Małgorzata Rozenek w wielu wywiadach podkreślała, że wraz z mężem tworzą zgraną i dopasowaną parą. Celebrytka twierdziła, że lubi sprzątać swój dom z miłości do męża i dzieci i zapewniała, że to dla nich stara się być perfekcyjna.

Reklama

Tymczasem plotkarskie media donoszą, że w małżeństwie celebrytów od dawna nie dzieje się dobrze, a rozwód wisi na włosku.

W tym małżeństwie od dłuższego czasu się źle działo. Ich uczucie się wypaliło, ale rozchodzą się w przyjaźni, bo kochają chłopców nad życie. Dla dzieci chcą tego, co najlepsze. Na pewno więc nie będzie publicznego prania brudów podczas rozwodu - tłumaczy magazynowi "Flesz" przyjaciółka Rozenek.

Doniesienia te potwierdza także "Fakt". Tabloidowi udało się porozmawiać ze znajomymi pary, którzy twierdzą, iż państwo Rozenek praktycznie podjęli już decyzję o rozwodzie:

To trwa już od wiosny, początkowo wydawało się, że to tylko chwilowy kryzys. Ale gdy Gosia dzięki programowi stała się bardzo popularna i dużo pracowała, on się tylko nasilił. Teraz oni tak naprawdę żyją obok siebie. Nie wierzą już, że to małżeństwo uda się uratować. Oni już nie walczą o związek, wszystko ze spokojem omówili, chcą rozstać się bez awantur – twierdzi informator "Faktu".

Jeśli doniesienia plotkarskich mediów się potwierdzą, Małgorzata Rozenek bez wątpienia będzie w najbliższym czasie jednym z najgorętszych nazwisk w rodzimym show biznesie.