Edyta Górniak pogodzi się z byłym mężem na święta

| Aktualizacja:

Edyta Górniak i Dariusz Krupa dość często spierają się o kwestie związane z opieką nad ich wspólnym synem, Allanem. Na czas Bożego Narodzenia, postanowili jednak zakopać topór wojenny. Z którym z rodziców spędzi święta ich syn?

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2012-12-18 11:37)
    Tę panią to należy omijać szeeerokim łukiem!
  • ~cham
    (2012-12-18 13:15)
    Wiadomosc roku?!...(spuscic wode po...prosze!)
  • ~motek
    (2012-12-18 14:23)
    pewnie na pogodzenie zaśpiewała hymn Polski swemu byłemu
  • ~KuMo
    (2012-12-18 16:32)
    Taki miala talent a co z tego zrobila? Jej twarz wyglada za przeproszeniem
    jak u krolika doswiadczalnego, kazdy chirurg zostawil swoj podpis...
    a potem rachunek. Czasami pieniadze oslepiaja wiecej niz promienie slonca,
    mysli , ze kims jest. W zyciu tak jest jakis czas mozesz za pieniadze cos
    kupic, ale dopiero pozniej wyjdzie na jaw, ze pieniadze inteligencji nie zastapia...
    Bei youtube mozna jej wypowiedzi sluchac, ja po paru sekundach nie
    moglem tego sluchac... Ona naprawde mysli, ze ona DIVA jest, to jest juz
    nieuleczalne, bo prawie nikt jej muzyki nie chce sluchac...Czy ona to wie???
  • ~aurelia
    (2012-12-18 18:00)
    rewelacja !!!
  • ~hanka
    (2012-12-18 17:06)
    jakie to piekne-zyje z kochasnkiem,wyprawia istny cyrk z synem i zasiada razem do wieczerzy-istne Betlejem...
  • ~heniek
    (2012-12-18 22:50)
    Z kibicami mogłaby się pogodzić ;P
  • ~gosc
    (2012-12-18 19:44)
    co za zawistni durni ludzie z was,to najlepszy polski glos, inne piosenkareczki nie siegaja jej do piet -wesolych swiat zawistna czeredo...
  • ~gosc
    (2012-12-18 20:20)
    a czemu to pozytywne komentarze znikaja,tylko g...zostaje
  • ~Koneser Piękna
    (2012-12-18 20:41)
    Jak ona wygląda??
    AaaaaFFFFFFFeeeeeeee
  • ~adi
    (2012-12-18 23:58)
    a kogo ten sztucznt ryj obchodzi to cip... jesszcze w dodatku nie umie spiewac
  • ~Awatar
    (2012-12-19 03:48)
    Pani Edyta staje się coraz bardziej podob na do swojego ideału to jest Michaela Jacksona, który także namiętnie eksperymentował ze swoją twarzą, a szczególnie nosem. Podobieństwo to narasta, w miarę jak zanikają umiejętności spiewania. Smutne, bo ładna to była dziewczyna, a teraz jak ją widzę to wraca do mnie wspomniej=nie filmu "Planeta małp" z jej bohaterką główną.
  • ~hanah
    (2012-12-19 07:15)
    40 lat minęło-czas pójść po rozum do głowy. Kompromis w spr. wychowania syna winien od początku rozstania się małżonków być na pierwszym miejscu. Pani Edyta uwielbia rozgłos ,ale kłótnie publiczne nie powiększają grona jej fanów.
  • ~tic-tac
    (2013-01-04 11:46)
    Ale ten jej nowy fagas to brzydal.Plaska twarz, male lodowoate oczka i wielkie uszy jak pierogii.Jak ,Edyta moze z nim isc do lozka. bleeeeeee

Może zainteresować Cię też: