Jolanta Kwaśniewska po raz pierwszy o swoim zięciu

Jolanta Kwaśniewska, na łamach najnowszego numeru magazynu "Viva!", po raz pierwszy wypowiedziała się na temat swojego zięcia. Co była pierwsza dama sądzi o Kubie Badachu, który kilka miesięcy temu poślubił jej córkę Olę?

wróć do artykułu
  • ~MEMORY
    (2012-12-11 11:12)
    Jak to się dzieje, że z artykułu w Vivie zawsze wylewają się tony lukru, gdy głos zabiera córka stalinowskiego oficera WOP - Jolanta Konty (Kohn)-Kwaśniewska?
    Odpowiedź jest bardzo prosta:
    „Vivę” wydaje Edipresse Polska, której prezesem jest Zbigniew Napierała.
    Za Gierka był on dyrektorem programowym ośrodka TVP w Poznaniu.
    Za Jaruzelskiego – dyrektorem generalnym i wydawcą TVP2, a potem korespondentem TVP w imperialistycznym Londynie.
    Był też dyrektorem festiwalu w Opolu, gdzie wsławił się pilnowaniem artystów, by nie łamali zaleceń cenzury. Jak wspominał Andrzej Rosiewicz, z jego piosenki „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny” kazał mu usunąć wers „gdyby w kuchni ktoś przy dziecku mówił po niemiecku”.
    Za czasów prezydentury Kwaśniewskiego „Viva” przebijała wszystkich w lizusostwie wobec władzy, publikując dziesiątki zdjęć Jolanty Kwaśniewskiej. Na jej okładce w 2005 r. ukazało się zdjęcie pokazujące Kwaśniewskich wystylizowanych na parę królewską.
  • ~babcia
    (2012-12-09 17:25)
    MUSI SIĘ POSPIESZYĆ ,bo podobno agent Tomek spisal sie wyśmienicie i zarzuty są poważne.A zostanie babcią to najcudowniejsza rzecz na tym świecie.Pozdrowienia ii spełnienia marzeń.
  • ~zastroskany
    (2012-12-09 15:56)
    chce zamienić kijki na wózek? Kręgosłup nawala?
  • ~mama i babcia
    (2012-12-08 22:37)
    Ja rozumie Pania Jolante i zycze jej duzo radosci z "powiekszonej"rodziny i malego lub mala wnusie...to radosc w kochajacej sie rodzinie najwieksza
  • ~cyryldrab
    (2012-12-08 21:24)
    juz go Jola przetestowala w lozku.dlatego przerwala milczenie.chyba sie sprawdzil,ale napewno piekna Jola,ksiazke napisze.
  • ~stary telewidz
    (2012-12-08 20:31)
    Pożyteczne panisko, na gitarze jakąś kolędę wybrzdąka, serki i jogurciki świeże na śniadanko zaserwuje. Sam zachwyt! Skoro jest tak pięknie, to kiedy będzie rozwód?
  • ~poddany
    (2012-12-08 08:14)
    Jej wysokosc czerwona arystokratka z wojskowych czworakow, milosciwie dorobina na glosach zakompleksionych prymitywow powinna , podobnie jak ruscy oligarchowie szczelic sobie kibel ze zlota bo to w tych kregach teraz obowiazkowe
  • ~zięć
    (2012-12-08 07:56)
    Ach zięciu, drogi zięciu, popsułeś dooopkęęęęę mojemu dziecięciu.
    Jolu moja teściowo, pilnuj Olka, bo przez wódę już popsuł to i owo.
  • ~vp
    (2012-12-08 06:31)
    Życzę ego pani !!!
  • ~gwto
    (2012-12-08 06:15)
    Dziwne, że tak dobrana para a podobno kłóci się non stop.
  • ~Amy
    (2012-12-07 22:47)
    nornic walking - to ona tymi kijami ryje w ziemi???
  • ~BACA
    (2012-12-07 22:08)
    MIELI ZA CO ZROBIĆ WESELISKO ŻE HEJ(na pewno przy tej okazji wyprali parę baniek...) DOŚĆ KASY NACHAPALI NASZYM KOSZTEM...(OBURZONYCH ODSYŁAM DO ROZMOWY OLEKSEGO Z GUZOWATYM...
  • ~Genitaliusz
    (2012-12-07 21:44)
    Wzięli ślub kościelny, ciekawy jestem czy po tym jak otrzymali od Kościoła Katolickiego sakrament uczęszczają na Mszę Święta.
    Czy dzieci będą ochrzczone ? Czy zostaną wychowane w wierze naszych przodków czy też wpojony zostanie im ateistyczny pogląd słynnego tatusia ?
  • ~Baniak
    (2012-12-07 21:42)
    yyyyyyy ...
  • ~ciech
    (2012-12-07 21:34)
    MILIONY POLSKICH DZIECI GLODNE IDA SPAC, a Jola juz rysuje swietlana przyszlosc swojemu POtomkowi. Im sie POprostu nalezy. Glosujcie dalej na POtomkow stalinowskich oprawcow.
  • ~DANKA
    (2012-12-07 20:43)
    jak zaśpiewał w TVN, to że ciepły to pewne ale ADHD tyż. Wałęsy córka kryminalista ? a tutaj takie caco.
  • ~lis
    (2012-12-07 20:37)
    a swiat jest okragly,, a wlasnie to tak bywa
  • ~lis
    (2012-12-07 20:34)
    i dalej sie rombiom POkontach
  • ~wiola
    (2012-12-07 20:27)
    jolka w Wilanowie nie będzie się nudzić, czarna sekta wybudowała bozi katolickiemu piramidę i tam bozię pochowają, jak w Egipcie chowali faraonów w piramidach. Posługują sie sniętą ksiegą narodu wybranego ale ich Boga nie uznają
  • ~anegdota
    (2012-12-07 19:59)
    Przy wszystkich przymiotnikach Badacha to najbardziej pasuje do niego Ciepły.
    To rozumiem dlaczego Tusk przeforsował ustawę In Vitro wszyscy się dołożymy do twojego wnuczka.

Może zainteresować Cię też: