Tom rozwiódł się w czerwcu z żoną po sześciu latach małżeństwa. Jak wynika z informacji uzyskanych przez dziennikarzy brytyjskiej gazety "The Daily Mail" w ramach ugody sądowej właśnie matce przypadło w udziale spędzenie najbliższej Gwiazdki z córką. Choć w okresie świątecznym tata będzie mógł się z nią spotkać.

Reklama

50-letni Cruise od ponad trzech miesięcy rzadko pojawia się w USA, bowiem od połowy sierpnia bierze udział w Wielkiej Brytanii w zdjęciach do filmu science fiction "All you need is kill".

Pod koniec ubiegłego tygodnia na trzy dni do Londynu przyleciała Suri, którą gościł podczas przypadającego w ostatni czwartek tradycyjnego amerykańskiego Dnia Dziękczynienia. W weekend córka aktorskiej pary wróciła do Nowego Jorku, a już w poniedziałek udała się na zajęcia do prywatnej szkoły na Manhattanie.

Właśnie tam przeprowadziła się Holmes z córką z Los Angeles, po rozstaniu z mężem. Obecnie przygotowuje się do występów w jednym z teatrów na Broadwayu. W jednym z wywiadów przyznała, że po rozwodzie poczuła się samotna, podobnie jak Suri, więc podjęła pierwsze kroki na drodze do adoptowania drugiego dziecka. Sprawą ponoć już zajmuje się renomowana agencja specjalizująca się w załatwieniu takich formalności.