Dziennikarka o nowym show Majewskiego: To nie jest śmieszne

Szymon Majewski zniknął z telewizji, ale zadebiutował w Internecie. Były gwiazdor TVN-u opublikował właśnie pierwszy ze swoich satyrycznych filmików na kanale YouTube. Jego nowy projekt nie spotkał się z entuzjazmem Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

wróć do artykułu
  • ~MD
    (2012-12-15 10:17)
    telewizję oglądają ludzie którzy nie mają nic innego do roboty, a internet oglądają ci których zainteresuje temat, stąd takie niebotyczne wyniki oglądalności programów telewizyjnych. W przypadku Majewskiego też będzie bolesna weryfikacja ale pokażcie mi kto kogoś kto by taką weryfikację przeszedł z tarczą? Pamiętam kilka lat temu wielki gwiazdor TVN jeszcze, Tomasz Lis został zwolniony i postanowił publikować video w necie - po kilku tygodniach przestał bo okazało się że nikt nie chce oglądać jego błyskotliwych programów
  • ~Koncesjonowani i wyklęci - przez Tuska i kumpli
    (2012-12-15 10:38)
    Satyryków dzielimy na KONCESJONOWANYCH czytaj RZĄDOWYCH oraz tych wyklętych, co to roboty w mediach typu TVN, Polsat, TVP nie dostaną nigdy, bo nie właczaja się w nurt osłonowy dla Donalda.

    Takim satyrykiem, którego prózno szukac w rządowych telewizorniach i mediach jest np Jan Pietrzak czy Marcin Wolski.

    Szukac ich trzeba w Internecie (gdzie jeszcze nie zagląda mściwe oko Donalda): na YT, niezalezna,ol czy wPolityce.pl.
  • ~i tyle
    (2012-12-15 10:50)
    Feee
  • ~Odrobina dobrego smaku
    (2012-12-15 11:09)
    Mi natomiast NIGDY nie podobał się PSEUDOHUMOR tego Pana, czy to prezentowany w radio czy w telewizji i mam wrażenie, że bez wsparcia tych instytucji niewiele osób by temu poświęcało swoją uwagę. Jego "nawrócenie" po latach pracy dla przemysłu nienawiści jest próbą wybielenia swoich grzeszków i przyjęcia pozy represjonowanego, za to że rzekomo chciał pożartować z PO, kiedy już nawet najbardziej zatwardziałym miłośnikom Partii po prostu się znudził i potrzebują innej osoby do szczucia na czarny charakter III RP (Jarosława Kaczyńskiego).
  • ~stary telewidz
    (2012-12-15 11:35)
    Drodzy Państwo, w jakim kraju my żyjemy, jakim językiem nas nauczono mówić?
    Co to jest na Boga "hejt' , czy "srejt"?
  • ~Anu
    (2012-12-15 12:01)
    'hejt' stary telewidzu to jest takie łatwe uzasadnienie porażki odniesionej w bezlitośnie weryfikowalnym świecie wirtualnym, ludzie bez talentu ale z parciem na wszystko używają go dosyć często dla poprawy swojego poranionego ego
  • ~zachwycona
    (2012-12-15 12:15)
    Jestem zaskoczona bardzo pozytywnie, uważam, że to jden z najśmieszniejych z jego programów. Sądzę, że i tym razem nasz znakomity satyryk i znawca polskich realiów odniesie wielki sukces. Brawa, wielkie brawa dla Pana Szymona. Tak trzymać!!!
  • ~arnold
    (2012-12-15 12:19)
    Dla mnie bomba!! Uważam, że nie ma w Polsce satyuryka, który mógłby dorównać Majewskiemu. Ten potrafi, praktycznie z niczego zrobić wielki SZOŁ, którego nie powstydziliby się najwięksi komicy świata.
  • ~spostrzegawczy
    (2012-12-15 12:20)
    Obejrzałem z uwagą ten filmik i stwierdzam z niesmakiem, że to kompletna klapa. Ten Pan nie może przyjąć do wiadomości, że jest żałosny i głupi.
  • ~widz
    (2012-12-15 12:22)
    Obejrzałem 3 razy, za każdym razem zaśmiewając się do łez. Polecam wszystkim!!!
  • ~towarzysz
    (2012-12-15 12:28)
    Uważam, że stała się szkoda, że to nie Majewski napisał scenariusz filmu "Smoleńsk". Zamiast jemu dano zarobić parę set tysięcy pieszczochowi komuny, wyleniałemu i nijakiemu Wolskiemu, byłemu sekretarzowi PZPR w Polskim Radiu stanu wojennego.
  • ~alicja
    (2012-12-15 12:32)
    Dobrze powiedziała- Majewski bez wsparcia telewizji , dużej redakcji, ludzi, sprzętu etc. jest strasznie słaby. Nie do oglądania. To nie to samo, o radio. Zresztą w radio tez mu nie wychodzi.
  • ~piotr
    (2012-12-15 12:43)
    "alicjo" i "spostrzegawczy", czemu w Was tyle zawiści i nienawiści.? Majewski, skromnymi środkami zrobił doskonały show a już znaleźli się zawodowi opluwacze...
  • ~Jarząbek
    (2012-12-15 12:51)
    Jak zwykle - nieśmiesznie, pamiętam jeszcze Majewskiego z TVP, gdy próbował robić coś śmiesznego. On po prostu nie ma poczucia humoru.
  • ~klienci
    (2012-12-15 13:28)
    Panie Szymonie, Polacy Pana kochają i podziwiają, jest Pan dobrą polską marką. Czekamy na dalsze SuperSamy... W tych Samach dają dobry towar!
  • ~veni
    (2012-12-15 13:30)
    Pozwoliłem sobie rozesłać ten filmik do ponad 1200 moich korespondentów internetowych...i dostałem furę podziękowań, Jednak Majewski to prawdziwy gościu, czego się nie ruszy, to sukces!
  • ~stęsknieni widzowie
    (2012-12-15 13:33)
    Pane Szymonie! Dziękujemy, prosimy o więcej i częściej.
  • ~koneser
    (2012-12-15 13:37)
    Szymon Majewski to błyskotliwy i inteligentny Satyryk. Przy nim wysiadają takie ramole i beztalencia, jak Marcin Wolski, Jan Pietrzyk czy bufonowaty Drozda.
  • ~SZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZ
    (2012-12-15 14:10)
    SZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OKSZYMON OK OK
  • ~powiew nudy
    (2012-12-15 15:06)
    Pomysłowy i błyskotliwy jest , ale nie w rozśmieszaniu.

Może zainteresować Cię też: