Problemy Felicjańskiej. Komornik zlicytuje jej mieszkanie?

Ilona Felicjańska, to kolejna celebrytka, której grozi licytacja komornicza. Modelka ma problemy finansowe i już niebawem może stracić swój dwupiętrowy apartament w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~pokręcone życie
    (2013-03-05 14:18)
    Ciekawe, czy los jej dzieci, tą panią interesuje?
  • ~seta
    (2013-03-05 17:08)
    Ilonka przygarnę Cię też lubię walnąć lufę.
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-05 17:41)
    Bardzo ciekawa historia.
    A co z dziećmi czy to interesuje tę zepsutą kobietę ?
  • ~mohito
    (2013-03-05 18:32)
    były wychowuje synków ona nie płaci alimentów i jeszcze pretensje że on nie płaci czynszu,to komornik od pijaczki powinien sciągnąć alimenty,przecież jest pisarką i wydała książke ??? Jak felicjańska nie ma kasy to niech pożyczy od Muchy która ja wspiera,zachwala ,och,ach,!!!.Wstydu brak by komornik ojca z dziećmi wywalił na bruk bo była żona i matka jego dzieci chlała,przechlała ,i włazi na salony,do zdjęcia ,pozuje ,kreuje,a limenty to co kto ma płacić. Oj pijaczyna opamiętaj sie brudy prać na forum publicznie.
  • ~doradca
    (2013-03-05 18:51)
    Pani Ilono, szybko proszę to jakiegoś lokaliku, puki jeszcze jest uroda i ciało jako takie, można zarobić na mieszkanie, a nawet na samochód. a jak załapie sie pani do korytka to i sama może pani założyć agencję z dobrym dochodem rocznym (szara strefa ! ! ! !).
  • ~paRYZANKA
    (2013-03-05 18:55)
    podoba mi sie postawa ilony.napewno bedzie miala wspaniale zycie. nie przywiazuje wagi do materii. super.kasia
  • ~straszna baba
    (2013-03-05 19:39)
    I nic nie wiem, i nic nie rozumiem, i wciąż wierzę biednymi zmysłami, że ci ludzie na drugiej półkuli muszą chodzić do góry nogami...
  • ~samotna matka
    (2013-03-05 20:10)
    Mam kawalerke ze slepa kuchnia,w ktorej wychowalam 2 dzieci.Odstapie tanio,moze byc w 4 ratach.
  • ~pomoge
    (2013-03-05 20:15)
    W moim osiedlowym sklepiku jest wolny etat kasjerki. pensja 1500-brutto.Czy to Pania interesuje?Okazja,bo pracy na rynku brakuje!
  • ~BYDŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2013-03-05 20:39)
    SĄ W SOCHACZEWIE UMORZYŁ POSTĘPOWANIE WOBEC KOMORNIKA !!!

    KOMORNIKA IDIOTY...MATOŁA,,,ĆWOKA ...BYDLAKA I ŚWINI...

    TAKIE 0000000000000000000000 === PRACUJĄ W TYM ZAWODZIE...

    KTÓRY WART JEST TYLE CO WIADRO MOCZU...
  • ~dede
    (2013-03-06 00:28)
    A ten jej "mąż" miał być swojego czasu takim milionerem ??? Pewnie jest "milionerem" ale na czyjejś forsie :))))))) Jak większość polactwa...
  • ~upadek cz.6
    (2013-03-06 07:42)
    Uczcie sie młodzi - nie ma miłości. A rząd namawia nas do plodzenia dzieci hahaha. W tym kraju ,ba na tym świecie nie chciałbym nawet psa rozmnozyc.
  • ~Marek
    (2013-03-06 10:38)
    Dzieci z byłym mężem powinni po eksmisji wyprowadzić się z tego lokalu ,natomiast Felcjańska ciągle spada na cztery łapy jak nie pozowaniem na "golasa" to dobry zarobek a agencja towarzyska też by w niej zarobiła ta pani jak pisze w swopjej książce zna się w tym fachu i sprawdza,wstyd tym dzieciom ,że się tak zachowuje obnaża i piszę "głupoty"
  • ~19facet49
    (2013-03-06 10:40)
    Typowa przedstawicielka polskiego celebrytyzmu.WSTYD!!!
  • ~GOŚĆ
    (2013-03-20 14:13)
    NIE ROZUMIE PANI POSTAWY,DLACZEGO SĄD ZABRAŁ PANI DZIECI?JAK SIĘ PANI Z TYM CZUJE?PRZECIEŻ MOŻNA ROBIĆ KARIERĘ I WYCHOWYWAĆ DZIECI,TO PRZECIEŻ SĄ SKARBY,KTÓRE POTRZEBUJĄ ZAWSZE MAMY.
  • ~Ewa400552
    (2015-01-18 18:04)
    Czy wy znacie życie w ogóle ludzie?jak czytam te teksty ze to wstyd żeby matka nie wychowywała swoich dzieci to az mi się płakać chce>W zyciu sa różne sytuacje ale ten kto nigdy w takowej się nie znalazł nie może się wypowiqadać na ten temat i osądzać drugiego człowieka!!!

Może zainteresować Cię też: