Czubaszek o Grycankach: Nie lubię patrzeć na rzeczy brzydkie

| Aktualizacja:

Maria Czubaszek jest znana z wygłaszania dosadnych i często kontrowersyjnych poglądów. Ostatnio publicystka dość ostro wypowiedziała się na temat fenomenu Grycanek i wyjaśniła, dlaczego nie mogłaby porozmawiać z nimi na bankiecie.

wróć do artykułu
  • ~Ola
    (2013-11-12 21:38)
    Czubaszek.. po TYM tekście... ani kultury, ani ogłady. O urodzie (phy phy) nie wspominając. Pewnie wszystkie czubaszkowe lustra popękały i dawno nie widziała swego lica.
  • ~Viva
    (2013-02-10 09:07)
    Pani Czubaszek jest za madra, aby uwazac sie za piekna..Ale dba o to aby wygladac elegancko i dostatecznie inteligentna, aby odezwac sie do mikrofonu. Tym wlasnie rozni sie od tyuch Grycanek |zupelnie ie moge sie polapac z tymi Grycankamii, poza tym, ze wspolnie staraja sie roztronic ciezko zarobiona przez p. Grycanka pieniadze. .Pania Czubaszek serdecznie pozdrawiam. Czesto mijalam Ja na korytarzach Mysliwieckiej zazdroszcza Jej urody i umyslu.
  • ~Gonzo.pl
    (2013-02-08 12:57)
    Co za głupie babsko
  • ~Dwupatykow
    (2012-11-28 02:15)
    Adnokamieniec - ty żresz kobiety, idioto?!
  • ~Stiopa
    (2012-11-28 02:04)
    Pani Cudaczek to chyba dawno nie widziala wlasnego odbicia w lustrze...
    niby taka ynteligientna, a nie rozumie jak niezrecznie brzmia te komentarze w jej wykonaniu... Nadzwyczajny brak kultury i tępota.
    Czubaszek, oddaj medala Gloria Artis!
  • ~katolik
    (2012-11-27 16:02)
    A jak Papieża zaślinionego wozili po świecie to było piękne?przecież to człowiek.Kto zagwarantuje, że my do śmierci będziemy cudni?A gdzie szacunek dla drugiej osoby?
  • ~Jab
    (2012-11-23 00:10)
    Za kogo sie uważa ten brzydki Skrobaszek ? Czy ona nie ma lustra? Dochodzę do wniosku,że te jej wypociny są wynikiem frustracji. Wstrętny babsztyl!
  • ~Adnokamieniec
    (2012-11-21 18:28)
    Facet nie pies żeby żarł kości nie jest też sikorką aby wpieprzaś słoninę
  • ~ula
    (2012-11-20 14:22)
    pani Czubaszek proszę kupić sobie lustro i popatrzeć na siebie bo te pani opinie biorą się z tego że pani nie ma w domu lustra nie wiem kto chce panią zatrudniać za te według pani szokujące opinie ,chyba niechlubni starzy znajomi ,proszę przygarnąć kota lub psa a osądy o innych zostawić innym ,na panią też nie patrzy się z przyjemnością.
  • ~zuzia
    (2012-11-20 11:33)
    Nie cierpię tej wstrętnej baby czubaszkowej
  • ~Kika
    (2012-11-20 09:10)
    To Pani Czubaszek chyba nie lubi patrzeć też w lustro. Jak można krytykować kogoś za wygląd, na który nie zawsze mamy wpływ. Grycanki promują się przynajmniej za własną kasę. Jak Jola Rutowicz się promowała, to było OK?
  • ~nina
    (2012-11-19 20:00)
    A SAMA nas ZMUSZA do OGLADANIA jej FACJATY !
    Uwaza, ze jak sie wyoperowala, to jest PIEKNA ??

    Obrzydliwa kobieta !!
  • ~waldek z Gdyni
    (2012-11-19 10:15)
    Kiedy pani Czubaszek była o ponad trzydzieści lat młodsza ( ale wcale nie ładniejsza niż dzisiaj ) , wielkim przebojem był utwór grupy URIAH HEEP zatytuowany "LOOK AT YOURSELF" czyli "Spójrz na siebie" ...
    Niestety ; Pani Marii , którą wielu starszych czytelników / widzów pamięta
    jako fantastyczną autorkę wspaniałych audycji rozrywkowych nadawanych kiedyś przez Radiową Trójkę , obecnie dowcip i humor pomieszały się ze złośliwością . Moze to zresztą być po prostu starcza złośliwość , spowodowana
    żalem za "minionym" . Panie i panny Grycan nie są być może w moim typie , ale
    nigdy bym się nie ośmielił tak paskudnie i wrednie wyrażać sie o ich urodzie.
    Czasem lepiej nic nie mówić niż pleść głupstwa.
  • ~dd
    (2012-11-18 10:17)
    Ja lubię patrzeć na Grycanki, ważę sporo(72kg w 166)ale od razu mam lepsze samopoczucie.
  • ~wuka54
    (2012-11-17 20:27)
    Grycanki rzeczywiście piękne nie są , ale w porównaniu z gębusią obciągniętą skórą ze starego Ch...i tak wyglądają nieźle. Pani Czubaszek już wszystko się
    miesza. Jej żenujace występy w Szkle Kontaktowym , zwłaszcza z głupkowatym
    redaktorem Markowskim to znak , że powinno się zakończyć stosowanie wobec niej UPORCZYWEJ TERAPII MEDIALNEJ .
  • ~obrzydzony
    (2012-11-14 13:36)
    prosze już nie,nie NIE NIIE NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIE.CZY one PŁACĄ za ARTYKUŁY
  • ~dragon
    (2012-11-14 12:38)
    ...- a panienki Grycan to niby takie piękne? Kupa obwisłego sadła. Gdzie tu jest coś , by to podziwiać. Mają kasę, to się lansują- młodsze lampucery od Czubaszek, na dodatek grube, też niebawem będą stare, wtedy to będzie masakra ... . Chodzące monstra a nie kobiety.
  • ~Urszula
    (2012-11-14 10:07)
    Pani Czubaszek,mimo,że zrobiła Pani sobie lifting twarzy,to dalej Pani brzydka,stara i przemądrzała.Pani twarz wygląda jak stare jabłko pomarszczone.Czyżby Pani jej zazdrościła,że jest ładna i pulchna a nie taka sucha jak Pani.Niech się Pani zastanowi co Pani niby taka inteligentna mówi.A głos ma Pani jak przepity staruch.
  • ~bul
    (2012-11-14 09:25)
    Ze starosci i brzydoty pomieszalo sie jej w glowie.Ona nie wie co mowi i co gorsze nie widzi swojej odrazajacej brzydoty,bo gdyby choc w czesci widziala to nie wyszlaby na ulice a co dopiero do tetewizji. Kobieto pozbadz sie zarozumialstwa i zejdz z oblokow na ziemie .Spojrz na siebie .
  • ~Masiek
    (2012-11-14 00:08)
    Jeżli na lubi patrzeć na rzeczy brzydkie to chyba pochowała lustra. Tak brzydkiej , do tego odpychającej, osoby ( trudno użyć slowa kobiety, bo brzydkich kobiet nie ma,z reguły można się dopatrzć w każdej czegoś pięknego). Wyjątek w przypadku Czubaszek wszystko jest ohydne, wygląd,zachowanie, zęby,glos spojrzenie, charakte itd.

Może zainteresować Cię też: