Magda Gessler pojawiła się na okładce najnowszego magazynu "Gala". Wewnątrz numeru znaleźć można wywiad z restauratorką, która opowiada miedzy innymi o swoich kontaktach z ludźmi, tworzącymi historię tego świata:

Reklama

Od dziecka miałam kontakt z ludźmi, którzy osiągnęli wszystko. Z ludźmi, którzy są znani, rozpoznawani i są historią tego świata, jak Fidel Castro. Król Hiszpanii Juan Carlos, kiedy już zasiadł na tronie, był przyjacielem mojego męża. Królowa Zofia pisze do mnie w miarę regularnie. Roman Polański odwiedzał moją restaurację. Lubiłam z nim rozmawiać, jest bardzo ciekawym człowiekiem. Halle Berry ucałowała moją rękę za kaczkę. Jadły u mnie Catherine Deneuve i Wisława Szymborska. Ryszard Kapuściński był moim ojcem chrzestnym i on jako pierwszy kupił mój obraz na wystawie w Madrycie. - chwali się Magda Gessler.

Byłam po stronie wolności i przyszłego prezydenta Felipe Gonzaleza, który stał się przyjacielem naszej rodziny, zwłaszcza mojego świętej pamięci męża. Zjedliśmy razem wiele kolacji i od gotowania dla niego zaczęło się moje gotowanie. - kontynuuje restauratorka.

Zazdrościcie pani Magdzie Gessler tak rozległych kontaktów i wpływowych znajomych?