Doda ostro o matce swojej przyrodniej siostry: Ma to czego chciała

Doda po raz pierwszy postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej przyrodniej siostry oraz jej matki, która 13 lat temu miała romans z ojcem piosenkarki, Pawłem Rabczewskim.

wróć do artykułu
  • ~chirurg plastyczny
    (2012-12-23 17:06)
    Te zmarszczki przy ustach to mozna dlutkiem wyrownac a z reszta to uporamy sie za100tys.euro. Odmlodzimy o jakies 20lat, bedziesz wygladac na jakies gora 35.
  • ~PO to kibel (sracz)
    (2012-12-21 14:03)
    O oo jak ona się szybko starzeje, no cóż czas ją nieźle posuwa...
  • ~zulik
    (2012-12-28 01:09)
    A co taka watla kobietka jak mama Pauliny mogla jak taki zylasty buhaj na nia naskoczyl wiec wyjscia nie miala byl zwierzchnikiem to miala tyle do powiedzenia co nic nie wiadomo czy jej nie szantazowal ze tak dlugo nie powiedziala publicznie prawdy rodzina rabczewskich powinna jej za to byc wdzieczna a oni jeszcze szumia jak tacy sprawiedliwi to wygnac dziada za swoje nieposkromione popedy i orgie po nosie widac co on za ziolko chyba ze go zgwalcila chachachacha
  • ~KAJA
    (2013-01-06 04:46)
    DUPY NIE NALEŻY ROZDAWAĆ!!!
  • ~gej
    (2013-01-15 16:53)
    D... masz tylko jedna
  • ~kaprysł
    (2013-01-22 23:34)
    Chyba nie za bardzo inteligentna ta DODA - może to raczej UJMA ?
  • ~mmm
    (2013-02-24 19:00)
    Bazyliszki polskie starają się wzbudzić w Dodzie poczucie winy.
    Pokrzywdzonymi przez ojca - niewiernego faceta są 4 kobiety.
    Winę bardzo dużą ponosi kobieta rozbijająca rodzinę. Niestety ona szczęścia nie zazna a ją i jej dzieci dosięgnie w przyszłości kara.
    To szczyt bezczelności wykorzystywać tabloidy do wyłudzania pieniędzy.
  • ~Veda
    (2012-12-21 18:01)
    !!!...
    Ona jest aż tak inteligentna, że nie wie co to są "więzy krwi", solidarność krewniaków... Oczywiście "pieniądze" są ważniejsze, to typowe dla ignorantów.
  • ~r12
    (2012-12-21 15:29)
    Ile razy ty p..do nogi rozstawialas poza malzenstwem, chyba tyle ile nitow w wiezy eifla, moralistko z zadupia
  • ~Krasi
    (2012-12-21 15:33)
    Doda niech się lepiej zastanowi nad faktem że to jest jej biologiczna siostra a nie jakiś produkt z super marketu którego reklamuje ...
    A sprawy to co kto ma między nogami i do czego służy zostawiam na inny czas.
  • ~KarlDenke
    (2012-12-21 14:47)
    bogacze nikomu nigdy nie pomagają chyba z na pokaz
  • ~GOŚC
    (2017-08-27 20:09)
    MYŚLĘ ŻE DODA OBWINIAĆ TO POWINNA EWENTUALNIE MATKĘ SIOSTRY I TATUSIA A NIE SIOSTRE KTÓRA JEST I BEDZIE SIOSTRA PRZYRODNIA BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO ZRESZTĄ NICZEMU NIE WINNA NA ŚWIAT SIĘ SAMA NIE PROSIŁA SZKODA MI JEJ
  • ~wawa
    (2012-12-21 14:03)
    A szanowny tatuś był niewinny, co? Po kimś się ma ten temperamencik.
  • ~lena
    (2012-12-21 13:49)
    doda utrzymuje kontakt ze swoim bratem z brzegu opolskiego,ale ma racje bo jak jakos szmaciura bzyka sie z zonatym facetem i ma dziecko to powinna sama o siebie i tego potomka zadbac.Dlaczego nie ma srodkow do zycia ? bo drugiego takiego glupiego jak rabczewski nie znalazla! Niech ma zimno i glodno !! Dodzia nie jest instytucja charytatywna.Nieszczesma mamusia niech idzie do parafia ,do MoPSU,opieki spolecznej tam jej dadza skoro nie uwazala jak sie bzykala.
  • ~swoje lata mam i wiem
    (2012-12-21 20:41)
    Nie znam Dody nawet o dziwo, nigdy nie słyszałam żadnej jej piosenki. Jednak absolutnie nie rozumiem tej nagonki na nią spowodowanej z pojawieniem się jej siostry. Wierzę, że ona w wieku nastu lat miała straszną traumę, ponieważ jej rodzina była zagrożona przez chyba bardzo wyrachowaną kobietę. Nie piszcie mi, że kobieta 14 lat temu nie wiedziała co to antykoncepcja (skąd się biorą dzieci itp. itd.) Wyrachowna kobieta, która świadomie wdała się w romans z żonatym facetem, ba bogatym jak mniemam, bo szefem i sprawiła sobie dzidziusia wierząc, że ten argument przesądzi o tym, że odejdzie od żony i dziecka czyli Dody i będzie żyła długo i szczęśliwie i wtedy miałaby Dodę w dupie, myślała pewnie, że tak się stanie. Nie czekała aż odejdzie od żony i się z nią zwiąże, więc wzięła się na taki tani chwyt jak ciąża. Absolutnie nie popieram pana Robaczewskiego. Jednak obwinianie Dody, o to, że owe panie żyją w ubóstwie i wyciąganie łap po nie swoje to czyste ************** Gdyby owa matka Pauliny kochała tego Robaczewskiego, to ************** na 2-3 etatach i wychowywałaby córkę na godnym poziomie. Teraz uczepiły się sławy Dody i chcą na tym przeżyć. Gdzie jest teraz opieka społeczna płacząca nad niedolą dzieci nieszczęśliwych odebrać dziecko matce i oddać do rodziny zastępczej jak to miało miejsce w przypadku tej matki, co nie miała za co utrzymać dzieci i oddali te dzieci do Gdańska a tam zostały pozbawione życia.
    Zaradność tej pseudo matki i Paulinki co idzie w jej ślady mnie przeraża, skąd ona niby miałaby wiedzieć, że Doda to jej siostra? Za te wywiady w brukowcach niezłą kasę zbijają!! Ohyda!! Na schronisko dla zwierząt bym oddała a nie takim pasożytom!!!
  • ~fan Polomskiego
    (2012-12-21 09:26)
    Jak ja ,widze, to mi sie scyzoryk otwiera. Przeciez to cos nawet nie potrafi mowic a co dopiero spiewac. Gdyby nie kasa rodzicuw to bylaby NICZYM
  • ~sdfsd
    (2012-12-21 11:19)
    I prawidłowo !!!
  • ~Rypiniak
    (2012-12-21 11:38)
    Qrewska rodzinka
  • ~rtv
    (2012-12-21 11:35)
    jak widac ******** rodzina.
  • ~pp
    (2012-12-21 16:30)
    0 = doda

Może zainteresować Cię też: