Chłopak Oli Szwed: Wszyscy oglądali, a ja mogłem dotykać

Nie każdy mężczyzna ze spokojem przyjąłby informację, że jego partnerka zamierza rozebrać się na okładce kolorowego pisma dla panów. Chłopak Oli Szwed nie miał z tym problemów, co więcej, znalazł pozytywne strony tej sytuacji.

wróć do artykułu
  • ~lexluthor
    (2013-06-14 12:14)
    Mysle ze ten jej chlopak raczej sie cieszy, w koncu zyska dzieki niej popularnosc
  • ~zdumiona jola
    (2013-03-08 20:40)
    głupek się cieszy, że chłopy się spuszczają na jej fotki??
  • ~gwto
    (2013-03-08 00:09)
    Niskie poziomy bez godności.
  • ~Obserwatorka
    (2013-03-07 15:36)
    I oto chodzi w tym całym rozbieraniu przed obiektywem. Inni mogą tylko pomarzyć o tym co ona ma hehe Gratuluję Oli faceta. Powinna być szczęśliwa mając takiego faceta. Ciekawe jakby zareagował mój mąż ;) No cóż nie sprawdzę tego bo moja kształty nie są playbojowe :)
  • ~burek
    (2013-03-07 15:08)
    może wszyscy pochwalmy się kogo i co dotykaliśmy? dziewczyna na pewno jest teraz dumna z poziomu inteligencji swojego chłopaka. oby miała niższe IQ bo w przeciwnym razie chłopina będzie musiał się spakować.
  • ~melkor
    (2013-03-07 14:25)
    Nie ma się czym chwalić, ma tak obwisłe cycki, że za parę lat będzie mogła sobie z nich zrobić szaliczek.
  • ~hehe
    (2013-03-07 13:48)
    a ja sądzę, że pasują do siebie. są siebie warci i życzę im wszystkiego najlepszego.
  • ~niedotykałemi nie chce
    (2013-03-07 13:28)
    Panie,pytanie czy tylko pan mogłeś ja dotykać,bo całkiemmożliwe ,że dotykali ja te.ż inni. i to jeszcve jak mozliwe.przecież to jest czystej wody kooreswto.
  • ~jachu
    (2013-03-07 12:02)
    zalosne!! jak dzis jakas "aktorka" dupy czy czego innego calemu swiatu nie pokaze, to nie istnieje.
    o tempora o mores...
  • ~Boks
    (2013-03-07 11:21)
    Ola daj numer to zadzwonię i uwolnię cię od Pampersowych Facetów z Show Biznesu. Jak mawiał klasyk vanilla ice "Daj spokój z tym zerem chodź z bohaterem"

    http://www.filmweb.pl/film/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+w+rytmie+Rap-1991-4677
  • ~MMA
    (2013-03-07 10:55)
    To się nazywa kompleks "Trzech" Jojo . Facet pewnie się chwalił kolegom pijąc Reddsa ale NIKT!! mu pewnie nie wierzył więc puścił pasztet OLI !!!
  • ~Wisła
    (2013-03-07 10:51)
    Ola z Fajnym chodzisz Dzieckiem !!!
  • ~Moscal
    (2013-03-07 10:49)
    ..ja je mogłem dotykać przez gazetę w toalecie ???
  • ~wiosło
    (2013-03-07 10:48)
    Mógł je do tykać ja kupi: a) torebkę b) sukienkę c) czy zaprosi do Mc Donalda d) jak zasłuży czyli posprząta mieszkanie i wyniesie śmieci i zetrze kurze ???
  • ~delikatnie_smagam
    (2013-03-07 10:24)
    dajcie mi ją na melanż a też bede mogl podotykac hahaha
  • ~ja1
    (2013-03-07 10:00)
    Ale promocja ...Pani Olu jest pani tylko tzw. celebrytką.

Może zainteresować Cię też: