Kamil Durczok zdradza sekret swojej nienagannej sylwetki

Kamil Durczok w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej formie. Dziennikarzowi udało się pozbyć zbędnych kilogramów, co jak sam twierdzi, kosztowało go wiele wysiłku i poświęceń. Jaki jest sekret jego nienagannej sylwetki?

wróć do artykułu
  • ~janina z PO
    (2013-03-07 18:57)
    POwinien jeść tuskową koninę
  • ~ZORRO5
    (2013-03-07 13:22)
    JE SZCZAW ?
  • ~gosc
    (2013-03-07 09:16)
    Jestem 4 lata starszy niz Kamilek,nie dbam o figure i uwazam ze on wiecej powinien dbac o kondycje umyslu! Bowiem prawdziwy dziennikarz musi trenowac fale mozgowe! Z reszta slynna wpadka na antenie (hasla na k i ch...) mowi jaki on jest na prawde!
  • ~maluśka
    (2013-03-07 05:47)
    Ludzie!! Skąd w was tyle nienawiści! A najśmieszniejsze jest to - że wszystko w imię Boże! Tu wyleją swoje tony jadu, a potem polezą do klechy, wyspowiadają się, dostaną rozgrzeszenie i zaczną wszystko od początku. Choć - jeśli to będzie ten grzybek, to nie będą musieli się spowiadać, bo on jest taki sam. Jego szkoła!
  • ~qwert
    (2013-03-06 22:38)
    kogo zdradza i z kim? bo to że zdradza to wiem;) to jest bardziej interesujące a nie co żre i w jakich ilościach:))))
  • ~costam
    (2013-03-06 22:19)
    wyglada jak wymoczek...
  • ~wiesio pisior na POwskie brudne picze
    (2013-03-06 21:26)
    żeby nie wiem co żarł to i tak bredzi
  • ~rurka
    (2013-03-06 20:27)
    facet w jego wieku cieszy się szczęśliwą rodziną, dziećmi , spełnia się zawodowo i poświeca się swoim pasjom. a durniok skupia się na swojej diecie, leci na nową dupę, przeżywa "drugą " młodość, rozwala rodzinę, olewa syna i będzie się teraz realizował się jako podstarzały tatuś dla innego bachora. wredny typ!
  • ~m.
    (2013-03-06 19:29)
    nowa dupa nowa figura!!!
  • ~marek
    (2013-03-06 18:11)
    starość polega również na jeszcze paru innych żeczach...
  • ~ala
    (2013-03-06 17:17)
    Pamiętam pana Kamila Durczoka jeszcze z Katowic z radia TOP. Radio mieściło się w 9-cio piętrowym budynku a on z tych wszystkich mężczyzn tam zatrudnionych wyróżniał się z daleka. Były to lata 90-te a on był młodym, przystojnym i zadbanym mężczyzną. Miał wiele wielbicielek.
  • ~UWOLNIĆ ANTYKOMORA
    (2013-03-06 16:10)
    MYŚLAŁEM ŻE Z RYSIEM KALISZEM APLIKUJĄ SOBIE LEWATYWE.

Może zainteresować Cię też: