Wojewódzki ostro o Wałęsie: Klapa wiary w człowieka

Lech Wałęsa, swoją opinią na temat homoseksualistów w polskim Sejmie, wywołał burzę nie tylko w polskich, ale i światowych mediach. Swoje oburzenie słowami byłego prezydenta wyraził także Kuba Wojewódzki .

wróć do artykułu
  • ~zboczek
    (2013-03-04 23:58)
    To PEDERASTA jest CZlowiek???
  • ~homofob
    (2013-03-05 00:06)
    Wojewódzki to może Wałęsie ...podcierać tyłek!!! I tyle w tem temacie...
  • ~szczac na nich
    (2013-03-05 00:33)
    wojewodzki to taki sam burak jak walesa
  • ~kosmita
    (2013-03-05 00:36)
    mam propozycje nie do odrzucenia:

    szykuje sie eskpedycja na Marsa, kazdy sie moze zgłosic, zgłosmy i wojewódzkiego i wałęsę na ten lot, jak znajdzie sie troche miejsca to moze dorzucimy nasz parlament z płemiełem i jego pomazancem vincentem. To nic, ze zajmą nasze miejsca, ale pomyslcie, jak fajnie bedzie bez nich w Polsce.
  • ~Jam ci to!
    (2013-03-05 00:45)
    Mam w dupie komentarze Wojewódzkiego. Ten cham powinien siedzieć cicho.
  • ~uz
    (2013-03-05 01:24)
    Nie powinno nam wiele zależec co mówi Wałęsa.On juzi powiedział i zrobił dla Polski to co chciał .A za uzyskane losy totolotka kupił nam ulice.Teraz może nawet popierac,albo i nie kogo chce.Nawet nie powinniśmy zwracac na jego wypowiedzi uwagi.
  • ~niutek
    (2013-03-05 02:03)
    haha -opinie przyglupa o przyglupie
  • ~taka prawda
    (2013-03-05 03:16)
    Kupa Wojewucka znow zrobila kupe.
    Ten hu.. wojewucki to zwykly q.rwiarz i menelik.
  • ~vtc
    (2013-03-05 03:26)
    a moze re-elekcja ... ja sie podpisze
  • ~Aldona
    (2013-03-05 04:58)
    Ciekawe kto sie liczy z opinia takiego chama jak wojewodzki.Chyba drugi cham
  • ~maciek
    (2013-03-05 06:51)
    To wszystko przez tego ***** paligłupa. Ludzie uwierzyli w jego obiecanki, dali się zmanipulować i weszła ta chołota do Sejmu. Na szczęście jest duża nadzieja że znikną przy nast. wyborach.
  • ~doktor.wariatow
    (2013-03-05 06:58)
    Walesa to prosty, niewyksztalcony wiesniak, ktory gdyby nie komuna klepal by biede na wsi pasac krowy . Wz. z tym glupawe, belkotliwe wypowiedzi Walesy nie powinny budzic zdziwienia - przeciez to facet powszechnie znany ze swoich "plusow dodatnich i plusow ujemnych", ktory jest zawsze "za, a nawet przeciw." Natomiast Wojewodzki zmarnowal swoj intelektualny kapital bo nie potrafil kontrolowc swej patologicznej pychy - jest moralnym bankrutem, ktory sie tylko wiecej kompromituje probujac wydawac "potepiajace sady" o kimkolwiek.
  • ~wela w glowie
    (2013-03-05 07:44)
    re ~doktor.wariatow2013-03-05 06:58
    A jak by nie bylo internetu i PC to kto czytalby twoje "madre rady".Gdzie wam do Lecha!
  • ~normalny
    (2013-03-05 08:01)
    Brawo Panie Wałęsa dobrze, że są politycy którym rozum pozostaje na miejscu.
    A Wojewódzki...błyskotliwy zagubiony człowiek.
  • ~opolanin
    (2013-03-05 08:07)
    Panie Jakubie.jesteś pan komediantem i nikimwięcej.wałęsa jest postacia historyczną.a pan jesteś medialnym gwałcicielem Ukrainek.ty żłobie.
  • ~333frt
    (2013-03-05 08:14)
    Komisarz Wojewódzki jak zawsze na straży
  • ~Smuda
    (2013-03-05 08:21)
    Powiatowy! A kim ty jesteś?
  • ~rewiresss drox
    (2013-03-05 08:40)
    Wojewódzki to kretynizm w swej najczystszej postaci.
  • ~haha
    (2013-03-05 08:42)
    Powiatowy,, specjalista od wsadzania flagi w ****** chce byc atorytetem moralnym?
    hahaha
  • ~em Sopot
    (2013-03-05 08:55)
    No !

    Jeśli to p Wałęsa ( vel Bolek ) ma być autorytetem moralnym ...?

    To mnie ogarnia ...pomroczność jasna !