Jerzy Stuhr: Mówią do mnie spieprzaj. A ja nie spieprzę

| Aktualizacja:

Jerzy Stuhr, jak większość polskich artystów spotyka się z wrogimi komentarzami w Internecie. Aktor w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" opowiedział, jaki dialog prowadzi z internetowymi "hejterami".

wróć do artykułu
  • ~Kondonek Sopocki
    (2013-02-19 16:45)
    Mam nadzieję że krab zrobi swoje
  • ~Beata
    (2013-02-19 18:06)
    Panie Stuhr, czy jak ci tam... ale synalka to mógłbyś nauczyc historii...
  • ~krakus
    (2013-02-19 18:33)
    Nie masz racji. Będziesz musiał spieprzyć i do tego z hałasem.
  • ~Twoj wielblad
    (2013-02-19 18:40)
    Niestety twoja promocja ograniczala sie do wciskania syna , nieudacznika , megalomana i neurotyka po kabaretach i innych chalturach. A propos jezyka , w Izraelu mnostwo zydow mowi po polsku, wiec dolacz do nich i badz ambasadorem pelna geba.
  • ~ALA
    (2013-02-19 19:00)
    TO ZE MOWISZ POLSKIM JEZYKIEM I PLACISZ PODATKI TO ZA MALO. AMBASADOREM MIANOWALES SIE SAM. I W OGOLE WYDAJE CI SIE ZE JESTES SAM I SAM WSZYSTKO REPREZENTUJESZ. DLATEGO ZA MALO - ALBO FAKTYCZNIE SPIEPRZAJ
  • ~Pomponik
    (2013-02-19 19:07)
    Panie Stuhr jest pan oderwany od rzeczywistości jak Joanna Krupa popiera adopcję dzieci przez pary homoseksualne...
  • ~java moj dog 13
    (2013-02-19 19:12)
    Okropnie dużo jest frustratów. Bluzgają nienawiścią anonimowo. Sposobem na udane życie jest milość i praca . Trzeba zdobyć zawód i poświęcić się ukochanej pracy wtedy nie zaleje was żółć -dawno dowiedziono , że praca jest sposobem, aby nie ogarnęła nas nuda i frustracja Jak masz zawód ,to stworzysz sobie własne odpowiedzialne miejsce pracy i to wypełni twóją egzystencje tu i teraz.Miej szacunek do Wielkiego Aktora , Jego mądrośc może ci wiele dać , Posłuchaj Go zamiast zabijac plugawym językiem, Barbara Sawic architekt z Gdańska
  • ~Augustowiak
    (2013-02-19 19:19)
    O co wam chodzi dlaczego tak jedziecie po Panu Jerzym i jeszcze na dodatek mieszacie tam jego syna z jakiej planety wy jesteście może macie jakieś prywatne sprawy między sobą ale mnie to ***** obchodzi i podejrzewam większość społeczeństwa.Pan Jerzy jest dla mnie .kultowym aktorem .Dla tych którzy piszą te złośliwe pierdoły proponuję przyjechać do Augustowa tu mamy świeże powietrze może wam ta opuchlizna z mózgu zejdzie
    Pozdrawiam
  • ~ftyr
    (2013-02-19 19:45)
    Język polski to jedyne co w tobie polskie. Lepiej żebyś nim nie mówił. bo jeszcze bardziej boli, gdy posługując się nim obrażasz wszystko to, o co walczyło i umierało wiele pokoleń Polaków.
  • ~maniek
    (2013-02-19 20:01)
    Sąsiad też cię nie lubi, jaki ambasador z ciebie,samozwańczy?.
  • ~Locke
    (2013-02-19 20:10)
    do Twój wielbłąd - jak już tak wiernie machasz mieczem miłości do Polski i wszystkiego co z naszym krajem związane, to może zaczniesz używać polskiej czcionki kolego? Kochani dżokeje klawiatury, frustraci i życiowi nieudacznicy na wszelkie wasze chamskie komentarze zacytuję Tuwima - "próżnoś repliki się spodziewał, nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię ****** bo to mezalians byłby dla psa"
  • ~Szczur
    (2013-02-19 20:19)
    Gdyby powiedzieć Panu Stuhrowi "idź się wysrać... " to bu szybko zrozumiał. Taki to praktyczny intelekt...
  • ~klyt
    (2013-02-19 20:26)
    panie stur bardzo pana proszę by pan swoim widokiem przestał straszyć mnie , ja nie mam życzenia oglądać pańskiego wizerunku , trzeba od pana odpocząć . nie chcę pana .
  • ~PEJSATY PARCH
    (2013-02-19 20:35)
    wal się
  • ~Bohdan
    (2013-02-19 21:10)
    Dopóki byłes tylko aktorem, byłeś OK. Pozostań aktorem a nie baw się w politykę i nie pouczaj mądrzejszych od ciebie. Bo w końcu nie wiesz kogo pouczałeś, skoro robisz to bezosobowo, do ogółu.
  • ~ed
    (2013-02-19 21:31)
    pupilek PRL-u i synek pupil PRL-bis
  • ~Gniewko
    (2013-02-19 21:47)
    Jedni wszędzie widzą i słyszą Żydów, drudzy wszędzie widzą i słyszą wsiowy, zaściankowy, katolski antysemityzm. Jedni i drudzy mają natręctwa i omamy wzrokowo-słuchowe, jedni i drudzu są siebie warci.

    A my normalni, zwykli i zdrowi Polacy też z Polski nie spieprzymy, błędów Kananejczyków i Palestyńczyków nie popełnimy. Wyrugowac się nie damy.

    I na Syberiadę dzieci do kina wyślemy, a na POkłosie NIE!
  • ~sympatyczny
    (2013-02-19 22:00)
    Stuhr, grałeś kanalie w Wodzireju i coś w tym jest.
  • ~ben
    (2013-02-19 22:03)
    Żałosny kuglarz
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-19 22:09)
    POszoł w pyry łęty kopać .