Jerzy Stuhr: Mówią do mnie spieprzaj. A ja nie spieprzę

| Aktualizacja:

Jerzy Stuhr, jak większość polskich artystów spotyka się z wrogimi komentarzami w Internecie. Aktor w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" opowiedział, jaki dialog prowadzi z internetowymi "hejterami".

wróć do artykułu
  • ~ed
    (2013-02-19 21:31)
    pupilek PRL-u i synek pupil PRL-bis
  • ~Jarek
    (2013-02-20 08:42)
    ********** coutasie
  • ~Sosnowiec na emigracji
    (2013-02-20 00:09)
    Odłuść się bo już w ekranie się nie mieścisz l.u.j.u
  • ~rdzenny od dziada pradziada Polak
    (2013-02-20 03:00)
    do kolo!
    Nie łzyj nikczemniku że jesteś jednym z nas! Jesteś stad skąd jest Stuhr, Michnik i spolka! Kogo ty nazywasz nieudacznikiem i frustratem? Twoje ziomkowskie szambo morderstwem złodziejstwem przejelo wladze w Polsce gdzie chwytami ponizej pasa winduje swoich do gory a tubylcow doluje i ograbia.Wykorzystali naiwny chrzescijański lud żeby nie tylko zbić na nich kabzę ale jeszcze pozbawić ich domu! Mamy nadzieje że z Vaterlandu nie tylko nie wrocisz ale jeszcze zabierzesz do siebie i Stuhra bo my Polacy wstydzimy sie za jego prymitywna gebę BURAKA!!!
  • ~Kris
    (2013-02-20 04:08)
    Szczurze, spieprzaj dziadu.
    Na tą twoją bezczelną mordę nie można dłużej już patrzeć...
  • ~mnmnmn
    (2013-02-20 03:42)
    Panie JERZY !
    PiSdzielstwo nikogo nie uszanuje, dla nich to;;lociec rydzol, kaczafi, zimny lech,
    rajmund i kalina uczestniczka Powstania Warszawskego na Skieleczyznie,
    dokladnie we Starachowicach - w lesniczowce !
    Szanuja za bohaterstwo ;;kaczafiego;; - tak dal w kosc UBEKOM na przesluchaniu, ze nawet nie mieli ;;tego miernoty;; za co wsadzic do
    INTERNATU! ! ! On im tego nigdy nie zapomni !
    ;;kaczafi;; zna ich nazwiska, od kolegow z I P N - jak dojdzie w;;drugim;;
    zyciu do wladzy, to on im ;;pokazu;;! Bo ;;kaczafi;;-to ruski ZYD ! ! !
    PS ! A ;;stasiu dziwadlo ;; juz mowi, ze pochowek ;;PiSdenta-gamonia-
    samobojcy i mordercy na WAWELU to --POMYLKA JEGO ZYCIA ! ! !
  • ~kasienka
    (2013-02-20 06:38)
    ...no to nie spieprzaj... a g mnie to obchodzi...
  • ~sasiad
    (2013-02-20 07:37)
    W PRL wybudowal pan dom na wsi, ale zeby w III RP go utrzymac musi sie pan zadawać z Kuzniarem i rekomendować synka do antypolskich filmow. To jest ta wasza panowie Cedynia ...
  • ~naiwny
    (2013-02-20 07:45)
    I tak też można ale tak postępują osoby bez HONORU ; GODNIŚCI I AMBICJI !!!
  • ~burlak
    (2013-02-20 07:53)
    Do Barbary Siwiec z Gdanska ( a moze juz Danzig ) ... polecam prace w sejmie, senacie lub w jakiejs kancelarii RP. Tam zdecydowanie najlepiej placa i praca daje satysfakcje pracujacemu !!
    Innych prac nie polecam, bo albo nie placa, albo zwalniaja.
  • ~ewak
    (2013-02-20 08:00)
    Bezczelne mordy i puste mózgi mają ci co nie wiedzą kim jest Jerzy Sthur. Może to zazdrość, że są mali,podli i niedowartościowani? Na dodatek ta ich polskość to jakaś mania prześladowcza, a może właśnie o n i nie są prawdziwymi Polakami? i chcą to jakoś ukryć?
  • ~kolo
    (2013-02-20 07:59)
    do +rdzennego z dziada, pradziada polaka+
    Prymitywna polska swolocz, ktore z dziada pradziada jest wlasnie dziadem, powinna poszukac u siebie genu logicznego maslenia. Chociaz w twoim wypadku widac, ze to nie realne.
