Wojewódzki ostro o Wałęsie: Klapa wiary w człowieka

Lech Wałęsa, swoją opinią na temat homoseksualistów w polskim Sejmie, wywołał burzę nie tylko w polskich, ale i światowych mediach. Swoje oburzenie słowami byłego prezydenta wyraził także Kuba Wojewódzki .

wróć do artykułu
  • ~DeCha1960
    (2013-03-04 20:05)
    Nie wiem o co ten szum. Homoseksualizm jest stary jak świat. Tylko wcześniej się z tym nie obnosił. Jak silne muszą być lobby homoseksualne w wielu krajach, że stał się problemem. L. Wałęsa na swój sposób mówi, że wszystko musi mieć pewne granice i proporcje. Wypowiedź Wojewódzkiego jak zawsze cyniczna służy tylko jego medialnym interesom i na żaden komentarz nie zasługuje.
  • ~pogromca
    (2013-03-04 20:07)
    straszny bolek cymbał do kwadratu
  • ~DAREK
    (2013-03-04 20:09)
    A TEN WOJEWUCKI TO CO ZA JEDEN BO TEN DRUGI TO CHYBA U MNIE NA PIĘTRZE MIESZKA
  • ~ha ha
    (2013-03-04 20:12)
    Bekocze to prawda.A do prezydenta ,to p. Wojewodzkiemu daleko,\tylko kasy moze ma tyle samo,a moze i wiecej,Dziwie sie zreszto,ze powazni ludzie daja sie nabrac na wystapienie w jego programie.Pytaniami ich osmiesza.
  • ~kubuśklapa
    (2013-03-04 20:21)
    Nieważne w jakiej toalecie się kto załatwia,...ale głowa żeby chociaż była... Do bani z Kubą Leszkiem i całym tym tematem. Dużo ludzi jest bardziej pokrzywdzonych przez los i wcale na marszałków się nie pchają.
  • ~marko
    (2013-03-04 20:23)
    Wojewódzki jesteś cynicznym dupkiem.
  • ~JS
    (2013-03-04 20:27)
    Walesa sie zblaznil, to nie ulega kwestii. W Polsce jego glupota moze sie i spodobala, ale w cywilizowanych spoleczenstwach wzbudzila odraze. Anachroniczny pajac.
  • ~Łowca s k urw ysynó w
    (2013-03-04 20:29)
    Gdy Wałęsa w wulgarny sposób obrażał śp. Lecha Kaczyńskiego -wszystko było OK.

    Bydlęta z salonu III RP rechotały rubasznie .

    Dziś gdy Wałęsa powiedział coś przeciw zboczeńcom - podniósł się raban.

    Skundlona elita III RP.

    Rzygam na was kundle.
  • ~wirek
    (2013-03-04 20:33)
    Zglosilem sie prywatnie na wizyte u lekarza gastrologa z problemem.Jak patrze na Biedronia i jego pobratymcow w orientacji to mam niepohamowany odruch wymio?tny,czy pan doktor moze mi zalecic odpowiedni lek?
    Lekarz w srednim wieku odpowiedzial,ze na to nie ma lekarstwa i powinienem sie cieszyc bo jest to pozadany i zdrowy odruch.
  • ~Bolek
    (2013-03-04 20:33)
    całe życie poniżej średniej , laury, fanfary i zaszczyty i żadna inna wypowiedź nie zaszkodziła tak nobliście i mędrcowi jak krytyka homoseksualistów-kpina
  • ~klown
    (2013-03-04 20:34)
    i kto to mówi-ten który obraża prezydenta swojego kraju?
  • ~wolter
    (2013-03-04 20:35)
    PRZYKRO NAM I WSTYD ZA GŁUPIĄ I PODŁĄ WYPOWIEDŹ WAŁĘSY !!! SZANOWALIŚMY GO ZA TO CO DOBREGO ZROBIŁ DLA POLSKI ALE TERAZ TOTALNA KOMPROMITACJA . TEN CZŁOWIEK NIE MA NAJMNIEJSZEGO POJĘCIA CO TO JEST DEMOKRACJA !!! BRAK MU TOLERANCJI ORAZ EMPATII . CZY LUDZI MĄDRYCH TEŻ NALEŻY DYSKRYMINOWAĆ BO JEST ICH MNIEJSZOŚĆ . TO SĄ POGLĄDY HITLERA I STALINA . NAJGORSZY JEST JEGO OŚLI UPÓR . JEŻELI DO WAŁĘSY I INNYCH TĘPAKÓW ORAZ KOŁTUNÓW NIC NIE DOCIERA TO NIECH POMYŚLĄ , ŻE ZA 15 LAT W POLSCE BĘDĄ MAŁŻEŃSTWA I ADOPCJE NORMALNOŚCIĄ A W CAŁEJ EUROPIE ZA LAT KILKA !!! CO WTEDY POWIEDZĄ O TYCH DZISIEJSZYCH WYPOWIEDZIACH KOŁTUNERII . TO JEST POGLĄD CAŁEJ MOJEJ RODZINY I ZNAJOMYCH - I NIE JESTEŚMY HOMO TYLKO HETERO , ALE JESTEŚMY PRZECIWKO DYSKRYMINACJI INNYCH !!!
  • ~ewa
    (2013-03-04 20:35)
    wałęsa nie myślałam że jesteś aż tak "głupi"
    chciałabym żebyś miał w swojej rodzinie
    jakąś mniejszość!!!
    i co wtedy byś zrobiŁ?
    kocham cię wojewódzki!!!
  • ~woyteck
    (2013-03-04 20:43)
    olać wojewódzkiego
  • ~Rambo
    (2013-03-04 20:50)
    Wojewódzki ma klasę a Wałęsa to burak . Do pięt Wojewódzkiemu nie dorasta .
  • ~Józek
    (2013-03-04 20:54)
    brawo Wałęsa a Wojewódzki to nie twój temat.
  • ~Flaga w Guwnie
    (2013-03-04 21:03)
    Wojewucki niech się zgwałconymi Ukrainkami zajmie. Może jakaś fundacja, albo przytułek ?
  • ~voiceinthedesert
    (2013-03-04 21:21)
    Dla mnie bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Nie chcemy, by przyszłe pokolenie dzieci myślało, że ma wybór sodomy zamiast założenia rodziny! Pan Wałęsa zapewne rozumował podobnie. Dziecko trzeba chronić od złych przykładów. To obowiązek wszystkich, z rządem włącznie! Za dużo myślimy o bezstresowym wychowaniu i zbywalności dyscypliny, a za mało, żeby bronić dzieci od sodomy i pedofilii!
  • ~Kazik
    (2013-03-04 21:31)
    re Rambo. Ejże, Rambo! Wypowiadaj się na temat tj. homoseksualistów, a nie na temat twojego "gwiazdora",pożal się Boże .
  • ~CHICHOT
    (2013-03-04 21:34)
    Nic nie dodam. Parszywiec i tyle. Wyimigał się z odpowiedzialności stary lawirant zganiając na kumpła. Złamas kutany. Pierdoła na capstrzyku. Ze takiego chcą ? !