Jolanta Kwaśniewska po raz pierwszy o swoim zięciu

Jolanta Kwaśniewska, na łamach najnowszego numeru magazynu "Viva!", po raz pierwszy wypowiedziała się na temat swojego zięcia. Co była pierwsza dama sądzi o Kubie Badachu, który kilka miesięcy temu poślubił jej córkę Olę?

wróć do artykułu
  • ~elka
    (2012-12-07 12:47)
    pitu,pitu
  • ~ciech
    (2012-12-07 21:34)
    MILIONY POLSKICH DZIECI GLODNE IDA SPAC, a Jola juz rysuje swietlana przyszlosc swojemu POtomkowi. Im sie POprostu nalezy. Glosujcie dalej na POtomkow stalinowskich oprawcow.
  • ~CO ?
    (2012-12-07 19:55)
    "Wybrała sobie FAJNEGO męża". I ta kobieta uważa się za damę?
  • ~anegdota
    (2012-12-07 19:59)
    Przy wszystkich przymiotnikach Badacha to najbardziej pasuje do niego Ciepły.
    To rozumiem dlaczego Tusk przeforsował ustawę In Vitro wszyscy się dołożymy do twojego wnuczka.
  • ~lis
    (2012-12-07 20:34)
    i dalej sie rombiom POkontach
  • ~wiola
    (2012-12-07 20:27)
    jolka w Wilanowie nie będzie się nudzić, czarna sekta wybudowała bozi katolickiemu piramidę i tam bozię pochowają, jak w Egipcie chowali faraonów w piramidach. Posługują sie sniętą ksiegą narodu wybranego ale ich Boga nie uznają
  • ~lis
    (2012-12-07 20:37)
    a swiat jest okragly,, a wlasnie to tak bywa
  • ~DANKA
    (2012-12-07 20:43)
    jak zaśpiewał w TVN, to że ciepły to pewne ale ADHD tyż. Wałęsy córka kryminalista ? a tutaj takie caco.
  • ~Genitaliusz
    (2012-12-07 21:44)
    Wzięli ślub kościelny, ciekawy jestem czy po tym jak otrzymali od Kościoła Katolickiego sakrament uczęszczają na Mszę Święta.
    Czy dzieci będą ochrzczone ? Czy zostaną wychowane w wierze naszych przodków czy też wpojony zostanie im ateistyczny pogląd słynnego tatusia ?
  • ~dunja
    (2012-12-07 15:57)
    a za rok rozwod ipo burzy nie tyle babcia miala i przepierdziala
  • ~BACA
    (2012-12-07 22:08)
    MIELI ZA CO ZROBIĆ WESELISKO ŻE HEJ(na pewno przy tej okazji wyprali parę baniek...) DOŚĆ KASY NACHAPALI NASZYM KOSZTEM...(OBURZONYCH ODSYŁAM DO ROZMOWY OLEKSEGO Z GUZOWATYM...
  • ~Amy
    (2012-12-07 22:47)
    nornic walking - to ona tymi kijami ryje w ziemi???
  • ~Baniak
    (2012-12-07 21:42)
    yyyyyyy ...
  • ~mama i babcia
    (2012-12-08 22:37)
    Ja rozumie Pania Jolante i zycze jej duzo radosci z "powiekszonej"rodziny i malego lub mala wnusie...to radosc w kochajacej sie rodzinie najwieksza
  • ~zastroskany
    (2012-12-09 15:56)
    chce zamienić kijki na wózek? Kręgosłup nawala?
  • ~babcia
    (2012-12-09 17:25)
    MUSI SIĘ POSPIESZYĆ ,bo podobno agent Tomek spisal sie wyśmienicie i zarzuty są poważne.A zostanie babcią to najcudowniejsza rzecz na tym świecie.Pozdrowienia ii spełnienia marzeń.
  • ~marek
    (2012-12-07 19:17)
    a zięciu Nie zraził się wirusem filipińskim?
  • ~mariapaczko
    (2012-12-07 15:22)
    Byłam zawsze za państwem Kwaśniewskim ,aw szczególności za panią Jolantą jest wspaniała kobietą będzie też dobrą babcią
    A jak się zazdrośniki schowają i nie piszą głupot wstyd. .
  • ~111111
    (2012-12-07 14:24)
    11111111
  • ~stary telewidz
    (2012-12-08 20:31)
    Pożyteczne panisko, na gitarze jakąś kolędę wybrzdąka, serki i jogurciki świeże na śniadanko zaserwuje. Sam zachwyt! Skoro jest tak pięknie, to kiedy będzie rozwód?

Może zainteresować Cię też: