Doda: Kobiety powinny być takie jak ja

Doda słynie z wysokiej samooceny i niczym niezmąconej pewności siebie. Piosenkarka często podkreśla, że uważa siebie za ideał niemal pod każdym względem. Ostatnio stwierdziła, że wszystkie kobiety powinny być takie jak ona.

wróć do artykułu
  • ~zdegust
    (2013-03-07 15:42)
    Doda: "Kobiety powinny być takie jak ja" - mówi zupełnie jak Henio z reklamy TESCO, tylko innym głosem
  • ~Mar
    (2013-03-07 15:44)
    ...głupie??
  • ~never ever
    (2013-03-07 15:48)
    " Doda: Kobiety powinny być takie jak ja, ja,jaja,jaja..." , But I said-never! EVER!
  • ~kejo
    (2013-03-07 15:54)
    Sztuczne cycki, kilo makijażu, farbowane włosy , tipsy - no fakt, udała się naturze. Hahahaha. Straszne jest to że ona nie zdaje sobie sprawy z własnej głupoty.
  • ~rs
    (2013-03-07 17:36)
    Ideał? chamka o aparycji taniej dziwki?
  • ~klaudi
    (2013-03-07 18:00)
    A brak oleum w głowie nie powoduje u ciebie dodzia kompleksów? chyba nie, bo o braku oleum w swojej głowie nic nie wiesz.
  • ~No jak
    (2013-03-07 18:03)
    SZkoda,ze tak pozno pojawila sie na tym swiecie-kiedy Bog go stwarzal -moze wzialby ja na model- taki ideal,no ,no. Niestety ,wole swoje niedoskonalosci niz watpliwej jakosci ideal. Chyba popadla w narcyzm,bo jak to inaczej nazwac?
  • ~TadF
    (2013-03-07 18:24)
    Wyglada na to, ze ona jest jak prezes... ja, ja ja...
    Moze nawet powinni leczyc sie u tego samego lekarza ?
    Co bys dodo nie zrobila ja wole swoja zone...
  • ~amen
    (2013-03-07 20:20)
    trudno ukryć, że jest to atrakcyjna fizycznie kobieta, tyle, ze jak większość kłapie dziobem za dużo i to nie jest zachecające dla normalnego faceta
  • ~lena
    (2013-03-07 20:37)
    rabczewska to wymyśliła,plecie jezorem głupoty.Tak naprawde to prawie 30 letnia baba ma wszystkie części ciała poprawione,sztuczne cycki,tipsy-żel,włosy farbowane doczepiane ,botoks w policzkach i warki jak u ryby-sztuczny uśmiech,policzki wypchane ,nos pomniejszony,pewnie tez w pośladkach na coś sztucznego bo są jak u murzynki.I Co stara panno nie ma czym się chwalić a do tego masz zwichrowany kręgosłup i oczywiści mózg.
  • ~piękno tkwi w różnorodności
    (2013-03-07 21:54)
    Biedna "dziewczyna", w czasie posuchy na POpularność sama stara się dowartościować. Autorski pomysł Dody na nieograniczone samo-powielenie jest niesmaczny, jałowy i niebezpieczny.
  • ~greg
    (2013-03-07 22:36)
    z kobietą to ty dziecko masz niewiele wspólnego niestety takich kobiet to przy drogach sporo stoi
  • ~Jasza
    (2013-03-08 09:29)
    Cycki ma niezłe,reszta ujdzie w tłoku:]
  • ~mkk
    (2013-03-08 10:27)
    rs2013-03-07 17:36 i ~TadF2013-03:
    macie rację niemal w 100% (co do zony TadFa - nie wiem, wiec milcze)...
  • ~Realista
    (2013-03-19 05:40)
    Cyckowa kariera, po prostu CIELEBRYTKA.
  • ~Boo
    (2013-03-19 05:43)
    Psychiatra na urlopie?
  • ~GRZEGORZ
    (2013-03-26 15:41)
    SZKODA PISANIA O TEJ PANI.mOŻE DOPBRZE ZROBIONA,ŚPIEWA NIEŻLE aLE SP[OSÓB BYCIA I AZCHOWANIA TO NIECIEKAWE ALE JAK TAK LUBI TO JEJ SPRAWA ,CZAS I HISTORIA JĄ OCENI.a PORA JUŻ NA ROZUMEK 30 NA KARKU A CO Z RODZINĄ CZYBY JUZ JEST W Z W PARNERSTWIE ?