Krystyna Janda: Nie akceptuję wielu ludzi

| Aktualizacja:

Krystyna Janda kończy dziś 60 lat. Z tej okazji aktorka odwiedziła kilka dni temu internetowy program Łukasza Jakóbiaka, w którym opowiedziała, dlaczego nie toleruje wielu ludzi i jaka jest jej największa wada.

wróć do artykułu
  • ~krys
    (2013-02-20 20:11)
    każdy w swoim życiu spotyka ludzi ,których nie toleruje---to normalne---ale to nie temat do prasy.Zgadzam sie z opiniami ,że pani Janda jest zawsze taka sama ,ta sama ekspresja---trzepanie głowa i krzyki.Od dawna nie pokazała nic innego ---tylko nerwowe trzepanie głowa i krzyki.Banalna,przewidywalna,przez co nudna bo jednakowa.
  • ~Aska
    (2012-12-22 02:44)
    Moja mama ją lubi
  • ~hahahaha
    (2012-12-19 21:56)
    nie mam z tym zadnego problemu. tez nie akceptuje wielu ludzi w tym sprostytuowane indywidua jak np pani.
  • ~Postaci
    (2012-12-19 18:44)
    Fajnie.Byc aktorka.Myslala kiedys o np corce kobiety jak z Przesluchania ? Co dzien szarpaniny,coraz gorsze,jak kiedys..
  • ~Pytajnik
    (2012-12-19 18:31)
    Wyznam szczerze: nie akceptuje Jandy!!!
  • ~stary telewidz
    (2012-12-19 17:15)
    Z wzajemnością zaszlochana "artystko".
  • ~madame de Pardieu
    (2012-12-19 15:28)
    ciebie klępo też wielu nie akceptuje nerwowego potrząsania głową i przerzucania nogi na nogę ot i całe "aktorstwo" a jak się podjęła "poważnej' roli kucharki Danuty to nie znała tekstu (takie to wszystko mądre)
  • ~Janusz Normalny
    (2012-12-19 15:20)
    Może jest najwspanialszą aktorką ale Platformy Obywatelskiej. Skończy się platforma, skończy się wspaniałość.
  • ~ala
    (2012-12-19 14:48)
    przecież ona zawsze gra samą siebie.Nigdy nie uważałam ją za dobrą aktorkę,za dużo krzyku.Ktos kto spotkał sie z nią prywatni/e mówił,ze poza ekranem czy sceną zachowuje sie podobie jak na nich.Nie akceptyuje jej ani jako aktorki,ani jako człowieka.
  • ~gwiazda PRL -u
    (2012-12-19 14:43)
    re Jaga -a może ty masz na imię Krysia ? POzerna i interesowna Krysia ,a jaka obłudna .
  • ~StanKo
    (2012-12-19 14:33)
    No to może po kolei..Wcale nie jest przez miłośników teatru i filmu uwielbiana, nie jest też "najwspanialszą aktorką"...Prawdą jest, że do doskonałości jej daleko...( oj jak daleko...) Tzw. ..."pewną granicę" i to w braku wychowania przekracza, i to bardzo często ! My też uważamy, że na oglądanie komediantki Jandy Krystyny ...szkoda czasu marnować. Też jesteśmy nietolerancyjni i takich ludzi jak Janda Krystyna, nie tolerujemy...Oczywiście nasza nietolerancja też ma wiele ...odcieni. Jeżeli jakiś komediant jest ...LOJALNY AŻ DO "BULU", a do tego za głupi, żeby to zrozumieć, tez nam szkoda na niego czasu...Z tego powodu nie składamy żadnych życzeń, żadnemu komediantowi, a szczególnie Jandzie Krystynie...
  • ~do: Kazik
    (2012-12-19 11:47)
    Za to z premedytacją przystała do ferajny POmatolskiej.
  • ~jaga
    (2012-12-19 10:55)
    Zazdrość i głupota przemówiła. Czy przeżycie okresu PRL dyskrymunuje? Wielu miało nawet auta na talony, mieszkania zakładowe (a zakłady komunistyczne!). Rozejrzyj się po swojej rodzinie i zrób rachunek sumienia. Z tego rachunku pani Janda wychodzi obronną ręką, bo na wszystko ciężko zapracowała, żebyś , matole, mial jakąś rozrywkę w PRLu!
  • ~BETA
    (2012-12-19 10:33)
    GLUPOTA LUDZKA NIE MA GRANIC POLAK TO TAKI KTORY UMIE TYLKO DOPIEC CZY KTOS Z WAS KTORZY ANONIMOWO OBRAZAJA PANIA JANDE WIDZIAL CHODZ JEDEN JEJ FILM BYL CHODZ RAZ W TEATRZE NA JEJ PRZEDSAWIENIU WATPIE PANIE KRYTYKU MA PRAWO NOSIC WYSOKO GLOWE BO COS OSIAGNELA CIEZKA PRACA A PAN ?
  • ~Omega
    (2012-12-19 09:16)
    Ja też niestety nie akceptuję pani. W pani wizerunku jest coś co mnie odrzuca, może to taka mieszanka pospolitości i bezczelności, poza tym zero kobiecości i sympatii. Tak panią czytam
  • ~karol
    (2012-12-19 09:11)
    Szkoda, ze botoks w usta sie nie udal.
  • ~marko
    (2012-12-19 09:04)
    NO CÓŻ ZA KOMUNY BYŁY BALANGI ,WYJAZDY DO KRAJÓW KAPITALISTYCZNYCH,A TO WSZYSTKO Z SEKRETARZAMI PZPR A TERAZ NARZEKAMY TO ŻE LUDZI NIE LUBIMY ŻE MAMY MAŁĄ EMERYTURĘ 1600ZŁ MAŁĄ A CO MAJĄ POWIEDZIEĆ LUDZIE KTÓRZY CIĘŻKO PRACOWALI W FABRYKACH NA TRZY ZMIANY I MAJĄ 1000ZŁ I NIE BALOWALI Z ELITĄ PZPR.
  • ~autor
    (2012-12-19 09:02)
    Ja też nie toleruję wielu ludzi. Pani jest wsród nich.
  • ~Kazik
    (2012-12-19 08:42)
    U pani Jandy podoba mi sie poza jej aktorstwem,ze nie daje sie wciagnac do szopek PISdzielcow.
  • ~uważam że
    (2012-12-19 07:50)
    Życzę pani Krystynie dużo szczęcia,zdrowia i pomyslności, wspaniała, wybitna aktorka:)