Dziennikarka o nowym show Majewskiego: To nie jest śmieszne

Szymon Majewski zniknął z telewizji, ale zadebiutował w Internecie. Były gwiazdor TVN-u opublikował właśnie pierwszy ze swoich satyrycznych filmików na kanale YouTube. Jego nowy projekt nie spotkał się z entuzjazmem Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

wróć do artykułu
  • ~stary telewidz
    (2012-12-15 11:35)
    Drodzy Państwo, w jakim kraju my żyjemy, jakim językiem nas nauczono mówić?
    Co to jest na Boga "hejt' , czy "srejt"?
  • ~i tyle
    (2012-12-15 10:50)
    Feee
  • ~widz
    (2012-12-15 12:22)
    Obejrzałem 3 razy, za każdym razem zaśmiewając się do łez. Polecam wszystkim!!!
  • ~MD
    (2012-12-15 10:17)
    telewizję oglądają ludzie którzy nie mają nic innego do roboty, a internet oglądają ci których zainteresuje temat, stąd takie niebotyczne wyniki oglądalności programów telewizyjnych. W przypadku Majewskiego też będzie bolesna weryfikacja ale pokażcie mi kto kogoś kto by taką weryfikację przeszedł z tarczą? Pamiętam kilka lat temu wielki gwiazdor TVN jeszcze, Tomasz Lis został zwolniony i postanowił publikować video w necie - po kilku tygodniach przestał bo okazało się że nikt nie chce oglądać jego błyskotliwych programów
  • ~Odrobina dobrego smaku
    (2012-12-15 11:09)
    Mi natomiast NIGDY nie podobał się PSEUDOHUMOR tego Pana, czy to prezentowany w radio czy w telewizji i mam wrażenie, że bez wsparcia tych instytucji niewiele osób by temu poświęcało swoją uwagę. Jego "nawrócenie" po latach pracy dla przemysłu nienawiści jest próbą wybielenia swoich grzeszków i przyjęcia pozy represjonowanego, za to że rzekomo chciał pożartować z PO, kiedy już nawet najbardziej zatwardziałym miłośnikom Partii po prostu się znudził i potrzebują innej osoby do szczucia na czarny charakter III RP (Jarosława Kaczyńskiego).
  • ~zachwycona
    (2012-12-15 12:15)
    Jestem zaskoczona bardzo pozytywnie, uważam, że to jden z najśmieszniejych z jego programów. Sądzę, że i tym razem nasz znakomity satyryk i znawca polskich realiów odniesie wielki sukces. Brawa, wielkie brawa dla Pana Szymona. Tak trzymać!!!
  • ~klienci
    (2012-12-15 13:28)
    Panie Szymonie, Polacy Pana kochają i podziwiają, jest Pan dobrą polską marką. Czekamy na dalsze SuperSamy... W tych Samach dają dobry towar!
  • ~towarzysz
    (2012-12-15 12:28)
    Uważam, że stała się szkoda, że to nie Majewski napisał scenariusz filmu "Smoleńsk". Zamiast jemu dano zarobić parę set tysięcy pieszczochowi komuny, wyleniałemu i nijakiemu Wolskiemu, byłemu sekretarzowi PZPR w Polskim Radiu stanu wojennego.
  • ~arnold
    (2012-12-15 12:19)
    Dla mnie bomba!! Uważam, że nie ma w Polsce satyuryka, który mógłby dorównać Majewskiemu. Ten potrafi, praktycznie z niczego zrobić wielki SZOŁ, którego nie powstydziliby się najwięksi komicy świata.
  • ~spostrzegawczy
    (2012-12-15 12:20)
    Obejrzałem z uwagą ten filmik i stwierdzam z niesmakiem, że to kompletna klapa. Ten Pan nie może przyjąć do wiadomości, że jest żałosny i głupi.
  • ~alicja
    (2012-12-15 12:32)
    Dobrze powiedziała- Majewski bez wsparcia telewizji , dużej redakcji, ludzi, sprzętu etc. jest strasznie słaby. Nie do oglądania. To nie to samo, o radio. Zresztą w radio tez mu nie wychodzi.
  • ~piotr
    (2012-12-15 12:43)
    "alicjo" i "spostrzegawczy", czemu w Was tyle zawiści i nienawiści.? Majewski, skromnymi środkami zrobił doskonały show a już znaleźli się zawodowi opluwacze...
  • ~Jarząbek
    (2012-12-15 12:51)
    Jak zwykle - nieśmiesznie, pamiętam jeszcze Majewskiego z TVP, gdy próbował robić coś śmiesznego. On po prostu nie ma poczucia humoru.
  • ~jaroslaw polskezbaw
    (2013-04-13 22:21)
    Obejrzalem ten jego supersam i pytam kto tego pajaca sponsoruje, to jest zenada i obciach, nic tu nie pomoga niektore pochlebne opinie , pisze to on sam albo jego bracia czosnkowi jak ktos nie rozumie to powiem wprost, on jest pejsatym towarzyszem i popiera go cale to towarzystwo z tym bankiem wlacznie.