Doda ostro o matce swojej przyrodniej siostry: Ma to czego chciała

Doda po raz pierwszy postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej przyrodniej siostry oraz jej matki, która 13 lat temu miała romans z ojcem piosenkarki, Pawłem Rabczewskim.

wróć do artykułu
  • ~GOŚC
    (2017-08-27 20:09)
    MYŚLĘ ŻE DODA OBWINIAĆ TO POWINNA EWENTUALNIE MATKĘ SIOSTRY I TATUSIA A NIE SIOSTRE KTÓRA JEST I BEDZIE SIOSTRA PRZYRODNIA BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO ZRESZTĄ NICZEMU NIE WINNA NA ŚWIAT SIĘ SAMA NIE PROSIŁA SZKODA MI JEJ
  • ~mmm
    (2013-02-24 19:00)
    Bazyliszki polskie starają się wzbudzić w Dodzie poczucie winy.
    Pokrzywdzonymi przez ojca - niewiernego faceta są 4 kobiety.
    Winę bardzo dużą ponosi kobieta rozbijająca rodzinę. Niestety ona szczęścia nie zazna a ją i jej dzieci dosięgnie w przyszłości kara.
    To szczyt bezczelności wykorzystywać tabloidy do wyłudzania pieniędzy.
  • ~kaprysł
    (2013-01-22 23:34)
    Chyba nie za bardzo inteligentna ta DODA - może to raczej UJMA ?
  • ~gej
    (2013-01-15 16:53)
    D... masz tylko jedna
  • ~KAJA
    (2013-01-06 04:46)
    DUPY NIE NALEŻY ROZDAWAĆ!!!
  • ~zulik
    (2012-12-28 01:09)
    A co taka watla kobietka jak mama Pauliny mogla jak taki zylasty buhaj na nia naskoczyl wiec wyjscia nie miala byl zwierzchnikiem to miala tyle do powiedzenia co nic nie wiadomo czy jej nie szantazowal ze tak dlugo nie powiedziala publicznie prawdy rodzina rabczewskich powinna jej za to byc wdzieczna a oni jeszcze szumia jak tacy sprawiedliwi to wygnac dziada za swoje nieposkromione popedy i orgie po nosie widac co on za ziolko chyba ze go zgwalcila chachachacha
  • ~zyta
    (2012-12-28 00:57)
    to dzieciorob i










    szuja
















































    laski nie
    r
    o

    bi
    wystarczy ze zapla









    ci
    zal
    egl
    e al
    im
    en







    ty 13 l
    e




    tni
    e ko
    bie
    ta i
    tak
























    co za laska dzieciorob powinien zaplacic zlegle alimenty 13 letnie z odsetkami matka Pauliny powinna wczesniej ujawnic prawde zreszta na pewno znala ja rodzina Rabczewskich tylko teraz glupa rzna sama doda mowi ze wiadome bylo ze ojciec sie gzi i zagrozona byla rodzina chyba tatus byl swiadomy co robi a podwladna w pracy za duzo do powiedzenia nie miala widac ze ogier dobry dodunia temperament ma po tatusiu nie wiadomo jak z mama swoja droga ta mama Paulinki to ladna kobieta i godnosc swoja ma ze tak dlugo wychowywala corke bez wsparcia rabczewskiego CO TO ZA CZLOWIEK I LUDZIE ZEBY PATRZEC NA NIEDOSTATEK DZIECKA A MIEC KASY ZE W DUPACH SIE PRZEWRACA.Upominaj sie dziecko o swoje nalezy Ci sie laski nie robi a jak nie ma to niech dodunia ukochanemu tatusiowi pomoze
  • ~dzaga
    (2012-12-27 03:12)
    Doda bardzo mądrze się wypowiada w tej kwestii,jak suka nie da to pies nie wezmie,nic dodać nic ująć w tym temacie
  • ~chirurg plastyczny
    (2012-12-23 17:06)
    Te zmarszczki przy ustach to mozna dlutkiem wyrownac a z reszta to uporamy sie za100tys.euro. Odmlodzimy o jakies 20lat, bedziesz wygladac na jakies gora 35.
  • ~oke
    (2012-12-22 19:46)
    Pomóc Paulince to powinni wszyscy ci, którzy użalają się nad nią na różnych forach. Nic im Paulinka a w szczególności jej Mamusia złego nie zrobiły. Doda ma negatywne skojarzenia w odniesieniu do Paulinki i jej Mamusi, chociaż Paulinka niczemu nie jest winna. Budzą moje rozbawienie ci, którzy bardzo lubią dzielić, ale zawsze cudzą kasę. Niech więc nie dają innym dobrych rad, ale SIĘGNĄ DO SWOICH WŁASNYCH SAKIEWEK.
  • ~dum-dum
    (2012-12-22 08:23)
    Widać wyraźnie, że niedaleko padło jabłko od jabłoni. Jaki tatuś taka córka.
  • ~MEGA 2
    (2012-12-21 21:13)
    EJ !DOROTA A TATA TWOJ TO SWIETY Z PAPIERU WYCIETY ???ZRESZTA Z CIEBIE TEZ NIEZLA LAFIRYNDA!!! A BEZ MAKIJAZU TO WIELKIE LOLOPUDLO I LAMPUDRA .A SIOSTRA TO JEST SIOSTRA .A TWOJ OJCIEC TO ZWYKLY PENTAK .A MOZE MASZ TEZ GDZIES BRATA ???
  • ~swoje lata mam i wiem
    (2012-12-21 20:41)
    Nie znam Dody nawet o dziwo, nigdy nie słyszałam żadnej jej piosenki. Jednak absolutnie nie rozumiem tej nagonki na nią spowodowanej z pojawieniem się jej siostry. Wierzę, że ona w wieku nastu lat miała straszną traumę, ponieważ jej rodzina była zagrożona przez chyba bardzo wyrachowaną kobietę. Nie piszcie mi, że kobieta 14 lat temu nie wiedziała co to antykoncepcja (skąd się biorą dzieci itp. itd.) Wyrachowna kobieta, która świadomie wdała się w romans z żonatym facetem, ba bogatym jak mniemam, bo szefem i sprawiła sobie dzidziusia wierząc, że ten argument przesądzi o tym, że odejdzie od żony i dziecka czyli Dody i będzie żyła długo i szczęśliwie i wtedy miałaby Dodę w dupie, myślała pewnie, że tak się stanie. Nie czekała aż odejdzie od żony i się z nią zwiąże, więc wzięła się na taki tani chwyt jak ciąża. Absolutnie nie popieram pana Robaczewskiego. Jednak obwinianie Dody, o to, że owe panie żyją w ubóstwie i wyciąganie łap po nie swoje to czyste ************** Gdyby owa matka Pauliny kochała tego Robaczewskiego, to ************** na 2-3 etatach i wychowywałaby córkę na godnym poziomie. Teraz uczepiły się sławy Dody i chcą na tym przeżyć. Gdzie jest teraz opieka społeczna płacząca nad niedolą dzieci nieszczęśliwych odebrać dziecko matce i oddać do rodziny zastępczej jak to miało miejsce w przypadku tej matki, co nie miała za co utrzymać dzieci i oddali te dzieci do Gdańska a tam zostały pozbawione życia.
    Zaradność tej pseudo matki i Paulinki co idzie w jej ślady mnie przeraża, skąd ona niby miałaby wiedzieć, że Doda to jej siostra? Za te wywiady w brukowcach niezłą kasę zbijają!! Ohyda!! Na schronisko dla zwierząt bym oddała a nie takim pasożytom!!!
  • ~chirurg plastyczny
    (2012-12-21 20:26)
    Drobne poprawki mozna zrobic pila spalinowa.
  • ~babcia
    (2012-12-21 20:22)
    Biedna idiotka!
  • ~Dr Jądro
    (2012-12-21 20:06)
    Pani Dodo czas się naciągać bo buska się marszczy.
  • ~cf
    (2012-12-21 18:35)
    pisowania prawdziwie oryginalna...
  • ~alka
    (2012-12-21 18:28)
    Tak, tak...ta kobieta rozkładała, ale papcio wkładał. Tatuś ma obowiązek płacenia, zrobił sobie dobrze i co? Ucieka? Zwykły tchórz, Dodzia a gdyby to twoja matka rozkładała i ty byłabyś owym bekartem, też tak o mamusi byś pisała? Czy zgnoiłabyś faceta który zrobił dzieciaka i spierd..olił od obowiązków. Tatusiu Dodzi - jesteś wielkie nic.
  • ~Wieslaw z Katowic.
    (2012-12-21 18:09)
    Dodziu,zazdrosc ludzka nie ma granic.Jestes super dupcia i dlatego ta banda cynikow chce Cie zgnoic.TAK TRZYMAJ.
  • ~Marc
    (2012-12-21 18:04)
    Robaczewska zapomniala o tym, ile to razy ona rozkladala i dalej rozklada swoje krocze przed facetami z show business. Teraz staje sie raptem wielkim moralnym autorytetem. Wepchnela sie do tego business tylko dzieki swojej otwartej na osciez sypialni, bo nie ma talentu i charyzmy, ot takie wielkie beztalencie; jej kariera to pokazywanie cyckow i dupy gdzie tylko mozna.