Wojewódzki ostro o Wałęsie: Klapa wiary w człowieka

Lech Wałęsa, swoją opinią na temat homoseksualistów w polskim Sejmie, wywołał burzę nie tylko w polskich, ale i światowych mediach. Swoje oburzenie słowami byłego prezydenta wyraził także Kuba Wojewódzki .

wróć do artykułu
  • ~adsenior
    (2013-03-04 21:34)
    Krytyka tego facia, od psiego łajna, stanowi pochwałę dla TW bolka!
  • ~Blondyna
    (2013-03-04 21:49)
    Wojewódzki ? A kto to ?
  • ~warszawiak
    (2013-03-04 21:58)
    Ciekawe Wojewódzki polubił w kakałko ale teraz będzie cegiełki sama dziurawka
  • ~seksuolog
    (2013-03-04 22:11)
    Wojewódzki nie POtrafił zasPOkoić Muchy i go kopnęła w doopę , aż POczuł wreszcie coś.
  • ~Lech
    (2013-03-04 22:27)
    Nie wiem czy to prawda - Senyszyn dała Kubie, glinę wymieszać ?.
  • ~m 67
    (2013-03-04 22:39)
    Tyle jadu i rynsztokowych slowi obelg jednoczesnie trudno znalezc w innym miejscu
    Mam nadzieje ze to wy jestescie zdecydowana mniejszoscia w kraju .Wstyd
  • ~prawda
    (2013-03-04 22:46)
    czy ty wojewódzki nie widzisz,że robisz już nie tylko jako śmierdząca tuba PO, ale jako prostak i idiota
  • ~Sophie
    (2013-03-04 22:51)
    Wojewódzki, dawno już się skończył, jeszcze tylko o tym , , , , nie chce wiedzieć!
  • ~czytacz
    (2013-03-04 22:52)
    Nich sobie K.W. przywiesi kolorowy łańcuszek do nosa i ptaka,
  • ~obrońca zwierząt
    (2013-03-04 23:04)
    Mam uwagę do: Łowca s k urw ysynó w:
    Napisałeś "Rzygam na was kundle". Obraziłeś czworonogi, pieski nierasowe.
  • ~lis
    (2013-03-04 23:11)
    do walesy nie podpieraj sie glupku formulowiczami bo komentarze niejednokrotnie pisze ta sama osoba pod roznymi nickami.
  • ~taka prawda
    (2013-03-04 23:15)
    Kim jest ten palant wizyjny by przejmować się jego opinią.
    Jest nikim więc jego opinia nie istnieje.
  • ~Ola
    (2013-03-04 23:20)
    Posłużę się Korwinem Mikke - TFU GEJE !!
  • ~nawiedzony
    (2013-03-04 23:21)
    Jak tak dalej pójdzie to za parę lat ci hetero nie będą mieli kogo wybrać bo demokracja wszystkich przerobi na homo to dopiero fajna przyszłość. Ale skąd brać dzieci do adopcji dla tych homo bo przecież z ***** dziecka nie będzie.
  • ~soso
    (2013-03-04 23:23)
    Czy Wojewódzki nie utracił przypadkiem zdolności honorowej? Po co w ogóle ktoś (dziennikarze) zajmuje się tym dupkiem?
  • ~maro
    (2013-03-04 23:28)
    dość tego bełkotu dość tych opinii tzw.dziennikarzy-celebrytów, to jest woda na młyn dla gejów i lesbijek, nie dajmy się zwariować. To jest odwrócenie od prawdziwych problemów Polaków,bieda,bezrobocie -to są ważne sprawy do rozwiązania.
  • ~mirekny
    (2013-03-04 23:30)
    Wojewodzki - artysta flagi w psiej kupie i znawca Ukrainy sie odezwal,
    Powiedzial co wiedzial,
  • ~Janek
    (2013-03-04 23:39)
    Jadu faktycznie tu dużo, ale kto mieczem wojuje od miecza ginie. Wojewódzki jest gnidą, który tylu porządnych ludzi naobrażał, że niech się nie dziwi, że inni teraz plują na niego.
  • ~Uczciwy
    (2013-03-04 23:47)
    Wałęsa. Sam zgotowałeś sobie taki los POpierając nieudaczników POwców. Teraz cierp jak i inni cierpieli przez ciebie.
  • ~andora
    (2013-03-04 23:58)
    nic dodac nic ując