Dziennikarka o nowym show Majewskiego: To nie jest śmieszne

Szymon Majewski zniknął z telewizji, ale zadebiutował w Internecie. Były gwiazdor TVN-u opublikował właśnie pierwszy ze swoich satyrycznych filmików na kanale YouTube. Jego nowy projekt nie spotkał się z entuzjazmem Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

wróć do artykułu
  • ~tomek
    (2012-12-16 03:40)
    z ***** bata nie ukrecisz,,,.
  • ~koneser
    (2012-12-15 13:37)
    Szymon Majewski to błyskotliwy i inteligentny Satyryk. Przy nim wysiadają takie ramole i beztalencia, jak Marcin Wolski, Jan Pietrzyk czy bufonowaty Drozda.
  • ~gus
    (2013-02-20 00:03)
    Hehehe, dobre!
  • ~maja
    (2013-01-25 20:55)
    Nie wiem jak z występami w telewizji, bo nie mam telewizora i nigdy go nie ogladałam, ale to co widziałam w internecie, nie, nie moja nuta, ale moze to ja jestem smutas
  • ~Podśmiech*jki Szymona śmiechu nam Doda
    (2013-01-25 19:53)
    Mnie zawsze Szymon Majewski rozsmiesza! Nieważne co tam nawija,śmieje sie z jego min, pomysłow i kpin. Facet jest urodzonym komikiem!. Ze wszystkiego potrafi wydusić smiech swoja niekonwewncjonalna postawą. Widać ze podpadł "VIP"-om i juz "nic" w nim smiesznego nie ma. Szymon da sobie radę. Humor jest humorem a ja i mnostwo innych zawsze bedziemy sie smiać kiedy go usłyszymy.
  • ~asdgf
    (2012-12-16 08:58)
    majewski komunistyczna dziwka
  • ~bolek
    (2012-12-16 08:33)
    będzie dobrze .
  • ~gerry5
    (2012-12-16 01:38)
    szymon sprzedał się jak ostatnia dziwka najpierw tvp, tvn potem PKO
    a teraz...
    żałosny głupi typ bez godności
  • ~Dorota
    (2012-12-16 00:35)
    Nie wierzę, że to obejrzałam. Jaka piękna katastrofa.
  • ~FELIX
    (2012-12-15 21:31)
    A NAJWIĘKSZĄ GŁUPOTE ZROBIŁO RADIO ESKA --DO GODZINY 9 RANO NIE MA CO WŁĄCZAĆ ESKI ---MAJEWSKIEGO ZATRUDNILI I WALI TAKĄ SIARE TAKIE BADZIEWIE ZE TYLKO PRYMITYWY TEGO SŁUCHAJĄ CODZIENNIE RANO , TO CO POKAZYWAŁ W TVN TO WSZYSTKO NA TEJ SAMEJ NUCIE W ESCE . TEN CO ZATRUDNIŁ MAJEWSKIEGO W ESCE POWINIEN BYĆ ZWOLNIONY ZA TAKIEGO BABOLA
  • ~Koncesjonowani i wyklęci - przez Tuska i kumpli
    (2012-12-15 10:38)
    Satyryków dzielimy na KONCESJONOWANYCH czytaj RZĄDOWYCH oraz tych wyklętych, co to roboty w mediach typu TVN, Polsat, TVP nie dostaną nigdy, bo nie właczaja się w nurt osłonowy dla Donalda.

    Takim satyrykiem, którego prózno szukac w rządowych telewizorniach i mediach jest np Jan Pietrzak czy Marcin Wolski.

    Szukac ich trzeba w Internecie (gdzie jeszcze nie zagląda mściwe oko Donalda): na YT, niezalezna,ol czy wPolityce.pl.
  • ~ingo_v
    (2012-12-15 18:20)
    od wielu lat nie korzystam z usług telewizorni i dlatego wybaczcie mi moje pytanie - kto to , do k... nędzy, jest ten majewski i skąd on się wziął? komu doopy daje albo komu laskę opierda...,że jest lansowany przez media?
  • ~Anton
    (2012-12-15 18:27)
    Ico tu śmiesznego?ŻAŁOSNE
  • ~jan m
    (2012-12-15 16:09)
    był słaby jest załosny
  • ~Andy
    (2012-12-15 15:55)
    Dno i jeszcze raz powtórzę kompletne dno, co tu jest śmieszne. Raczej żałosny - Szymon
  • ~SZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZ
    (2012-12-15 14:10)
    SZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OK
  • ~veni
    (2012-12-15 13:30)
    Pozwoliłem sobie rozesłać ten filmik do ponad 1200 moich korespondentów internetowych...i dostałem furę podziękowań, Jednak Majewski to prawdziwy gościu, czego się nie ruszy, to sukces!
  • ~powiew nudy
    (2012-12-15 15:06)
    Pomysłowy i błyskotliwy jest , ale nie w rozśmieszaniu.
  • ~Anu
    (2012-12-15 12:01)
    'hejt' stary telewidzu to jest takie łatwe uzasadnienie porażki odniesionej w bezlitośnie weryfikowalnym świecie wirtualnym, ludzie bez talentu ale z parciem na wszystko używają go dosyć często dla poprawy swojego poranionego ego
  • ~stęsknieni widzowie
    (2012-12-15 13:33)
    Pane Szymonie! Dziękujemy, prosimy o więcej i częściej.

Może zainteresować Cię też: