Wojewódzki ostro o Wałęsie: Klapa wiary w człowieka

Lech Wałęsa, swoją opinią na temat homoseksualistów w polskim Sejmie, wywołał burzę nie tylko w polskich, ale i światowych mediach. Swoje oburzenie słowami byłego prezydenta wyraził także Kuba Wojewódzki .

wróć do artykułu
  • ~bravo
    (2013-03-04 19:30)
    brawo lechu,brawo wałesa
    reszta to idiotttt
  • ~Pan
    (2013-03-04 19:33)
    Zgrzeszyłem Boże wielki ale uważam Lecha Wałęsę za palanta i ćwoka
  • ~janosik
    (2013-03-04 19:36)
    Stary dziad z głupiego mondrego nie zrobisz. BAWUL zawsze nim zostaje
  • ~Jaś
    (2013-03-04 19:37)
    Pan Wałęsa ma duuuuużo racji w tym co powiedział. Jestem ZA.
  • ~piotrek
    (2013-03-04 19:39)
    zamieszanie w sprawie homoseksualnej jest co najmniej bez sensu domaganie się szczególnego traktowania ze względu na orientacje to pomyłka jak są ''odmienni'' to niech będą ale nie powinni się z tym obnosić szczególne traktowanie należy się ludziom którzy działają dla społeczeństwa a Wojewódzki to pacan
  • ~Zbigniew
    (2013-03-04 19:40)
    Nabarałem ponownie wiary do Lecha Wałęsy, nareszcie mówi w imieniu zdecydowanej większości Polaków. Jak dużej? Może 99%. Nie można dać się zastraszyć komuś, kto preferując swoje sklonności seksualne chce na tym zbijac kapitał polityczny. Co ma wspólnego jedno z drugim wiedzą jedynie homoseklsualiści, jest to ich kompleks, z którym normalni ludzie nie mają i nie chcą mieć nic wspólnego.
  • ~erzac
    (2013-03-04 19:41)
    moj pesel zaczyna od 45.../np w. popieram po raz Iie jestem wiec mlodziencem, ale, lechu dal dupy a kube popieram po raz pierwszy.
  • ~zuzia
    (2013-03-04 19:43)
    dajmy se wszyscy du.py i bedzie fun, i palikot hepy, i biedron syty a i grodzka cyce pokaże
  • ~STARSZY
    (2013-03-04 19:47)
    A CO TO JEST TEN W O J E W Ó D Z K I ..?? TO SAMO CO ..LECHU.!!
  • ~prawda
    (2013-03-04 19:47)
    wałęsa to TW bolek -a powiatowy to sbecki POmiot -jeden wart drugiego-tylko, ze wojewódzki ma mniejszy mózg i malutkie przyrodzenie
  • ~mesco
    (2013-03-04 19:48)
    Krótko, dosadnie, prawdziwie. Wypowiedź Prezydenta nie tylko zraziła jemu przychylnych ale stała się przede wszystkim świadectwem naszych najohydniejszych polskich cech - nie tylko homofobii ale przede wszystkim hipokryzji, obłudy i pogardy dla człowieka. Dla wielu bowiem człowiek to tylko ten, który myśli jak oni sami, jeśli jest inaczej to nie przebierają w słowach i epitetach aby swoją pogardę wypluć z siebie jako metodę na dowartościowanie swojej małości. Szkoda Panie Prezydencie Pańskiego autorytetu, który temu choremu krajowi mógłby się tak bardzo przydać. Na kogo bowiem liczyć skoro wśród księży coraz trudniej o wierzących a wśród polityków walka o powrót do władzy usprawiedliwia nie tylko otwartą pogardę dla inaczej myślących ale nawet stosowanie niszczącego nacjonalistycznego populizmu rodem z najczarniejszych faszystowskich czasów? Panie Prezydencie!!!
  • ~Wyszymir
    (2013-03-04 19:49)
    Dla mnie wypowiedź Wojewódzkiego to jeden wielki bełkot. Ani słowa nie zrozumiałem z jego paplania.
  • ~oj!
    (2013-03-04 19:50)
    Racja racją, ale powiedziane niezręcznie. Można było delikatniej, ale do tego trzeba większej kultury osobistej!
  • ~pioterek
    (2013-03-04 19:51)
    jeden wart drugiego
  • ~janusz z biłgoryja
    (2013-03-04 19:52)
    re erzac - pupy to ty dajesz ,a nie Wałęsa . POwiatowy to nawet daje w trakcie "programu -oczywiście pokazując jaki jest głupi .
  • ~zejman
    (2013-03-04 19:52)
    Tak trzymać Panie Prezydencie.
  • ~Bertti
    (2013-03-04 19:55)
    Wojewódzki jako autorytet moralny ???!!! Czas wyjeżdżać na antypody jeśli ktoś taki wyznacza standardy moralności.
  • ~opserwator
    (2013-03-04 19:55)
    a glupowi nie wojewckiemu a krajowemu ktos powinien obic mu ten barani globus
  • ~Barnaba
    (2013-03-04 19:57)
    25% homoseksualiści, 20% transeksualiści, 15% transwestyci, 10% sodomici...NALEŻĘ DO MNIEJSZOŚCI HETEROSEKSUALNEJ :):):)
  • ~aleksandra
    (2013-03-04 20:01)
    wreszcie coś mądrego co to za naród facet z facetem to obrzydliwe i się dziwimy potem skad choroby sie biorą.Jeden drugiego ruluje w dupe nigdy w życiu gdybym rządziła Polską nie dopuściłabym do tego, niech się tą chorobą obnoszą poza domami a nie żeby dzieci słuchali głupot i na to patrzyli <FE< FE>.