Wojewódzki ostro o Wałęsie: Klapa wiary w człowieka

Lech Wałęsa, swoją opinią na temat homoseksualistów w polskim Sejmie, wywołał burzę nie tylko w polskich, ale i światowych mediach. Swoje oburzenie słowami byłego prezydenta wyraził także Kuba Wojewódzki .

wróć do artykułu
  • ~Mikołaj
    (2013-04-13 22:21)
    Wałęsa skończ już lepiej , geje to też ludzie ciulu boże co za wstyd że mieliśmy kiedyś takiego prezydenta, a co to wojewódzkiego to jest taki sam burak jak Wałęsa
  • ~aniol
    (2013-03-27 17:54)
    brawo dla Kuby a o Walesie juz stara zagadka pytala co bedzie jak Walesa wejdzie na czubek drzewa? beda dwa czubki !
  • ~qaduq
    (2013-03-24 21:26)
    Znakomity komentarz Wojewódzkiego , wskazujący na zbawienne działanie komuny na poszanowanie praw człowieka przez naszego nobliste . Niestety . Mimo wołań "to se ne vrati" , a etos poszedł spać .
  • ~zyd kupa
    (2013-03-09 00:47)
    pedryl kupa, pedryli adwokatem.
  • ~janusz z biłgoryja
    (2013-03-06 22:29)
    Kuba oszczędzaj puder ,masz go pół kilo na ryju .
  • ~POwiatowy
    (2013-03-06 22:13)
    re siwy -oszczędzaj papier debilu .
  • ~siwy
    (2013-03-06 15:43)
    brawo












    brawo Kuba Wojewódzki nic dodać nic ująć a Wałęsa okazał się zwykłym hipokrytą tak się wtedyściskał z





































    brawo Kuba Wojewódzki nic dodać nic ująć, a Wałęsa to zwykły hipokryta, tak się wtedy obściskiwał z Eltonem Johnem i co jakoś nie przeszkadzało że jest gejem trzeba było kazać grać mu za murem.











    kuba
  • ~siwy
    (2013-03-06 15:34)
    Brawo Kuba wojewódzki nic dodać nic ująć , Wałęsa okazał się hipokrytą tak się ściskał z Eltonem i co wtedy nie przeszkadzało mu, że to gej.
  • ~jolanta kuś
    (2013-03-06 15:12)
    wstyd panie wałęsa zawsze pana broniłam, ale teraz jestem zszokowana i zasmucona.Mój najlepszy przyjaciel jest gejem ,jest dużo lepiej od pana wykształcony jest świetnym lekarzem i dobrym człowiekiem i co mnie dziwi to jeszcze pana usprawiedliwia, ja nie, dla mnie jest pan jak większość moich rodaków zwykłym kołtunem i strasznie żałuje że głosowałam w wyborach prezydenckich dwa razy na Pana, a dla innych kołtunów to wiadomość dobrze im znana Wojewódzki nie jest gejem jest tylko człowiekiem przyzwoitym.
  • ~polak
    (2013-03-05 23:14)
    brawoooooo lechu
  • ~sąsiad
    (2013-03-05 18:54)
    ot i młody homuś z ptasim mózgiem wygarnął starszemu hetero - czyli normalnemu. Kubuś powiedz no ino , a pupcia podmyta ? ? ?
  • ~STAN
    (2013-03-05 16:14)
    TEN POWIATOWY TO IDIOTA UDAJĄCY INTELIGENTA A TO Z WYKŁY CPUN !!
  • ~Jasiek
    (2013-03-05 11:26)
    Jasiek do Jana...Jesteś Janie chamem. Nie posługujesz się argumentami tylko inwektywami i twoje włąsciwe miejsce to obsługiwanie mieszkanek chlewa i obory.
    Miło ci Janie ?
  • ~Jasiek
    (2013-03-05 11:20)
    Ja sadzę, że Wałęsa wyraził to co czuje większość Polaków. Hałaśliwość i namolność srodowisk homoseksualnych jest niesamowita w stosunku do ich liczebności. Kazdy wie, że pozostają niezaprzeczalnie i jedynie marginalną liczbowo częscią społeczeństwa gdy tymczasem problemy ich srodowiska urosły do rangi pierwszorzędnych i nieomal najważniejszych.
    Moim zdaniem Wałęsa wzywa ich do opamiętania się i zajęcia takiego miejsca w społeczeństwie jakie z demokratycznej matematyki jest im przynależne.
    Bierzcie pod uwagę różnicę pomiędzy dwoma istotnymi pojęciami, chodzi o tolerancję i akceptację. Znaczenie semantyczne tych dwu słów jest różne. Czym innym jest tolerancja czym innym akceptacja. Środowiska homoseksualne domagają się dla siebiei swoich poglądów powszechnej akceptacji co moim zdaniem narusza np. moje wartości. Ja jako przynależny do większośći toleruję ich istnienie i prawo do tegoż istnienia, nie jestem jednak w stanie zaakaceptować w całości "ich systemu wartości" i niech tego ode mnie się nie domagają !
  • ~jan
    (2013-03-05 11:18)
    WOJEWÓDZKI MOŻE PAJACOWAĆ TYLKO W POPAPRANEJ TELEWIZJI, POTEM NIECH ZAMKNIE MORDĘ.
  • ~Tymochowicz
    (2013-03-05 11:16)
    Czerwony benkart niech się odczepi od Pana Wałęsy bo od wielu lat powiedział coś wreszcie mądrego ,Wojewódzki morda w trep!
  • ~stary
    (2013-03-05 11:06)
    Wałęsa ma rację
  • ~Helena
    (2013-03-05 10:38)
    Brawo panie Wałęsa .Nie życzymy sobie oglądać ich na ulicach jako przebierańców reklamując SWA CHORĄ PŁCIOWOŚĆ. Wojewódzki niech sobie swój nos do kupy gówien wsadzi nie nasza Polską flagę. Takie dno ma być autorytetem które TVN toleruje i reklamuje.
  • ~Teofania
    (2013-03-05 10:11)
    Panie Wałęsa-gratuluję odwagi w głoszeniu swoich poglądów.Olbrzymia większość uważa tak jak pan.Nie chcemy tej mniejszości,októrą toczy się taki spór,uwłaszczać ani ich wykluczać,niech sobie będą,ale nie pozwalamy na promowanie swojej inności,którą uważamy za chorobę,ani na aktywną reklamę tejże.Tak chce większość i proszę to uszanować.
  • ~Be Ru
    (2013-03-05 09:15)
    Szmaciarz intelektualny i bez wykształcenia, zawsze płynie jak patyk z prądem rzeki i wmawia sobie i innym, że ma zasady i "światowe" poglądy, a robi jedynie za snoba
    Jego "nowoczesność" w omawianym temacie polega na tym, że dwa lewe buty i dwa prawe buty próbuje sprowadzić do prawdziwej pary butów. Oczywiście, że taką pokręconą konfigurację butów można założyć tylko na jego nogi, bo dla niego ten drobny szczegół nie ma żadnego znaczenia. Ja sobie potrafię go wyobrazić dwóch lewych butach na nogach i z pilotką na głowie; wypisz, wymaluj Kuba Wojewódzki.
    Do "nowoczesnych" debili nie dociera żadna argumentacja, bo oni zawsze muszą mieć rację i są "tryndy", bo jedynie na tym potrafią zrobić niemałą kasę.

Może zainteresować Cię też: