Janowski rzucił narzeczoną za pomocą kuriera

| Aktualizacja:

Robert Janowski w oficjalnym oświadczeniu przesłanym do mediów poinformował, że rozstał się ze swoją narzeczoną Monką G., oskarżoną o kradzież. Okazuje się, że prezenter zakończył swój związek w bardzo drastyczny sposób.

wróć do artykułu
  • ~Viva
    (2013-06-26 09:26)
    Wedlug mnie postapil slusznie. Stala sie zlodziejka nie z przypadku - Ona nia po prostu byla a wobec zlodziejki zadne szlachetne formy nie obowiazuja.
  • ~liza
    (2013-03-08 07:59)
    To nie była miłość, bo miłość ci wszystko wybaczy...
  • ~KOLEC
    (2013-03-08 00:43)
    A CO TAK CICHO O DZEWIECKIM I ZONCE Z PO MOZE PRZEBIERAJA SIE W FUTRA HEHEHE --- PO;;; TO POTRAFI ZATUSZOWAC SPRAWE HEEEEEEEEEE
  • ~człowiek
    (2013-03-07 14:53)
    bardzo godna postawa, dla ratowania własnego tyłka a nie rodziny oficjalnie z nią zerwał prawdziwy bohater i mężczyzna przez kuriera zrywa narzeczeństwo wstyd mi za niego
  • ~music fan
    (2013-03-07 09:10)
    re ~stajenny2013-03-07 06:25
    Trafna odpowiedz i komentarz!! Tak trzymac!
  • ~Mr Ed
    (2013-03-07 08:36)
    Postąpił bym tak samo

    Chciwe , łase na kasę babsztyle !

