Hanna Lis zdradza, jak będą wyglądały święta w jej domu

| Aktualizacja:

W ostatnim czasie wśród polskich gwiazd panuje moda na spędzanie Bożego Narodzenia w ciepłych krajach. Takich świąt nie wyobraża sobie jednak Hanna Lis. Dziennikarka zdradziła, jak będzie wyglądał ten szczególny czas w jej domu.

wróć do artykułu
  • ~DOROTA
    (2013-03-17 19:38)
    JA PIERDZIELĘ CO ZA ZAKŁAMANA I OBŁUDNA KOBIETA.ZAWSZE SPĘDZA JE Z CAŁA RODZINA TZN NAJPIERW Z PIERWSZYM MEŻEM ZA KILKA LAT Z DRUGIM A ZA TRZECIM WYBRAŁA SOBIE MĘŻA KOLEŻANKI,ALE ZAWSZE Z CAŁĄ RODZINĄ HEHE JAKA ONA JEST ŚMIESZNA NIC SOBĄ NIE PREZENTUJE PROCZ POGARDY INNYCH.KINGA CHOCIAŻ WALI PROSTO Z MOSTU A TA KLEPIE BEZ SENSU KAZDY WIE JAK JEST.
  • ~Janek
    (2013-01-06 08:27)
    To Lis rozbił swoją rodzinę! Oj, piszą tu same panie, którym mężowie podziękowali za uwagę..., a teraz nijak potrafią się przyznać, że mąż był niedobry, wolą wszystko zrzucić na te trzecie. Ktoś musi być winny, a przecież nie mąż!!! Mentalność Polek.
  • ~J-23
    (2013-01-05 22:14)
    żydostwo wymiera
  • ~r46
    (2012-12-21 17:21)
    Wygląda jak by sobie mandarynek napchała w te poliki.Takie piękne młode pokolenie dziewcząt wyrosło a oni trzymają staruchę której większość nie lubi i nie ogląda programów,które ona prowadzi.
  • ~rikitiki tak
    (2012-12-18 09:37)
    Zaszkodziły znajomości i obcowanie z cudzymi mężami,geba stara, pozostał tylko wielki nochal i chomikowe poliki
  • ~gość
    (2012-12-18 08:34)
    kobieta zakłamana jaka rodzina jakie świeta rodzinne-hipokryzja
  • ~NecroPOlis of democracy
    (2012-12-17 23:27)
    W tym roku Wigilia wypada wyjątkowo szczęśliwie w poniedziałek więc po tradycyjnym jajeczku można staropolskim zwyczajem święcić Śmigus-dyngus. bolo, tUrban, Kiszciak, Monika z Odlewnika i Ada-a...am zaśpiewają miedzynarodówkę. Oj będzie się działo, bo dziadek mróz z moskwy telegram z instrukcjami na przyszły kwartal przysłał.
  • ~marko
    (2012-12-17 20:03)
    LATKA LECĄ WIDAĆ TO PO TWARZY A U PANI TO BARDZO SZYBKO WIDAĆ TĄ STAROŚĆ
  • ~Pinkie
    (2012-12-17 19:36)
    Stara wyliniała Lisica. Ale ona jest stara! Będziecie musieli ją na licealistke przerobić jak jeszcze starszą Olejnikową.
  • ~zjazd
    (2012-12-17 19:35)
    a ta co tu robi
  • ~DART
    (2012-12-17 19:24)
    a co mnie to ***** obchodzi!!!
  • ~DK
    (2012-12-17 19:01)
    ta już zaczyna jak Monisia lans na cudzym nieszczęściu, może w telewizji śniadaniowej opowie jak odbijała cudzego męża, ze szczegółami?
  • ~bodzio
    (2012-12-17 18:59)
    powaznie , kogo to obchodzi ...
  • ~hahahaha
    (2012-12-17 18:26)
    Hania, czy ty masz SyfiLisa?
  • ~www
    (2012-12-17 17:46)
    Jak mawia Ferdek Kiepski "kogo to ***** obchodzi"
  • ~xxx
    (2012-12-17 17:37)
    Kobieta która wie że facet ma żonę i dziec,i a pomimo to spotyka się z nim jest zwykłą szma...ku...tyle w temacie. Ludzie to że pisze się o niej fajne rzeczy to nie zapomnijcie co zrobiła...
  • ~observer
    (2012-12-17 17:22)
    I razem zaspiewaja "podmoskieskije wieczera",taka swoja kolende zalewska
  • ~stasiu
    (2012-12-17 16:25)
    Z okazji Swiąnt Bożego Narodzenia życzę Hannie Lis *** ci w oko
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2012-12-17 16:23)
    Hania, jak to tradycyjnie u Kedajow, zanuci przy choince "Miedzynarodowke", a Tomek popchnie pare parowek ze stacji "Orlenu".
  • ~as11
    (2012-12-17 16:19)
    Hania znow zdradza.
    Tomka teraz ?

Może zainteresować Cię też: