Dla panny Heard to właściwie powrót w ramiona również 26-letniej córki byłego premiera Francji. Była związana z nią już wcześniej, zanim poznała odtwórcę roli kapitana Jacka Sparrowa z serii filmów spod szyldu "Piratów z Karaibów".

Reklama

Jak twierdzą znajomi Deppa, zupełnie stracił on głowę dla młodszej o 23 lata partnerki, z którą planował ponoć założyć rodzinę.

To dla niej porzucił po blisko 14 latach związku aktorkę Vanesę Paradis, matkę ich dwójki dzieci. Kupił za 10 milionów dom w Tennessee, gdzie mieszkali razem, a także imieniem Amber nazwał zatokę na jednej z tropikalnych wysp, której jest posiadaczem.

Para często wybierała się na romantyczne weekendy do Paryża, gdzie jako znajoma spotykała się z nimi de Villepin. Brukowa prasa pisała pod koniec roku o tym, że obie panie łączy głębsza zażyłość, co wyjawiła była kochanka Heard - Tasya Van Ree.

49-letni aktor nie narzeka na brak propozycji filmowych, więc teraz może rzucić się w wir pracy, by szybko zapomnieć o miłosnym zawodzie. Choćby w swoim ostatnim filmie przed zapowiedzianym niedawno zakończeniem kariery chce go zatrudnić Quentin Tarantino.