    Gdybys cwierc-inteligencie przeczytal kilkadziesiat moich komentarzy, to byc moze rozjasniloby ci i udowodnilo dlaczego nazywaja takich jak ty ciemniakami.
    Inwektywa - to kij, ktory ma dwa konce. W tym wypadku jednak kark powinien ci przetracic kazdy z nich.
    Zyd dla mnie byl i pozostanie parchem a milosciwie nam panujaca PO i tak kiedys skonczy tam, gdzie w przerwie stoi sie po szyje w goownie, by tylko oczekiwac na rozkaz: kucac +z Kucem wlacznie+
  • ~Krakus
    (2013-02-20 08:15)
    Jerzy Stuhr to wybitny aktor, przeciętny reżyser, ale jego synalek to dopiero numer, dobry satyryk, marny aktor i pożal się Boze historyk
  • ~akbaz
    (2013-02-20 08:25)
    Szanowny Panie Jerzy,
    przepraszam za te ponizsze zlowrogie komentarze skierowane do Pana. To jakas pomylka. Pan byl i jest nadal jednym z najwiekszych aktorow polskich - Pan byl i jest ambasadorem polskiej sztuki i literatury! Przesylam pozdrowienia i uklony.
  • ~mnmnmn
    (2013-02-20 03:42)
    Panie JERZY !
    PiSdzielstwo nikogo nie uszanuje, dla nich to;;lociec rydzol, kaczafi, zimny lech,
    rajmund i kalina uczestniczka Powstania Warszawskego na Skieleczyznie,
    dokladnie we Starachowicach - w lesniczowce !
    Szanuja za bohaterstwo ;;kaczafiego;; - tak dal w kosc UBEKOM na przesluchaniu, ze nawet nie mieli ;;tego miernoty;; za co wsadzic do
    INTERNATU! ! ! On im tego nigdy nie zapomni !
    ;;kaczafi;; zna ich nazwiska, od kolegow z I P N - jak dojdzie w;;drugim;;
    zyciu do wladzy, to on im ;;pokazu;;! Bo ;;kaczafi;;-to ruski ZYD ! ! !
    PS ! A ;;stasiu dziwadlo ;; juz mowi, ze pochowek ;;PiSdenta-gamonia-
    samobojcy i mordercy na WAWELU to --POMYLKA JEGO ZYCIA ! ! !
  • ~Kloc2
    (2013-02-20 00:32)
    Panie Jerzy, niech Pan się nie przejmuje ludźmi, którzy przeszli kolizję z pancerną gęsią:
    http://danterfly.blogspot.com/2013/02/pancerna-brzoza-pancerna-ges.html
  • ~nezka
    (2013-02-19 23:34)
    kUŹNIAR jako konfesjonał???hahahha
    Do Stuhra: to straszne życ z taką nienawiścią. i POgardą (nie rozumieją ćwioki, ech, sąsiedztwo...). A LUDZIE, owszem, mówią wyjedź,ale dodają: jak Ci się tak tu nie podoba!
    Oj, nieładnie tak manipulować, nieładnie!
  • ~wiwsio13 bicz na PISmatolki
    (2013-02-19 23:31)
    CZASY SA CIEZKIE DLA AKTOROW ALE GRANIE W ,, POKLOSIU " TO NIE BYL DOBRYU WYBOR ! W ROLI GLOWNEJ POWINIEN WYSTAPIC TOWARZYSZ KWASNIEWSKI KTORY W JEDWABNEM BUJAL SIE Z JARMULKOM NA GLOWIE I ZE LZAMI W OCZACH PRZEPRASZAL ZYDOW ZA TO ZE ICH MORDOWAL ZA CO POWINIEN BYC NATYCHMIAST ARESZTOWANY
  • ~krzysztof
    (2013-02-20 09:15)
    PANIE SUHR NIE ROZMAWIAJ PAN Z PISOWCAMI I RYDZYKAMI TO JEST MARGINES SPOŁECZEŃSTWA, KTÓRY Z PRZYCZYN NATURALNYCH MALEJE. IM MNIEJ TYM WIĘCEJ KRZYKÓW
  • ~zaPOcona Gęba
    (2013-02-20 09:16)
    niedobrze się robi jak artyści są POdatni na zaszczyty i apanaże ... p.Sturh i jemu POdobni dobrze wiedzą kto ma kasę i rządzi POlskimi MAS MEDIAMI I jaką POstawę należy przyjąć wobec tego TOW.arzystwa aby nie być odstawionym na ...BOCZNY TOR (czyt.całkowity brak możliwości grania i POkazania się w TV...) - a POgaduchy o prześladowaniach antysemityzmie itp służą IM do usprawiedliwiania samego siebie i swoich żałosnych POczynań ...(CHYBA ŻE SĄ NAPRAWDĘ ŚLEPYMI I GŁUPIMI I CAŁKOWICIE ODERWANYMI OD RZECZYWISTOŚCI IGNORANTAMI...!!!