    Na złom !
  • ~Kajetan
    (2013-03-07 08:25)
    a mało tam ma fajnych dziewczyn w swoim programie ? może przebierać, aż dziwne że się związał z taką osobą, od początku wydawała mi się dziwna, miała parcie na szkło.
  • ~stajenny
    (2013-03-07 06:25)
    "Palec boży"!!! Jesteś zwykła sierota.Brak ci umiejętności czytania ze zrozumieniem a do tego jesteś chamem i prostakiem! "stajenny", to moje wspomnienia z dzieciństwa,dziadek tak mnie nazywał.On hodował konie a ja strasznie lubiłem z nimi obcować,bardzo je do dzisiaj lubię. Ty człecze bezczelnie sugerujesz,iż istnieje prawdopodobieństwo tego,że jestem złodziejem!!! Dalej nadmieniasz,iż pewnie zazdroszczę Janowskiemu jego "sukcesów" w kwestii Kobiet! Piszesz również: "..Nie lubisz Janowskiego bo przyjemnie na niego popatrzyć i posłuchać taki z niego przystojny gosc.."! Sieroto Boża,ja facet z krwi i kości mam się zachwycać jakimś tam gostkiem? Raczysz żartować czy też pobłądziłeś i o drogę pytasz? Hmm,powiem tak,ja te twoje inwektywy jakoś przeżyję,ale dlaczego kmiocie obrażasz rosyjskie Kobiety? Jestem w wieku Janowskiego! Miałem więcej małżonek od twego idola.Na pewno Kobiety uważały,uważają nadal,iż jestem przystojnym gościem.Hmm,miałem też Kobietę,przyjaciółkę nie żonę,pochodzącą od tzw. "ruskich" i okres przebyty z Tą Kobietą uważam za jeden z piękniejszych w mym życiu! Wspaniała Kobieta,do dzisiaj żałuję rozstania,eh! Przepraszam więc wszystkie Kobiety,tzw."ruskie" za tekst "palec boży" -"Najgorsze jest to ze obie złodziejki wywodza sie od Ruskich" -zdecydowanie większość z Was to wspaniałe,piękne,oddane i pracowite Kobiety! Powracając do ciebie,to ty wiesz tyle o miłości co Ja o święceniach kapłańskich ...poza tym podtrzymuję swoje poprzednie stwierdzenie mówiące o tym,że Janowski nie ma przysłowiowych jaj(rozstanie,kurier,itp.) a ta jego "miłość" to tylko zwykła przygoda nie mająca nic wspólnego z Królewiczem i Kopciuszkiem,zwykła proza życie z happy endem łatwym i nieuchronnym w konsekwencjach dla "ewentualnej",również dla każdej następnej "złowionej" przez imć pana Janowskiego i jemu podobnych!.Ten typ tak ma. PS. Media nie są diabelskie,one też "łowią",ale to jest ich robota a nie jakieś tam widzimisię celem poprawienia sobie samopoczucia,że o "innych" nie wspomnę.Pozdrowił.
  • ~kolo
    (2013-03-07 05:49)
    No coz wodzowska partia donaldowej gangsterki, to konglomerat zlodziei, kombinatorow, kanciazy, lapownikow, kretaczy ale rowniez i kilku umiarkowanych, ktorzy jednak sa zdolni zrobic kazde swinstwo, byle tylko nie dac sobie wyrwac stolka z pod czterech liter.
    Partia skorumpowanych kolesiow bylaby sklonna chyba natychmiast do przyjecia w swoje szerego dwie - wyzej opisywane - panie, bo ich profil - nawet ten spoleczny odpowiada linii tej partii.
    Zalosne
    Polacy obudzcie sie!
  • ~Sikora
    (2013-03-07 02:56)
    Podobno Drzewiecka Ja Namowila Do Tego Ludzie Z PO Tak Maja!
  • ~!!!!!DZIKA POLSKA
    (2013-03-07 02:50)
    TO JEST WLASNIE POLSKA A O DZEWIECKIM I TEJ SZMACIE JEGO ZONIE CICHO TUSK I BRONEK WSZYSTKO UKRYJA
  • ~antylachon
    (2013-03-07 01:50)
    Może przebierać w laskach, bo jest sławny i ma kasę. A chętne tylko przebierają nogami. To co będzie się bujał z taką... Cholera wie co ona jeszcze za kasę robiła...?
  • ~Palec boży
    (2013-03-07 00:51)
    do stajenny!
    Ze jeste ze stajni to pewne! Sam w dodatku pewnie jesteś złodziejem i zyczysz okazywac serce dla zlodziei. Nie "lubisz" Janowskiego bo przyjemnie na niego popatrzyć i posłuchać taki z niego przystojny gosc, a baby chca sidla na niego zarzucać robia im nachalnego "loda". Tak nikczemne baby zarzucaja na facetow sidła i tego jemu zazdroscisz! Kiedy ludzie sie spotykaja mało wiemy o nich. Potrzeba czasu zanim sie w "kochasia" w pełni zobaczy. Szczescie Janowskiego ze jeszcze do slubu nie doszło! Prymitywna kradzieżą osmieszyła i upokorzyła Janowskiego, a znajac diabelskie media do konca zycia beda szargać Janowskiego za zwiazek ze złodziejką. Wszyscy jego wrogowie dokopia mu z tego powodu, a znajda sie i tacy ktorzy i jemu złodziejstwa zarzucą. Najgorsze jest to ze obie złodziejki wywodza sie od Ruskich, a kradnac po swiecie Polakom "geby"doprawiaja!
  • ~o rany!
    (2013-03-07 00:07)
    On zamierzał poślubić trochę inną kobietę. Dobrze, że pokazała prawdziwą twarz zanim zaciągnęla go do ołtarza.
  • ~michal22
    (2013-03-07 00:00)
    ROBERT Ty trzymaj tak dalej a ja trzymam Cię za słowo inaczej dokopię.
  • ~Arkady
    (2013-03-06 23:55)
    Głupek !!! pewnie wysłał na swój koszt .
  • ~Polon
    (2013-03-06 23:06)
    Dobrze zrobil!
  • ~kaz
    (2013-03-06 22:54)
    ma chłop rację z kimś takim życ - koszmar
  • ~stajenny
    (2013-03-06 22:11)
    A fee panie Janowski! Jeśli by się kochało,prawdziwie kochało,to się nie opuszcza kobiety w takiej chwili.Hmm,kradła,ten fakt jest godny potępienia,ale facet powinien mieć klasę ...no właśnie,powinno się mieć! Nie lubiłem pana.Ma pan wygląd zwykłego gogusia,takiego chłopaczynę któremu coś tam się w "publicznej" telewizji udało ugrać i ..nic poza tym! Jak znam życie to wróci pan w dawne "pielesze"-bo tak to jest wymagane na dzisiaj ,pozycja się wzmocni ...ale nie wśród potencjalnych telewidzów.Brzydko człowieku postąpiłeś,ale ten typ tak ma!
  • ~olo
    (2013-03-06 21:59)
    To znaczy, że prawdziwie jej nie kochał, tylko udawał(grał). Dla niego tylko mamona jest ważna , Nie jakaś tam naiwna dziewucha! Na drzewo z Janowskim - to już zgrana płyta! Niestety- w ten sposób- stracił wszelką klasę!!