej osobisci psychiatrzy naleza do tego zacnego grona ,bo coraz bardzie przykro patrzec na takie przez Magde Gessler publiczne obnazanie rozpadu jej osobowosci .
  • ~goral
    (2013-03-13 17:04)
    Ten garkotłuk nie wie kto to jest. Ufff, jak długo jeszcze !!!
  • ~komuna ma sie dobrze
    (2013-03-13 16:24)
    cytat: "Roman Polański odwiedzał moją restaurację. Lubiłam z nim rozmawiać, jest bardzo ciekawym człowiekiem" Znajac poziom intelektualny pani Ikonowiczowej pseudo konspiracyjne Gesslerrr zastanawiam sie jakie tematy mogla poruszac z Polanskim. To ze jej papcio byl w sluzbach (jak wieksozsc dziennikarzy w tamtych czasach) i dzieki temu poznala mordercow takich jak np. Catro to nie powinien byc powod do dumy.
    Dla mnie ta kobieta to proste babsko kochajace kicz (co widac po zdjeciach z jej domu z lat 90tych) jadace na watpliwej renomie nazwiska ex malzonka i kontaktach tatusia i braciszka
  • ~raws
    (2013-03-13 15:37)
    niech tam jedzie i im gotuje.
  • ~Strazu23
    (2013-03-13 15:21)
    Ona wychowywała się razem z przywódcą korei północnej na dodatek wygląda i zachowuje się jak gestapowiec.
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-13 15:11)
    A co ma Pani mądrego do powiedzenia, Pani Gessler ?
    I co to za nazwisko wogóle ?
  • ~gangrena
    (2013-03-13 14:52)
    CWANA BABA!!
  • ~staszekkrupczak43
    (2013-03-13 14:25)
    Kto to cholerne babsko finansuje. Dziwię się TVP ,że puszczają ją na wizję,
    Kiedy ją widzę szybko zmieniam kanał. Czy sanepid nie widzi jak to rozczochrane
    babsko wchodzi do kuchni!!! Gonić ją na cztery strony świata!
  • ~buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua
    (2013-03-13 13:44)
    Ze Stalinem też?
  • ~Palikot
    (2013-03-13 13:18)
    Twarzyszka Ikonowicz wyskoczyła z wiadra po skrobance i zobaczyła Fidela
    ,doznała olśnienia od czerwonej gwiazdy.
  • ~windy_city
    (2013-03-13 12:38)
    Czy do prawdy tak mało ludzi dostrzega, że pod tym dyskusyjnym opakowaniem jest jedynie pustka?
  • ~miras
    (2013-03-13 12:28)
    A ja się szczycę tym, że nie znam TEJ BABY.

Może zainteresować Cię też: