Jerzy Stuhr: Mówią do mnie spieprzaj. A ja nie spieprzę

| Aktualizacja:

Jerzy Stuhr, jak większość polskich artystów spotyka się z wrogimi komentarzami w Internecie. Aktor w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" opowiedział, jaki dialog prowadzi z internetowymi "hejterami".

wróć do artykułu
  • ~ewa koby
    (2013-07-12 15:27)
    czlowiek wg jego syna zobacz wiki ii pedie wikipedie zycia nie masz szans z gadatkami
  • ~michal
    (2013-02-26 11:56)
    jest pan taki oportunista do kwadratu i calkowicie obojetny na racje slabszych a merajacy ogonem do silnych. a przy tym zdolny aktor i dobry
  • ~EWA KOBY
    (2013-02-20 19:27)
    JERZY STUHR WYSPIEWAL PIOSENKE DLA BELUSSIO NO NIECH MNIE KTOS PRZEGONI BARDZI REDUKUJA EUROPEJCZYKOW WIERZE W SZLACHETNOSCC EUROPEJCZYKOW NIE MYLIC ZE SZLACHT A
  • ~EWA KOBY
    (2013-02-20 19:17)
    JURUS STUHR OKON SPIEWAKC KAZDY MOZE ...ALA SPIEWAK BELUSSIO WYBORCY NIE MACIE SZANS Z WYBRANYMI
  • ~janinaH
    (2013-02-20 14:29)
    Pan Jerzy to zacny Polak należy mu zaszczytne miejsce na karcie kultury Polskiej . Wara wam kmioty od Jerzego seniora !!!
    Ale już junior syn pana Jerzego to idzie na semita , może geny po stronie matki ?
  • ~Oko
    (2013-02-20 09:46)
    Nie, no fakt. Z ta Cedynią to młody dał d.py na całej linii. Właściwie to go dyskredytuje jako humanistę. Co do pana Jerzego to doceniam jego kunszt aktorski, podobnie jak Grabowskich, Peszka i jeszcze paru innych, ale papieżami to on jeszcze nie są. Każdy ma jakiś punkt widzenia a ten jak wiadomo zależy od miejsca siedzenia. Ktoś, kto oprócz aktorstwa pracuje bezinteresownie dla innych, jak np. pani Anna Dymna, albo pani Ewa Błaszczyk może być dla mnie autorytetem w sprawach także moralnych.
  • ~miou
    (2013-02-20 09:29)
    Prawo do nazywania siebie genetycznym Polakiem ma tylko zlodziej, pijak, dewot, zawistnik, polanalfabeta, antysemita i donosiciel, bo wtedy wszystko idealnie pasuje
  • ~zaPOcona Gęba
    (2013-02-20 09:16)
    niedobrze się robi jak artyści są POdatni na zaszczyty i apanaże ... p.Sturh i jemu POdobni dobrze wiedzą kto ma kasę i rządzi POlskimi MAS MEDIAMI I jaką POstawę należy przyjąć wobec tego TOW.arzystwa aby nie być odstawionym na ...BOCZNY TOR (czyt.całkowity brak możliwości grania i POkazania się w TV...) - a POgaduchy o prześladowaniach antysemityzmie itp służą IM do usprawiedliwiania samego siebie i swoich żałosnych POczynań ...(CHYBA ŻE SĄ NAPRAWDĘ ŚLEPYMI I GŁUPIMI I CAŁKOWICIE ODERWANYMI OD RZECZYWISTOŚCI IGNORANTAMI...!!!
  • ~krzysztof
    (2013-02-20 09:15)
    PANIE SUHR NIE ROZMAWIAJ PAN Z PISOWCAMI I RYDZYKAMI TO JEST MARGINES SPOŁECZEŃSTWA, KTÓRY Z PRZYCZYN NATURALNYCH MALEJE. IM MNIEJ TYM WIĘCEJ KRZYKÓW
  • ~Jarek
    (2013-02-20 08:42)
    ********** coutasie
  • ~akbaz
    (2013-02-20 08:25)
    Szanowny Panie Jerzy,
    przepraszam za te ponizsze zlowrogie komentarze skierowane do Pana. To jakas pomylka. Pan byl i jest nadal jednym z najwiekszych aktorow polskich - Pan byl i jest ambasadorem polskiej sztuki i literatury! Przesylam pozdrowienia i uklony.
  • ~dobra rada
    (2013-02-20 08:22)
    Do Stuhra : spieprzaj
  • ~Krakus
    (2013-02-20 08:15)
    Jerzy Stuhr to wybitny aktor, przeciętny reżyser, ale jego synalek to dopiero numer, dobry satyryk, marny aktor i pożal się Boze historyk
  • ~ewak
    (2013-02-20 08:00)
    Bezczelne mordy i puste mózgi mają ci co nie wiedzą kim jest Jerzy Sthur. Może to zazdrość, że są mali,podli i niedowartościowani? Na dodatek ta ich polskość to jakaś mania prześladowcza, a może właśnie o n i nie są prawdziwymi Polakami? i chcą to jakoś ukryć?
  • ~kolo
    (2013-02-20 07:59)
    do +rdzennego z dziada, pradziada polaka+
    Prymitywna polska swolocz, ktore z dziada pradziada jest wlasnie dziadem, powinna poszukac u siebie genu logicznego maslenia. Chociaz w twoim wypadku widac, ze to nie realne.
    Gdybys cwierc-inteligencie przeczytal kilkadziesiat moich komentarzy, to byc moze rozjasniloby ci i udowodnilo dlaczego nazywaja takich jak ty ciemniakami.
    Inwektywa - to kij, ktory ma dwa konce. W tym wypadku jednak kark powinien ci przetracic kazdy z nich.
    Zyd dla mnie byl i pozostanie parchem a milosciwie nam panujaca PO i tak kiedys skonczy tam, gdzie w przerwie stoi sie po szyje w goownie, by tylko oczekiwac na rozkaz: kucac +z Kucem wlacznie+
  • ~adam
    (2013-02-20 07:58)
    Panie Sthur, to że mówisz po polsku nie znaczy, że jesteś polakiem. Uswiadom sobie, że jestes żydem, że twoje miejsce jest w Izraelu i tam rozwijaj swoją karierę. A jełsi tu mieszkasz to szanuj ludzi którzy ciebie goszczą na swojej ziemi.
  • ~burlak
    (2013-02-20 07:53)
    Do Barbary Siwiec z Gdanska ( a moze juz Danzig ) ... polecam prace w sejmie, senacie lub w jakiejs kancelarii RP. Tam zdecydowanie najlepiej placa i praca daje satysfakcje pracujacemu !!
    Innych prac nie polecam, bo albo nie placa, albo zwalniaja.
  • ~naiwny
    (2013-02-20 07:45)
    I tak też można ale tak postępują osoby bez HONORU ; GODNIŚCI I AMBICJI !!!
  • ~sasiad
    (2013-02-20 07:37)
    W PRL wybudowal pan dom na wsi, ale zeby w III RP go utrzymac musi sie pan zadawać z Kuzniarem i rekomendować synka do antypolskich filmow. To jest ta wasza panowie Cedynia ...
  • ~kasienka